white widow (bulk seed bank) 60x60 led by SMAK

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.178
5.071
258
somwhere over the rainbow
23. dan 12/12 za White Widow #1

wChJMHR.jpeg
jkmxZ39.jpeg

m0iTLx2.jpeg


Danas preskocen hesi bloom, dodan samo slavol i amiksol, iduce zaljevanje ide puna doza


White widow #2 vege 18/6

YOMTaI4.jpeg
1kt9sdZ.jpeg


Također samo slavol i amiksol, ima peleta u zemlji, mislim da joj ništa ne fali od hrane.. plantela vrt ide svako 2 zaljevanje

Razmišljam o drugom topiranju svih grana, al neznam hocu li dobiti oblik koji priželjkujem :confused: (počistiti sredinu i lolipopat dno)

Temp je malo visoka..ide do 31 i to mi se ne sviđa. Krajem mjeseca cu nabaviti jaci vent , a dotle cu se pomagati sa klimom koja je nasuprot šatora
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.178
5.071
258
somwhere over the rainbow
Braćo korisnici HESIja..

jel rano krajem 3 tjedna davat phospor + , mini dozu 2ml/L uz bloom 5ml/L?

Budovi su se poceli lijepo formirati, izbacuje hrpu novih pistila, strech je stao..

po tablici se i daje tako od 4. tjedna

jel mi se isplati uopce sad nabavljati u ovoj fazi hesi boost ili neki drugi pored phospor +?
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Nije rano, i ja tako negde počnem - početkom četvrte nedelje (ako je pretpostavljeno vreme cvetanja oko 9 nedelja), jedino manja doza, 0.5ml ~ 1ml/L :)
Jako je to čudo, mislim da nema potrebe više od toga

A boost je odličan. I isto jak koncentrat, ide jednom na početku, i u drugoj polovini cvetanja pred kraj, tokom dozrevanja @Smak420
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.178
5.071
258
somwhere over the rainbow
WW #2

29. dan 12/12 :)

Prehrana:

Hesi bloom 5ml/L ,slavol 3ml/L zalivena sa 4L vode uz minimalan runoff. Ovaj put preskočen phospor + jer sam zadnji put dao malo više...

Temp 29 dan/21 noć
Vlaga 39 dan/55 noć

2Hke255l.jpg
CqnZhLIl.jpg

NLOKeNxl.jpg
KAkksgPl.jpg

cmjjEYTl.jpg


Baš nisam zadovoljan brzinom kojom se pune i rastu budovi, ali sam izuzetno zadovoljan kako pumpa trihome po vrhovima i listovima



I WW #1 još uvijek je na 18/6 i dalje se oporavlja od topiranja i prebacivanja nazad u vege :bocni:::confused:

aVp28j5l.jpg
MIa7wiil.jpg

HdnyOTp.jpeg
FGQyNVH.jpeg


Njoj ne dajem još ništa od hrane osim bakterija (slavol) , jer mislim da ima svega dovoljno u zemlji. Makar ove ljubičaste petiljke mi nekako izražavaju sumnju na kalcij?

Ipak je to 2 mj+ stara biljka i neznam jel bi joj trebao išta davati još, a pogotovo plantelu list koju baš i nevolim ako nije nužno... savjeti dobrodošli.

Mislim da ce za tjedan dana i ona na 12/12 nek se malo ispruži od topiranja
 
Poslednja izmena: