Green-O-Matic PC grow [ex PC CFL grow Sweet Skunk Auto]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Dan 46 (od ubacivanja sjemena u zemlju)

DSC00328.jpg


šta mislite jel to pregusto?
 

Prilozi

  • skkunk1.jpg
    skkunk1.jpg
    207,2 KB · Pregleda: 42
  • skunk2.jpg
    skunk2.jpg
    176,7 KB · Pregleda: 27
  • skunk3.jpg
    skunk3.jpg
    205,1 KB · Pregleda: 26

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
dan 47.
Kuje se previše uzjogunile i ispružile se preko noći, pa sam ih odlučio sasjeć u krojenu kako se kaže, dok se još može, zbog limitiranog prostora ih držim po mogućnosti na 5-10 cm, ne mislim ih micat u neki veći prostor makar trebao 100x lst-irat, ali definitivno su me namučile, nije to za pc grow, neki dalji grow ću razmotrit dwarfa, da mi rast eko borić, jer ovo je šikara.
Usto dodajem bud candy, dobra stvar, odma se kuži da ti se od lišća ljepe prsti.


 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
jointz je napisao(la):
posadi ispred kuce kao ukras :D bas je velika nije mi jasno zasto ne cveta

zato šta je 0-24, a ***** lažljivo se reklamiraju da je 100% automatic, 3 generacije, jebeni španjolski lažovi.
prostite na izrazima, al već mi je pun k. tih lažljivaca šta hvale svoje strainove, a obični su goli k.

Ovo je možda dobra sorta za van ili veći box grow, ali za pc nikako.
Njoj treba 12/12 očito, ali onda to nije automatic nego regular strain.

Drugo lažu i o vremenu od 49 dana, prije je to 90 dana.

Tako da ovo više neću uzgajat, a 3 sjemenke koje su ostale bi najrađe poklonio nekom. A sad ću stavit na 12/12 pa ću vidjet..

Imam još green-o matic pa ću vidjet kako je snjim, a ovo samo gubim dragocjeno vrijeme, struju i gnojivo s ovim fakerom.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nisam ni ja neshto prezadovoljna sweet skunkom automat...dodushe..samo jednu sjemenku sam ubacila...ali.i ta jedna neshto zafrkava.
ubacila sam ih u zemlju 30...nikle su recimo 2.-3. ( mnozhina jer..ubacila sam 1 sweet skunk auto. i jedan haze 2.0auto-dinafem )...i sve normalno i ok nekih 12tak dana....i onda blokada..jednostavno je stao.a apsolutno nishta se nije mjenjalo.svi uvjeti su ostali isti...
posijane su u manju posudu (cca 1,5-2lit ) jer..odliuchila sam pratiti nekakav tutorial za automatike-obzirom da su mi ovo prvi automatici sa kojima imam posla..evo linka za forum (posvechen iskljuchivo uzgoju automatika) sa kojeg sam skinula taj tutoria :
https://www.autoflower.net/forums/f2/ditch-dealer-niceneasy-way-%A320-ounce-growing-guide-1397.html
oni preporuchaju sijanje u manju posudu-od cca 2 lit. - i presadjivanje u vechu posudu kada biljka bude stara 3tjedna..
ja sam ih presadila tjedan dana ranije-od preporuchenog- upravo zbog toga shto je biljka odjednom pochela stagnirati..presadjene su prekjucher ( u 8lit.posude )..pa....eto.nadam se najboljem.
ali...za sada..niti sam zadovoljna sortom..a niti automaticima opchenito.
+ nema shanse da che biljka isposhtivati rokove koje proizvodjach navodi..

( korijenje se fino razvilo u tih 12tak dana-vech je pochelo popunjavati samo dno posude..a posude su bile od 2 lit. )
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
bacio sam to g..no u smeće.
Ide mi na k.. stalno se izdužuje izdužuje a nigdje budova. Ako napravim lst opet se izdužuje, to jednostavno to nije za pc.
Druga stvar tu nema ni A od automatika.
Zato izbjegavajte sweet seeds jer seru
Drugo zašto sam to sve odj.. je jer kako sam čitao na stranom forumu jedan je uzgajao i trebalo mu je 3 mjeseca, a urod je nikakav,
dotle ja već uzgojim green-o-matic koji sam već ubacio na klijanje.

Dakle dalje ide gren-o-matic pa će mo vidjet jel on pravi automatik ili s--ru i oni.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
uz ta dva automatica imam josh neke "normalne" u boxu..razlihitih starosti..tj u raznim fazama vegetacije-na 19h..zadnjih 3 dana sam spustila na 16h..danas i sutra ih flusham i spushtam na 12h...a mislila sam ih ostaviti na 18h josh neko vrijeme upravo zbog ta dva automatica...da im dam malo vishe vremena -da izrastu i fino se nakrcaju...ali..vidim nema kruha od toga...zato..u narednih par dana spushtam to na 12h..i prvo zaljevanje nakon flusha ubacujem bloom gnojivo....dosta je bilo zafrkancije.
pa bash da vidim shto che meni dati sweet seeds skunk.

imam od sweet seeds-a "Cream Caramel"...kojem sam se toliko radovala.i ,jedva chekam ubaciti ga u uzgoj...srechom nije auto...pa se nadam da che biti sve ok..jer...sorta mi se bash svidjela.

mozhda bi se mogao otvoriti nekakav podforum..posvechen proizvodjachima sjemena...gdje bi ljudi mogli upisivati svoja iskustva i dojmove..a bez obaveze vodjenja dnevnika..tj. i oni koji vode dnevnik bi mogli i trebali napisati bar po jedan post sa osvrtom na odredjenu sortu i proizvodjacha...
da ljudi imaju info iz prve ruke..
jer..kada chitash opis sorte na stranici seedbanka ili proizvodjacha...naravno da chesh samo hvalospjeve nachi..a ista je stvar i sa nekim sajtovima-obzirom da samo preuzmu txt-ove od proizvodjacha i/ili distributera
+tako neshto imaju neki forumi.
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ne kažem da taj strain nije dobar možda za van ili veći box, ali njemu definitivno treba puno prostora i puno mjesta za korjen.
Drugo, da nisu lagali da je automatik ne bi ga ni uzeo...

Puno tu ima laži. Recimo njemački grower se žali zanimljivo na upravo one stvari šta sam ja imao s cannabis cup winnerom barneyev tangerine dream. Pazi cannabis cup winner bi trebala bit travulja ali ispada obićna nedorađena piz..rija, s fenotipovima od kojih su neki mršavi, drugi pak imaju big colas, ali slabo potentne, tj u rangu s kamilicom, a treba cijela večnost da uzgojiš..
Koga oni zavaravaju..Istina krajnji produkt ima specifičan egzotičan miris i blago djelovanje koje je više za svakodnevno pušenje, koji se valjda svidio žiriju ali uzgoj je druga priča.
Vidjet će mo green house, oni ipak idu po svijetu i beru sjeme, imaju iskustva, za njih znam da preporučaju do kraja 18/6.

Isto je i s CBD-om, ljudi misle koji se liječe da to šta oni deklariraju je prava količina cbd-a, do jučer je napamet greenhouse pisao količine, da bi ih kasnije korigirao kad su nabavili opremu za ispitivanje, mnogi proizvođači nemaju transparentno ispitivanje, nego samo bubnu. barney napiše za tangerine dream da ima 22% thc-a, prije bi rekao 2%...

Nakon svega još količina cbd (i thc-a)ovisi i o kvaliteti gnojiva.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
shto se CBD-a tiche...tj..kolichine istog...trebate pogledati jednu reportazhicu iz..chini mi se..San Francisca-medicina kup....i poslushati kratki intervju sa tipom koji je vlasnik jednog laba koji radi analize uzoraka od raznih proizvodjacha..dakle i farmera i proizvodjacha sorti tj. sjemena...
uglavnom..tip kazhe kako u zadnjih godinu dana..najvecha kolichina CBD-a u jednom uzorku..nije prelazila...chini mi se nekih 2%..a mozhda i manje...
ma..evo..potrazhiti chu tu reportazhicu...pa poslushajte shto kazhe tip.sve che vam biti jasno...oni na stotine i tisuche uzoraka obrade...a vishe od 3-4% CBD-a...aaako uopche ima 1 uzorak od 1000..
ali...da ne lupam napamet...evo reportazhe.
OBAVEZNO POGLEDATI ! ! ! uzhasno interesantni podaci...

