Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Evo moje 2 cure ...
Ova veca mi vuce na sativu sporije cvjeta ...

IMG_1662.jpg


IMG_1663.jpg


IMG_1665.jpg


IMG_1666.jpg


Evo nekih vrhova od ove manje , miris ubija :p

IMG_1667.jpg


IMG_1668.jpg
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Molim iskusnije na osnovu slike ako mogu procijeniti koliko jos do kraja da bih mogao da bolje isplaniram kako cu i kada da je sušim. IMAM mikroskop, znaću kad bude vrijeme, ali mi treba neka procjena, da li je to za 20 dana ili mjesec ili koliko misle iskusni da ovoj mojoj treba jos. Hvala unaprijed

 
12.07.2013
55
84
18
Ima li itko efikasno rijesenje protiv ovoga, mislim da je nedostatak fosfora usljed hladne i vlazne zemlje ? Sporo mi se hedovi razvijaju,jos je prerano da je skidam, mozete mi dati neke preporuke ? Hvala
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Tarzan je napisao(la):
mjesec-mjesec i po, ovisi o vremenu
mozda i mjesec ipo? auuu, pa imam onda vremena... A ja ponesto pitam sto ne znam a ponesto i znam. Naime, za ove ljubicaste listove posta iznad, moguce da nije nedostatak fosfora jer bi trebale i grane bit ljubicaste. Ne vjerujem ni da je od temperature jer iako je svuda bilo hladno za ovo doba godine, nije bilo blizu nule cini mi se nigdje jos. Ja sam prije 2 god imao takvu genetiku da je davala ljubicaste listove. Mene vise brine sto ti je ovako kriva jer kad napuni hed, moze da se slomi. Tj. slomice se sigurno ako ne zavezes neki kolac
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dacamaca

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ja bi rekao temperatura, prosle godine sam jednu cijelu imao ljubicasto/crnih listova.. preporuka da privezes uz kolce koje ces zabiti pored biljki da se ne lome grane, ima jos do kraja 10-og mozda malo prije..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dacamaca

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
dacamaca je napisao(la):
Ima li itko efikasno rijesenje protiv ovoga, mislim da je nedostatak fosfora usljed hladne i vlazne zemlje ? Sporo mi se hedovi razvijaju,jos je prerano da je skidam, mozete mi dati neke preporuke ? Hvala
Ja bih ti preporucio biljku gavez. Potrazi malo po sajtu o pripremi..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dacamaca