Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.05.2015
115
229
43
Imam negde u starom kompu slike, moram izvaditi hard da dodjem do njih. Dobio sam seme od drugara jednog, nije imala puno direktnog sunca, mozda 4-5 sati ali je imala vlage maximalno, zlivana je bila do besvesti + sunce ne isusuje zemlju gde je bila jer je tlo u hladovini celi dan. U vegetaciji prihranjivao tecnim djubrivom za sobno bilje "Blumi" .
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Royal queen seeds amnesia haze auto evo biljka je izisla iz zemlje 10.5. u nedjelju moram reci da sam prezadovoljan sa ovom biljcicom, napredovala je odlicno drzim ju vani iako je slikana u boxu, nisam imao srca a da joj ne dam malo svjetla kod mene nema sunca vec cetiri dana vidite kakva je zdrava ista takva je bila i u petak, jer od petka nista sunca pa gledam strane dnevnike ljudi drze biljke po noci u boxovima da nahvataju vise svjetla, pa sam ju stavio malo da se osunca, drzao bih ju najradije i preko noci, ali mi u boks ne stane toliko biljaka, inace u boksu drzim samo royale haze od dinafema, njega sam stavio u drugu sobu da bude 12 sati u mraku
5X3ZOWB.jpg

pNNS6ZD.jpg


a vo mi je auto purple od pyramida i on je vani ali sam ga stavio kao i amneziju malo da vide svjetla, ima jako deformirane listove iako napreduje super nije nista manji od amnesie i ona je bila ovolika kad je bila stara kao purple samo je imala normalne listove, netko bi mozda pomislio da je rijec o ph vode ili o zemlji ali ona je u istim uvjetima kao i royale haze i amnezija

Ntks6b7.jpg


haMbLPZ.jpg


a evo i royale haze od dinafema procvjetao je 20.5 inace lagano ga kontroliram, raste grmasto i nije vislji od 12 cm, a nije zakržljao nimalo

07dUCL9.jpg


rCl9mYS.jpg


a evo ih sve tri skupa prije izmjene, amnesia i purple van a royal haze unutra

XGr1eF3.jpg


e decki sorry sad sam tek skuzio da sam royale haze trebao staviti u unutrasnji uzgoj, jer njega ne drzim vani, al jbg bilo mi fino ovako ih sve skupa staviti, ako je to neki prekrsaj neka premjesti netko slike od royala u indoor, meni je svejedno
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Automati od pyramida su malo malo deformirani ili imaju neku urođenu manu, sporo napreduju, imaju deformacije i izgledaju kao da ne izgledaju. Općenito malo kad da sam se usrećio s njihovim autosima. Amnesia će bit ljepotica definitivno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: golub mira

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Džek Herer, malo izdužen zbog nedostatka sunca tih dana... u danu kada je uslikan živio je svoj17-ti dan CAM00433.jpg
Prvi sprat listova mu je napala plamenjača, pa će mu isti biti zatrpani zemljom... a i radi stabilizacije biljke, tj njenog izduženog tijela
CAM00390.jpg

Skunk#1 u svome 16 danu kada je slikano...
14322049591740.jpg

Nadam se presadjivanju ovog vikenda ;)
 
09.03.2015
26
31
13
zdravo svima
evo ovako 22 dana proslo od preseljenja u divljinu molim preporuku kada da pocnem sa prihranom i imam problem na gornjim listovima nesto ih brsti izgleda neki insekti stavio neopitroid izgleda da ne pomaze molim savjet evo slike
 

Prilozi

  • 20150529_150405.jpg
    20150529_150405.jpg
    386,4 KB · Pregleda: 36