Jorge Cervantes with Steep Hill Laboratory 2011 High Times Medical Cup San Francisco - YouTube


(sorry-ovo mozhda nije pravo mjesto..ali..topic je krenuo u tom pravcu..paaa...eto..ali..slobodno uklonite ili preshaltajte post negdje gdje mislite da bi bilo primjerenije..)
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Gdje god se uplete želja za profitom, istina lagano odleprša...isto je nažalost sa svim sferama života....počevši od sotoniziranja plemenite biljke poput cannabisa, pa preko proizvođača gnojiva do nažalost i većine prodavača sjemena :(
@zlavjestica - po meni a vjerujem i većini ovdje, nema ništa loše u polemiziranju i razmjeni informacija - dok god je u nju aktivno uključena i osoba čiji je dnevnik uzgoja :)
@ thc boss - ako nije kasno, ja bi otcapario par kolonova (obzirom da nije 100% automatic) pa probao s njima paralelno s novom sjemenkom
Živili!
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Sorry na malom off koji ću sad napisati, što se tiće vjerodostojnosti podataka koji piše seedbank, mislim da Mandala tu definitivno prednjači, rekli su sve točno u vezi Sadhu-a, Satorija-a i 8miles high-a...Svaki haj od ovih sorti je jako različit, ali nevjerojatno ugodan....Evo ovo upravo bišem na jednom bowlu Satorija ;)...
BTW puno sreće s GOM-om imao sam ga prilike probati imat ćeš jaki i duboki stoned osjećaj na kraju dnevnika ;)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
usrname je napisao(la):
o par kolonova (obzirom da nije 100% automatic) pa probao s njima paralelno s novom sjemenkom
Živili!

kasno je, a i inače stavio sam dvije sjemenke green-o-matica, tako da budući da je ovo PC uzgoj prostor je limitiran.
nije niti GHS 100% automatic jer kaže da mu treba da bi trigerirao cvjetanje fotoperiod u rasponu od 12/12-18/6.
Dakle kako sam našao na stranom forumu bilo je problema jer je jedan grower uzgajao 20/4 i nije mu htjelo cvjetati, isto kao i ovo sad šta sam ja ima, pa da se ne bi ponovilo ista stvar odlučio sam da ću odma to stavit na 16/8.
Svi znamo kako su biljke osjetljive na light leaking, pa se brzo vrate u vegg, a da bi to spriječio i da bude potpuni mrak dobro ću pc box obložiti.

Btw. da li netko zna za automatic koji cvjeta na 24/0 i koji nije osjetljiv na ometanje svjetlom.
 
14.06.2012
12
0
1
40
Imam isto pc grow sweet sk auto,od istog dobavljača koji traje 3,5mj,a ne 7 tjedana.Prvo su bile na 18/6 režimu pa sam ih nakon 1,5mj prebacio na 12/12.Od početka je cijeli grow bio usporen i praćen raznim poteškočama.Kod jedne je prevladala genetika indice,a kod druge gen,sative,treća nije ni niknula.Mislim ostaviti još tjedan dana iako pistile i dalje izbijaju i slabo tamne pa je i to upitno.Uz dva velika glavna vrha ima još desetak manjih,ali sve u svemu više tu sortu ne bi sadio.
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Strain koji ti je dobar za to Dinafem-Critical Jack Automatic, ja sam mu konstantno jebao po fotoperiodi malo 18/6, 20/4 ili 24/0 to sam mjenjao ovisno o temperaturi kakva je bila vani, a bilo je isla i do minus 15, a nisam ga imao u grijanom prostoru pa sam ga grijao preko žarulja ugl. bilo je zajbano imao je stalno šokove temperature...otvarao sam mu box kad je bio period mraka i nije imao niti jednu sjemenku ili muski cvijetic, jedino sto mu treba 70-75 dana, ali to ti valjda neće bit problem izdržat ćeš ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......ima svakakvih "automatic" sorti pa bi pri samom odabiru trebalo malo pripazit.......ja se vodim da vecinom gledam strainove od poznatijih seed bankova tipa Sensi Seed, Barneys Farm, Pyramid Seeds, Dutch Passion, Royal Queen Seeds......jedanput sam uzeo od De Sjaman Seeds Widow Ryder (automatic) i s njim se nisam proslavio, 5 sjemenki, stavim 2, proklija samo jedna, 30 dana nakon 18/6 i nepokazivanja spola prebacim na 12/12 i nakon 2 dana pokaze spol, cvjetala je 60 dana jer nisam imao zivaca za vise.....ove ostale 3 sjemenke nzm kad ce ponovo kod mene u box........

.....uz to sam jos imao Auto Wembley od Pyramida, je*en strain, na 18/6 pokazao spol nakon 21 dan cini mi se, u PC-u uz pregnojavanje za 70 dana 2 biljke dale 80g jebenog dima, sve pohvale i preporuka za strain........uz to zadnja 2 tjedna zbog niskih temperatura rastao na 24/0 i mislim da je bas zbog tog i dao tih 80g......

....Auto Northern Light od RQS isto dobar strain, cijelo vrijeme bio na 18/6 spol pokazao nakon 19 dana.....u mom slucaju zivio 80 dana zbog samih uvjeta inace mislim da bi bio gotov u propisanom roku od 10 tjedana.......kod mene jedina zamjerka sam okus dima i miris suhih hedova......

....i jos Auto Super Hash od Pyramida on nije gotov al par rijeci i o njemu......iz trenutne perspektive najbolji automatic do sad kojeg sam imao, nebi rekao da velicinom lisne mase raste ni brze ni sporije od gore navedenih automatica al je procvjetao za 10 dana, do sada a dns je 35. dan problema nema al ogromnih cicaka ko u prici.....mislim da bi on kroz 10 tjedana mogao bit bomba iako mu pise za cvjetanje 8-9 tjedana.......

.....eto iz prikupljenih informacija na forumu ja mislim da od Sweet Seedsa necu growat nista, isto tako zaobilazim De Sjaman Seeds......kolega Che* je growao Tundru i Taigu i isto je komentirao da su jako nestabilni strainovi, od prebacivanja na 12/12 i ostalih sranja trajalo je preko 3 mjeseca a nije dalo skoro nista......

....nadam se da sam bar malo pomogao oko odabira iduceg auto straina i znaj da nisi ti jedini koju je popusio neki nestabilni kilavi auto strain......
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Zasto nista ne od sweet seedsa??? Nisu se valjda sad svi uspanicarili radi sweet skunka, mislim da cu ja uzeti njihov cream caramel auto ili blackjack auto, imaju oni i jebenih stvari samo sto je taj sweet skunk najjeftiniji, al jebiga od bas tako jeftinog nemozes ocekivat sad neke rezultate, skoro pa nemozes ocekivati nista ;)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....samo naprijed stari, na 100 strana da nevalja auto skunk od sweet seedsa a nekak sumnjam (mislim na auto genetiku) i ostalo a ti bas zatupio sa SS......zasto od jeftinog sjemena nemozes ocekivat rezultate......kaj sjemenka za 100 eura ce sama izrast, osusit se, skjurat pa zamotat i skocit tebi u usta.....daj ne pricaj nebuloze......od sensi seedsa skunk#1 5 sjemenki 20 eura vidi rezultate u potpisu, isto kao i Auto Super Hash 20 eura 5 sjemenki opasan strain.....

.....bit price.......pricas gluposti i nebuloze......

.....ako znas sto radis dovoljna ti je koja sjemenka iz keta da dobijes debele i masne hedove......pozz

@thc boss......sorry na OT-u morao sam........