Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
@Power: kakve biljke ko nacrtane :D priznaj...sta koristis protiv nametnika....bas da niti jedne tockice nema niti jedan list heheh :D vidim da se sjaje neki listovi a znam da ne gnojis folijarno...e sad jel to neki preparat na njima ili je to samo zbog svjetlosti?

Evo mog lst-a. visok negdje 1m a sirok nesto preko 1m...odokativno :D
Jel se ovo jos uvijek naziva preflower ili se to moze nazvat cvijetanjem?

image.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
stipe je napisao(la):
@Power: kakve biljke ko nacrtane :D priznaj...sta koristis protiv nametnika....bas da niti jedne tockice nema niti jedan list heheh :D vidim da se sjaje neki listovi a znam da ne gnojis folijarno...e sad jel to neki preparat na njima ili je to samo zbog svjetlosti?
apsolutno nista nisam koristio protiv nametnika, ima gricnutih listova al u ocekivanom za outdoor, ni jednom nisu zalivene folijarno, sjaje se jel je kisa neposredno pre toga padala, a evo pada i sada, znas kakva je sezona, jbg. prija im, samo se pitam kako ce biti u cvetanju ako ovako nastavi
 
17.07.2014
2
7
0
[/URL]">http://

[/URL]">http://

vjerojatno sam nešto zbrljala.. Nadam se da se slike mogu vidjeti..

Inače, držim je nasred dvorišta :) na terasi osunčanoj cijeli dan. Zalijevam je kišnicom pomiješanom s gnojivom od koprive. Visoka je preko metar (meni do ramena, a ja imam 1,67), široka je skoro koliko i visoka. Mjesto joj odgovara a izgleda da joj odgovara baš sve. :) Voljela bi znati koju vrstu uzgajam..a pala mi s neba :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and martinica

zof

18.05.2014
4
3
3
morticia je napisao(la):
Voljela bi znati koju vrstu uzgajam..a pala mi s neba :)

PowerSeed je napisao(la):
na zalost, ne mozes znati koju vrstu uzgajas
evo i mene sa prvim postom na forumu..pozdrav za cjelokupnu ekipu sa foruma...ovo sto je morticia napisala,..nadovezao bih se...zar se ne moze uociti razlikanpr izmedju indica i sativa tipa??
 

zof

18.05.2014
4
3
3
pa da...sasvim dovoljno, sto se tice no name sjemena...interesuje me i ovo..jeli neko uspio iz obicnog ulicnog paka , da ubode neku bas prepoznatljivu komercijalnu vrstu?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
vec smo negde na forumu imali raspravu na tu temu, uglavnom se moze proceniti na osnovu fenotipa samo da li je indica ili sativa (100% ili dominant) ali ni to nije uvek moguce, tako da sta imas znas jedino ako imas brendirano seme. stavljao sam tamo primer a evo i ovde

adc9qq.jpg

e sad bez gledanja na net nek neko proceni sta je sta oslanjajuci se na fenotipske karakteristike :)