Green-O-Matic PC grow [ex PC CFL grow Sweet Skunk Auto]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
thc boss je napisao(la):
... Green-O-Matic »»» Ruderalis x Morocco x White Dwarf x Low Rider
1.: short, compact, indica-dominant Phenotype #2
2.: long, stretched, indica-dominant Phenotype #1
Zašto breeder pakira različite sjemenke i fenotipove, šta ne može proizvest čvrstu genetiku?

ne pakira on razlicite semenke nego jenostavno ne moze zaviriti unutra da vidi koji je fenotup (a za sada su registrovana 2, ako pogledas geneologiju videces da taj strain cini 7), cvrstu genetiku ne mozes proizvesti za godinu~dve, pogotovo kada je toliko stvari u miksu
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
danas


Imam jedan problem, pojavile se alge odozgora, pa bi ja to sve dezinficiro peroksidom..
Koliko razrijediti?
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
koliko vremena treba da to ubije i da li se dodaje zajedno s nutrijentima?
Ja bi to aplicirao sad navečer kad se gase lampe do sutra kad se pale lampe, ali ne znam da li biljke noću konzumiraju nutrijente..
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ne konzumiraju nocu nutrijente,ali nema ni veze,po meni izbegavaj da koristis h2o2 sa bilo cime osim sa vodom-ipak on treba da 'cisti' sve pred sobom pri spustanju na dno saksije..mozes eventualno 2 tretmana odraditi-lupam-ako zalivas sad sa litar vode,na pola litre stavis h2o2,a u drugu polovinu nutrijente,pa zalijes PRVO SA H2O2 pa onda sa nutrijentima..

edit-lupetam pusti me...sad tek vidim da je problem sa algama gore....
ispricaj ti to folijarno sa blazim rastvorom h2o2 od tog 5ml na litar i bice to ok
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
možda se nismo dobro shvatili, nisu alge na biljci nego na na površini, pa se bojim da se to ne proširi u dubinu, pa me zanima koliko to treba nakon ispiranja ostaviti da djeluje ili to instantno uništava alge , makar sumnjam..