Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
Pozdrav dragi moji botaničari i botaničarke ;)
evo nije me bilo jedno vrijeme pa malo da bacim par slikica da viditek kako se moja ljubimica razvija. Moram priznati da sam više nego zadovoljan jednostavnošću koju devils fruit traži da bi uspjela. Grm je puni kifla bit će plodova očito joj odgovara klima koja je ove godine hvala Bogu bila idealna sa jako punoo sunca i taman padalina, iz priloženog se vidi da i stajski gnoj odgovara kao hrana, nadam se da će sve do kraja bit ko do sad i veselim se dimu te predivne biljke. Budite mi dobri i postavit ću jos par slikicaa kad bude spremna za berbu.
Volite se ljubite se i uzivajte u prirodi pizzz :ljubav::rasta:
grm monster.JPG kifla.JPG kiflajlije.JPG
 
19.04.2015
21
22
8
43
Evo,neka ovo svakom bude za nauk,pazite i nazire svoje curice ako želite dobar rod.
U nekim ranijim postovima sam pisala sve u vezi ove biljke pa neću da trošim prostor,samo bacite pogled šta je od nje ispalo.
IMAG0324.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: ivan8

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
@boss117 nemožeš slikat izbliza ako ti nije uključena opcija "macro" zato rađe odmakni malo kad slikaš ili pak uključi "macro" ima ga skoro svaki mobitel i fotić. Odmah se vidi da imaš solidnu kameru al neznaš slikat.
Nazire se neš prekrasno u toj magli, bilo bi šteta to nevidjeti na mal boljoj fotki ;)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Kržljavo kržljavi borac fino puni. Iako u prvih nekoliko mjeseci growa nisam polagao nade u ovu biljozu sada vidim da će biti nekog dima.:D Mislim da će gurati do kraja oktobra ako vrijeme posluži.
IMG_20150926_161910.jpg

Šumska kraljica. Šta reći za nju. Jako zdrava biljka. Nisam imao većih problema. Uglavnom sitnice koje su brzo riješene. Ni traga plijesni i gusjenicama (bar za sada). Hedovi se pune iz dana u dan. Trihomi lagano mijenjaju boju, a fan listovi odumiru polako baš kako treba. Očekujem branje za 15-20 dana, ali vidjet cemo.
IMG_20150926_161922.jpg
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Zabodi joj neki štap i lagano priveži.
Stabljika je dosta tanka a visoka.
Bilo bi šteta da je sljedeći put nađeš na podu ;)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Zabodi joj neki štap i lagano priveži.
Stabljika je dosta tanka a visoka.
Bilo bi šteta da je sljedeći put nađeš na podu ;)
To ću slijedeći put da uradim. Neka izdrži ovako još koji dan. Upravu si kad kažeš da je visoka. Teško je to na slici procijeniti. Svaka čast. Inče ima nekih 2m tako da je svaki hed dugačak 60-70cm što će biti jako teško za 7 dana. Pogotovo još kad padne kiša, pa vjetar. U svakom slučaju ide kolac mada sam htio ovako da izguram. Nagovorila si me.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara