Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2014
49
178
33
39
evo mojih ljepotica dosla s mora izdrzale su skoro nekih mj dana bez vode jedino nesto malo kise sto je bilo najveca mi je muska tako da sam ju odsijekla
ali ove druge su dobro

2ok8.jpg

2jo8.jpg
sto da napravim da se rijesim ovih bubica ako mi tko moze da kaze s cime da ih pospricam
2ko8.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
aventador je napisao(la):
s cime da pospricam da mi vise nema tih bijelih buba
To je vrsta cvrcka iz porodice Aphrophora .... ne jedu lisce ali polazu jajasca na stabke listova i ispod pa moze bit problema
...i ja ih imam miljon. prije sam stavljao Neopitroda i pomogao je....al sad se ne obazirem na njih vise....udomacili se vec :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aventador

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
kad ih otjeras vrate se ko bumerang, u ranijem stadiju stvaraju neke bijele nakupine po biljkama,, poslije mi je na tim mjestim krenula plijesan (al bas ona prava crna plijesan) ja sam ih se rijesio otopinom cesnjaka i cilija (stajalo otp 24-48h) al eto stipe je probao isto s time pa nije uspio, probaj prvo na prirodan nacin pa ako ne ide onda neopitroidom naspricaj i pa-pa :D

kolko ti ih je jos ostalo, nije valjda jos 2? ako se ne varam imala si vise biljki?? a i bile su puno lisnatije..

ko je slikao fotku hahahhaahha, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aventador

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne znam frend, uleteo sam na kratko, noc je padala, gledao sta ima od stete i stvarno se ne secam ciji sam vrh fotkao, mislim da je kush x brasil kc al proverim naredni put :) na dve biljke sam izgubio po jednu do dve grane, jedna se susi jer je stradao koren, godina je takva kakva je, i kod mene je kao i kod drugih pa me to malo izbacilo iz takta, al nastavljamo opusteno, nema mesta nervozi :)

vzbssm.jpg


sve biljke ti izgledaju samo tako!
na zalost frend, jednu najverovatnije gubim, i to nl x skunk, jbg. idemo dalje :)

21kyqtc.jpg


u indooru vecinu stvari morate kontrolisati, u outdooru vecinu stvari ne mozete kontrolisati, i to je to ;)