G#3 2xSkunk#1 fem 250w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
hvala svima...

evo za kraj, posle skoro mesec dana, danas sam premerio stuff.
od manje biljke je ostalo 40gr, a od veće 55gr. mislim da sam u ove 3 nedelje popušio oko 10gr popcorna koje nisam upotrebio za ulje.

što se mirisa tiče, miris je i dalje onako više kao seno nego kao skunk, ali "trese, lupa, udara", tako da ću preživeti. negde sam se zeznuo, još posle ispiranja sam primetio da je miris u kuhinji splasnuo. onda sam ih i malo predugo zadržao u boxu kad su visile naglavačke (2 dana), treći dan su već hedovi bili suviše suvi. pri curingu, se malo vratila vlaga i miris, ali hedovi definitivno nisu masni. :) iako je moja žena okarakterisala miris kao "very intense", mislim da ona kao neko van ove priče nije baš merodavna.

sve u svemu, zadovoljan sam pre svega količinom, a onda naravno i samim radom. udara u vuglu kao čekić realno. :zvezda::

još jednom hvala svima koji su pratili i naravno svima koji su u par navrata intervenisali, da nije bilo @Mad Rabbit -a, ja bih devojke posekao najmanje 3 nedelje pre roka ;)

grow no.4 je već počeo, ali o tome više sutra ili prekosutra u novoj temi.

ps. što se mene tiče, može lock i transfer u završene dnevnike :grob:
 
29.09.2007
30
48
18
kauč
smrdi skunk ko kurva samo što se tvoj osjet njuha navikne, al drugi ljudi ga osjete vjeruj mi.
Jako dobar grow, bar bolji od moga

al skunkić je zakon za pušit