Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
odlican ricinus ;) a trip ima lep tepih cca 2x1.6 m povrsine

@Minkas - koja je funkcija saditi biljku sto plice? jednostavno je pravilo, sto vise zemlje to se biljka komotnije oseca, bolje raste, vise rodi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
08.08.2008
109
83
28
Big L je napisao(la):
Evo nas:
Zajednicka:

vaXEwSEl.jpg



Sve 5, nemam prituzbi, Auto Purple ce dobiti prvu dozu gnojiva (compo guano) sad za koji dan


PEACE
Kratki savjet... Uzeo si sve Automatic sorte (koje su pretežno za indoor 18/6), i stavio ih van (outdoor). biljke će ti izrasti, ali nimalo potentno kao da su pod režimom 18/6, odnosno sa više svjetla ,jer ti ovako dobivaju max.11sati, ako i toliko s obzirom na sjene itd... A i druga stvar , izabrao si jako slabe sorte za outdoor, odnosno nisu predviđene za stresove koje im priroda pruža. Auto Purple ti je već trebao biti napola ljubičast a Super Hash još veći, vjeruj, sve sam ih imao indoor i pokazale se jako nezahvalne.
ali peglaj, nema tu šta sad, Sretan grow! .. I pripazi na gusjenice,skakavce,uši, sjebu biljke u par dana!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ze marko je napisao(la):
Kratki savjet... Uzeo si sve Automatic sorte (koje su pretežno za indoor 18/6), i stavio ih van (outdoor). biljke će ti izrasti, ali nimalo potentno kao da su pod režimom 18/6, odnosno sa više svjetla ,jer ti ovako dobivaju max.11sati, ako i toliko s obzirom na sjene itd... A i druga stvar , izabrao si jako slabe sorte za outdoor, odnosno nisu predviđene za stresove koje im priroda pruža. Auto Purple ti je već trebao biti napola ljubičast a Super Hash još veći, vjeruj, sve sam ih imao indoor i pokazale se jako nezahvalne.
ali peglaj, nema tu šta sad, Sretan grow! .. I pripazi na gusjenice,skakavce,uši, sjebu biljke u par dana!
Ma sta pricas ti, nesto si se preracunao.

Ko prvo, nemozes u istu rečenicu stavljat SUNCE i neke lampe i režime.
Drugo, ja na svom sajtu imam direktnog sunca od izlaska ujutro pa sve do zalaska navecer, a ovih dana je to od nekih 6 ujutro pa skoro do 10 navečer.
Treće, kako može Purple već biti ljubicast, kad je tek poceo cvjetat, a zna se da sorte "u boji" dobivaju boju tek u kasnijem cvijetanju a i to ovisi o uvjetima vani (boja dolazi zbog niske temperature noću).

I jos nesto, ove biljke su jako mlade i rastu na očigled tako da neznam o čemu pričaš, Purple ima više centimetara nego dana starosti.

:)

Nemoj ništa shvaćati kao da ti "serem" ali znam ja najbolje od svih u kakvim su uvjetima, i koliko su zadovoljne, i da, kraj će sve pokazati pa ćemo vidjeti. :)

EDIT:

Odi kod Jack-Sparrowa u dnevnik, pa vidi kako Auto Super Hash nije za outdoor HAHAHAH
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
od vremenskih neprilika potrgale mi se 2 grane na lst.iranoj curki, podbočeno, nadam se da ce zacijeliti .. visina im je oko 2,2m , 16 komada, 8 zenki, 4 automatika ( negdje na pol puta ) i za 4 još nisam siguran jesu li muske ili zenske biljoze.. ako koga zanima neka pogleda .. pozz
https://vimeo.com/70484564