Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
DSC06823.jpg
[/url] screen capture windows 7


jacky u 30-om danu cvjetanja
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Big Bang, sunca se na terasi, procvetao pre nekih 10-15 dana al mi se nekako sporo razvijaju hedovi,
mozda je zbog ulicne rasvete, posto nije sto posto mrak nocu...

8ua9.jpg


5up7.jpg


bl5g.jpg


Otkad je poceo da cveta, hranim ga mojim domacim organskim djubrivom PK, dosad ne pokazuje
znakove da im P i K fale, dok je jedan list pozuteo usled nedostatka N. Smrad djubriva je neopisiv!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
mogu al treba svako jutro da se budim u 6 da bi sklonio tu kutiju, dosta cimanja...
a sta kazes sporo se razvija? ako pocne da zeza eto je u pc boksu, valjda cu je ugurati :D
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
sve sativa do sative...









pošto je seme "no name" postojala je nada da će biti i koja indika, ali avaj...juče sam potkresao sve topove, za sedam dana ide "čepiranje" glavnog stabla i u zavisnosti od vremenske prognoze, sredinom ili krajem septembra kolac u koren...jbg..





i da, evo i izvađenog korena jedne od dva hermića...iskreno, zaprepastio sam se i mučio da izvalim stablo jedno 20 minuta....glavno koren na budibi od oko 40 cm, a sporedni se raširili u prečniku od skoro metar...moralo se seći :
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
Moze li mi neko reci odprilike koja je nedelja cvetanja po ovoj slici i koliko bi okvirno trebalo jos da je ostavim? ja kontam da je druga-treca
 

Prilozi

  • P5150099.jpg
    P5150099.jpg
    147,9 KB · Pregleda: 29
  • P5150098.jpg
    P5150098.jpg
    402,9 KB · Pregleda: 31

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pa teško i odprilike jer varira od sorte do sorte. Neke sorte tako izgledaju nakon 20 dana cvijetanja, a neke nakon 40 dana.
De malo bolje pregledaj biljku pogotovo pri dnu heda da nema možda koju bananicu, čudno mi nekak dijeluje na slikama.
Možda se i meni navarenom ovak pričinjava, al škicni bolje za svaki slučaj.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Da ti pravo kažem neznam šta da mislim, proučavam sliku pa mi nekako sumnjivo. Ti ćeš najbolje znati kad detaljno pogledaš :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ja ne vidim hermija na te dve fotke, al nikad nije na odmet proveriti
jokeru, ne dizi paniku u redovima ;)

@BJN, buraz, ako ti ne znas koja je nedelja cvetanja stvarno je blesavo traziti od nekog da gleda u pasulj :)
al mislim da treba da je ostavis jos jedno mesec i po
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
Retko sam obilazio, pa zbog toga nisam siguran koja je nedelja... Treba da obidjem u prvoj nedelji septembra, pa cu baciti neku novu fotku...
 

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
BJN je napisao(la):
Retko sam obilazio, pa zbog toga nisam siguran koja je nedelja... Treba da obidjem u prvoj nedelji septembra, pa cu baciti neku novu fotku...
potpuno ti je ne bitan podatak koji je dan cvetanja...Obilazi je i prati kako se topovi razvijaju, ali prati i vremensku prognozu...Ukoliko oceniš da neće vreme "ispratiti" cvetanje, ubrzavaj...zaseci (topiraj) vršne topove, izrezuj prsten oko glavnog stabla i pripremaj kočeve za koren! ;-)

p.s.

da bi ulepšao post, evo jednog "prepetog" outdoor topića...

 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
Trenutno nitko nist nezna, al bojim se kad mi biljke jos narastu da ce bit problem drzat ih na balkonu.
Imam jedan problem, stavio sam sliku gdje se jasno vidi da su listovi malo pozutili, neznam o cemu je rijec. Ja pretpostavljam da je to zbog nedostatka minerala, jer dosad nisam nikakvo gnojivo koristio.
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
CosaNostradamus je napisao(la):
potpuno ti je ne bitan podatak koji je dan cvetanja...Obilazi je i prati kako se topovi razvijaju, ali prati i vremensku prognozu...Ukoliko oceniš da neće vreme "ispratiti" cvetanje, ubrzavaj...zaseci (topiraj) vršne topove, izrezuj prsten oko glavnog stabla i pripremaj kočeve za koren! ;-)

p.s.

da bi ulepšao post, evo jednog "prepetog" outdoor topića...

Ne zelim da je patosiram, tripujem se zbog ovaca, seljaci tu pustaju na pasu... U julu kada sam dosao da izvidim situaciju za malo me srcka nije strefila! Ceo sajt je bio pregazen, ali bukvalno! Nisam znao sta je, onda sam saznao da je tu neka starija zena brala kupine u blizini i pogazila sajt, srecom ona nema pojma po cemu je gazila a sve je mogla da sjebe za pola kante kupina... U poslednjoj sekundi sam spasao biljke, morao sam da ih ispravljam i da dodajem zemlje plus sam morao ponovo da obezbedjujem ceo sajt... haos