Fruit Spirit RQS, PC Grow, 103W CFL + 10W LED, LST by @Windfucker9000

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
mokra tezina je ispala 241g
3 meseca-PCbox-30g
Pa nije kaktus majka mu stara... valjda će biti više od 30g, ako je imao 240 svežeg... Valjda ima neke pravde na ovom svetu za napaćene growere!:)

Čestitke na uspešnom PC growu! Moguće je da ću i ja uskoro biti prinuđen na neku ovako stealth varijantu... Bilo mi je zadovoljstvo ovo ispratiti. Uživaj u plodovima rada! Očekujemo smoke report! ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cestitke na uspjesnom i odlicnom pc growu.. :clap::. Bit ce oko 35 g suvog posto znam iz iskustva takodjer sam imao jednu bilju lane koja je dala oko 240g mokrog i na kraju bilo 33 suvog.. Jos jednom :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Windfucker9000

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
valjda će biti više od 30g, ako je imao 240 svežeg
izvinjavam se na proracunu i ako sam kojim slucajem nekog uvredio... Skroz sam prebacio cifre u glavi. Po novom proracunu ispada oko 60g. Ako tako bude,titula za naljbolji grow bi morala biti istaknuta zlatnim slovima ispod @Windfucker9000 nika u treptujucoj formi :)
edit:
prvi proracun je obuhvatao trim, grancice i utroseno vreme na kjiring koji ce oduzeti pozamasnu brojku;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Windfucker9000

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Ne bih da spamam dnevnik sad na kraju, al' šta ću kad volim ovakva "takmičenja". :D
Nemam iskustva sa sušenjem, ali kažem: 65 grama, pa nek' ide život!:popcorn::
Btw, pazi da je ne presušiš! :p
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Gledam svoj DIY air pot sa "bazom" biljke vec par dana i reko da vidim kako korijen izgleda.

Pa da podijeli i sa vama :) kako sam primio za stabljiku tako je sve izaslo u jednom komadu van, i bas se lijepo vide korijeni sastrane di su bile rupe :)
Kasnije sam probao potrgati tj skiniti zemlju gdje nije bilo korijena i moram priznati da nisam uspio skinuti niti 5% :D sveeee se drzalo i bilo je jako puno malih korijena :)

Evo i par slika da samo ne pise ( ovo na dnu kaj izgleda koda je zbetonirano je u biti sloj perlita koji sam prvo stavio :) )

Dan 90 a.JPG Dan 90 b.JPG Dan 90 c.JPG
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Biljka se nakon 5 dana visenja osusila kako se spada i prebacena u jednu veeeliku teglu da se kjura :)

Carobnu brojku suhe tezine je najbolje pogodio @MedicalProof znaci tocno 50g! Ja vise nego zadovoljan! Odlican harvest!

Smoke report dolazi za tjedana dana kada prode mali dio kjuring procesa :D

Stay tuned :joint2::joint2:
 
Poslednja izmena:

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Joj jedva cekam, svakako vam napisem rad ovdje :) sljedece je u planu PC grow LED only sa kojih 100-120kom 3W leds :) Bit ce DIY sa napajanjem od kompa, budem napravio temu sa procesom izrade :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Evo ga, nakon 5dana susenja i 10dana cure-a bilo je vrijeme da se plod testira.

Smoke report:
Nisam bio sam nego u jednom malom laganom drustvu klasicnih pusaca :D
Prvi smoke se isao obaviti kako se spada, znaci cisti blunt. U grinder sam stavio 3-4 popcorn vrhova koja su lijepo izgledala, kada sam sve smrvio kako se spada pola mi je stalo u blunt ostalo nije :D ( procjena negdje 0.5g - 1g je stalo u blunt ). Ja sam naravno imao pocasni prvi dim, koji je bio tako jako lagan da u grlu nisam osjetio apsolutno nista, ista stvar kada je i islo van, nista nisam osjetio, koda sam zrak udahnuo :D ali 5sec nakon toga, mislim da sam dusu iskasljao van haha nisam osjecao neku nelagodu pa da sam imao potrebu za kasljanjem, ali jednostavno nisam mogao prestati ( ne znam jel netko zna jel to dobro ili lose :D ). Ista stvar se dogodila svakoj osobi koja je uzela prvi dim, identicno kao meni :) To je bio prvi krug i prvi dim, sljedeci krug sam opet uzeo samo jedan dim ( jbg, strah te, ne znam koliko je to jako u biti.. ) ali ovaj put nije bilo kaslja :) tj. je, al nak jedan-dva mala, predam ja nakon toga pljugu dalje i u tom trenutku sam osjetio da sam napusen ko deva, nisam mogao vjerojati 2 dima i to jos nak oprezna... Head high je bio strasno velik, te je lagano poceo vuci na body.. Ovisno u kakvoj ste situaciji to ce vutra pojacati, prvo sam bio na trosjedu i samo sam lagano tonuo u njega, hvala bogu pa smo se ustali i krenuli na burek inace bi mogao zaspati odmah. Kada je krenuo moving bilo je puno bolje ( makar se ne sjecam 60% stvari ) al sve je proslo dobro makar sam bio jako zaderan... Kada sam vidio ulicnu rasvjetu i svjetla od auti mislio sam da sam u New York-u koliko je sve jako svijetlilo :D Sve u svemu odlicna biljka, ja sam odusevljen, za tu cijelu vecer sam uzeo sveukupno 4 dima blunta, drzalo me 3 sata te sam zaspao kao klada onda. E i da, vrijeme ide jaaaaako sporo, kada je frend prvi put pogledao na sat i rekao "Ajme, ajde pogodite koliko je sati", ja sam ocekivao da je proslo 4-5h a kada ono 45min otkada su oni usli u stan ( dok smo mi uzeli za piti, dok se smotao blunt, dok smo se namjestili, znaci na to je otislo barem 15-20min :) ).
Odlicno, odlicno, jako sam zadovoljan i jedva cekam uzivanja uz Fruit Spirit :)
 
Poslednja izmena: