Galerija fotografija s komentarima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Nemas pojma Pantagan koliko ti zavidim na toj slici.. :sun2:odmor za dusu i tijelo... veoma lako bih se mogao zamisliti u tom filmu, moja malenkost u drustvu ljepseg spola, barka, veseli smotuljak i pogled u nedogled...:vozdra: mmm tko to moze platit, DIVOTA bas ti zavidim ! :ajnstajn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Edit: ko je Bralić?

Taj izraz sam puno puta čuo od ljudi koji se obraćaju drugim ljudima iz nekog razloga i s intonacijom koja bi se mogla, na neki način prevesti, super!, baš si faca, ono odličan posao.. i tako bi se dalo još koji slobodni prijevod ovog mog gore napisanog braliću.
Još bi i značilo kao brate od milja, ali bez prjetjeranog tepanja. Uglavnom, to je pozitivna reakcija na tvoju fotku plavetnila i mog doživljaja iste.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala na objašnjenju, prvi put čujem taj izraz. Naučih nešto novo.
@Zblonzinjo drug, več je bilo osvrta na to da mi neko zavidi, u mali otočić, baci oko, možda se predomisliš.;)
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Stipe, vjerojatno ima onih koji znaju kako koja sorta izgleda, ali to u mom slučaju ne ide.
Imam nekaku malu smokvicu koja će ove godine imati prve jestive plodove, a prodana mi je kao sadnica sorte petrovača. Ovih dana sam kod prijatelja vidio isto raste neka divljakuša i veli mi on da su plodovi jako ukusni ali uopće ne izgledaju kao moji, (izgledaju bolje), to bi značilo da u kontinentalnom dijelu imamo dvije sorte koje mogu uspijevati pa otud i moje pitanje u vezi sorte.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe