Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CosaNostradamus

Aktivan Član
01.03.2013
157
263
0
BJN je napisao(la):
Ne zelim da je patosiram, tripujem se zbog ovaca, seljaci tu pustaju na pasu... U julu kada sam dosao da izvidim situaciju za malo me srcka nije strefila! Ceo sajt je bio pregazen, ali bukvalno! Nisam znao sta je, onda sam saznao da je tu neka starija zena brala kupine u blizini i pogazila sajt, srecom ona nema pojma po cemu je gazila a sve je mogla da sjebe za pola kante kupina... U poslednjoj sekundi sam spasao biljke, morao sam da ih ispravljam i da dodajem zemlje plus sam morao ponovo da obezbedjujem ceo sajt... haos

šta da ti kažem...traži sledeće sezone drugo mesto...slikaj celu bilju da vidimo šta je indika ili sativa....Sative kasnije tj. duže cvetaju i njima je potrebno nešto da ih pogura u cvetanju, nešto od ovoga što sam ti predložio...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
DP Think Different:

1 2 3 4

1 je sativasti fenotip, dok su 2, 3 i 4 skroz indica (nekim čudom sam dobio 4 sjemenke u paketu)
na 4 nedostaje veći dio glavnog vrha jer se spalio i osušio tokom velikih vrućina (bile su 7 dana bez vode na 40 stupnjeva)

Pyramid seeds Auto NL



Paradise seeds Auto Jack

1 2 3

3. jack je već počeo dobivati ljubičastu boju zbog relativno niskih noćnih temperatura

za 9 dana iliti 8.9. sve biljke idu pod nož. Auto NL bi volio ostaviti duže ali ne mogu zbog plijesni, noću je gusta magla i česte su kiše...

očekujem solidan prinos i vrhunsku kvalitetu pošto su cijeli dan na suncu, da sam ih bolje zalijevao i više prihranjivao definitivno bi bile puno veće i bio bi dosta veći prinos ali šta je, tu je, meni dosta do druge berbe... :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
to bas i nema hedovine samo se izvegetirala dobro.... neznam koliko će te vrijeme sluziti, al neka ti je sa srecom :)

Metal dao bi ti rep al nema toga vise :)
 
15.05.2013
7
15
0
BOK!!ljudi novi sam na ovome forumu pa sam malo gledao slike i reko stavit cu i ja nesto pa evo mojih ljepotica:

TROZUBICA(152cm)


I NJEZINA TRI HEDA


I POGLED NJEZINOG HEDA IZBLIZA


MILF(158 cm)


VISINA JEDNOG HEDA(70 cm)


ESB(195 cm)


VISINA JEDNOG HEDA(85 cm)


VULE(179 cm)


BOMBICA(143 cm)


MOLIO BIH ZA KOMENTARE ISKUNE I NESKUSNE.HVALA !!!
I SAMO DA NAPOMENEM TROZUBICI JE REZAN VRH.POSAĐENE SU OD 15.4 DO 20.4 NEZNAM TOCNO DATUM
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Znači Auto Purple, pobran jučer, znači 76. dan života.

Trihomi su negdje 75% mliječni, 25% amber, jbg, sativa je 70% pa sam htio i takav rad (pošto je 3 metra dalje 90% indica koja će imat iste takve omjere ali obrnuto raspoređene xD)

Stavljeno sušit, nema se šta pametno reći do smoke reporta.

Evo slike:

a68dy2z.jpg


OYlXUxQ.jpg


FwpPgcK.jpg


I ovo je Auto Super Hash (dan manje), koji je od zadnje duple doze POLUDIO i mogo bi brzo zavrsit:

RCuW8HW.jpg


2IuUWwr.jpg


xvx3jX5.jpg


RKDpSJI.jpg



PEACE :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Znam da je malo.

Al gle ovo sad.


Ja sam te biljke vidio zadnji put kad su imale 10 centimetara i onda sam ih vidio prije 2 tjedna vec pri kraju cvjetanja.

Brinute su jadno, zaljevane sa 2-3 litre vode tjedno, gnojene onako tu i tamo, više tu nego tamo i tako.

Ja mislim da je bilo ovaj Purple zasadit u kantu od 25 litara napravit dobar mix zemlje, gnojit pravilno i obilato zaljevat, mislim da bi pljunuo on i preko 70 grama jer je stvarno čvrst, gnojivo podnosi ko lud.

Hash se jos čeka i ne sumnjam da ce bit dobar.

Da, purple je predivan baš je boja pogođena, negdje i roze ima na nižim vrhovima, nevjerojatne boje, nemoze se to na slici vidjet tako dobro....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
15.05.2013
7
15
0
Bogeyman je napisao(la):
@POWER TO marihuana, ne znam sta su ti te skracenica, al di nestade lisce na tim biljkama

@naturalmystic, nadam se da ti one komsije prekoputa sto im mozes gledati u subu nisu neke drukadzije, a slucajnim prolaznicima ce verovatno jabuke odvratiti paznju ;)
ma ovo su samo imena koja sam im dao a , u vezi listova trozubici nakon sto sam odrezao vrh naglo je osusila sve listove i samo su poceli hedovi rasti a ove ostale sam samo listove uz glavnu stabiljku odrezao..recite mi ako sam negdje pogrijesio...hvala
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pogriješio si što si uopće sijekao listove. Da si malo čitao forum vidio bi da se to neradi u outdooru. Listovi ti imaju funkciju solarnih panela i samim time opskrbljuju biljku sunčevom energijom i priskrbljuju biljci ono najpotrebnije za rast i razvoj. Čak i ako je list žut on i dalje ima svoju funkciju, a možeš ga skinuti tek kad vidiš da je dehidriran, odnosno kad je suh i kad se drobi na dodir.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse
15.05.2013
7
15
0
No Joke je napisao(la):
Pogriješio si što si uopće sijekao listove. Da si malo čitao forum vidio bi da se to neradi u outdooru. Listovi ti imaju funkciju solarnih panela i samim time opskrbljuju biljku sunčevom energijom i priskrbljuju biljci ono najpotrebnije za rast i razvoj. Čak i ako je list žut on i dalje ima svoju funkciju, a možeš ga skinuti tek kad vidiš da je dehidriran, odnosno kad je suh i kad se drobi na dodir.
a jbg..prvi ozbilljni grow..inace hvala na svjetu to nisam znao.im se moze sta dogoditi zbog toga sto sam rezao listove????
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Neće im se ništa dogoditi, samo si ih usporio u razvoju i to će ti se odraziti na urod. Postoji i mala mogućnost da poherme ako si rezao u cvatu lišće jer je ipak to stres za biljku.

Nemaš potrebe citirati post ako je odmah iznad tvog posta, kužimo se i bez citata :thumb: