Gdje sakriti travu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Tako i meni kraj ostalih stvari koje koristim više puta na dan. Naprimjer , čaj za vodu, konac za zube, rizle, wc papir za masturbaciju, vaginalni ulošci za muške i tako dalje jel.... :idea:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Jest' da sam kasno vidio temu... Jest i to da je tema sahranjena, ali ne kontam zasto niko nije na prvu pomislio da otvarac teme nije drot i da ne njuska u fazonu da vidi gdje se sve skriva trava.

Providan je ko' zrak...
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
nije drot nako nas neko prca maksuz

ili ljudskoj gluposti nema kraja ,to je često istina na źalost

najgore sto pokretac teme nestane kad su ovako glupe teme nakon prvog posta

predlazem u buduce u slicnim situacijama zakljucavanje teme i brisanje postova i to je to
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ovo taman da se malo ispucamo hehe... uvijek se dobro nasmijem na ovakvim trolanjima ;)
 
27.02.2016
0
2
3
28
nije drot nako nas neko prca maksuz

ili ljudskoj gluposti nema kraja ,to je često istina na źalost

najgore sto pokretac teme nestane kad su ovako glupe teme nakon prvog posta

predlazem u buduce u slicnim situacijama zakljucavanje teme i brisanje postova i to je to

Nemas frke sve ja pratim, samo nema bas razloga da na ista odgovorim. Dobio sam informaciju koju trebam a sve ostalo je vise manje ismijavanje :thumb:

Sale82ful za to bi mi i google pomogao, a ovdje pitam bas zbog dostupnosti samog googla, kad svi stave tamo gdje ih navodi prvi link.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Sale82ful za to bi mi i google pomogao, a ovdje pitam bas zbog dostupnosti samog googla, kad svi stave tamo gdje ih navodi prvi link.
Sve si informacije mogao pronaci na forumu bez da otvaras temu. Zato si i naisao na ismijavanje.
To je i razumljivo.
Ljudi su lijeni da malo procitaju forum, da se upoznaju sa istim. A ne na prvu...
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
ja bas volim glupe teme i pitanja,prilika da se malo nasmijes i odgovoris neku glupost,po mogucnosti vecu,a i ove setnje po groblju nekako su umirujuce,uvijek kada setam grobljem osjecam se spokojno:grob:,ja bi vutru sakrio u duplo dno wc solje:)
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
kazu da psima smeta biber,a cuo sam da su ogromne kolicine marihuane skrivali u skladistima kafe,navodno od kafe nema sanse da nanjuse
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Papar i chili funkcionira al morao bi imat par kila po cijeloj kuci posipano :) Male kolicine ne bas. Mythbusters su imali epizodu :)
Kava je 0 bodova. Pes moze izolirat sve mirise u okolini i "odijelit mirise" di je koji. Ima cijeli filmic o tome. Bivsi DEA agent prica.
Macka bi mozda vise pomogla ako stan mirisi po njoj.... al i to je tesko.
Uzet bud i namazat cijelu kucu.... :) Mislim da je to jedino polu-rjesenje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lukas

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
imao sam obucenog psa za trazenje vuve. Ne postoji stek koji pas ne moze da nadje. Prodao sam ga muriji,malo mi zao,al sve ima svoju cenu. Do duse,treniram novog,onako iz hobija.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
E vala si dobro uradio,nema sta... i jos muriji prodao hahahahaahahahahahajaj
Najbolje je stekat u tegle :D
Edit: KGB ovo ono,ne bitno gde je otisao... A.C.A.B
Ja bi ga na usvajanje dao,a muriji bi dao .1.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
otisao za Moskvu. Nemoj da se brines ;)
edit:
p.s.
jako je bitno gde je otisao,u kakve uslove i pod kojim okolnostima. pozz
 
Poslednja izmena:

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
treniranje psa,da li to istovremeno znaci i drogiranje,msm jedino mi logicno da nanjusi ako je navucen,a opet mi nije jasno kako ga navlace na vuvu,napusavaju ga,sto se tice opojnih stvari to mi nekako logicno da ga bodu ili sta vec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.