Green party

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Pozdrav ekipa ! Nakon dugog praćenja i citanje foruma odlućio i ja otvorit svoj dnevnik :p imam iza sebe 1 grow koliko je bio uspješan toliko i neuspješan bilo je dima sve u svemu greške jedino nestrpljivost al šta je tu je
nadamo se da če ovaj bit mnogo uspješnij i strpljiviji da neduljim :D Zemlja : Ništa pretjerano kupovna ,Floora san pomješana sa šumskom tako sam i prošle godine pokazala se dobro! Sjeme : Mandala seeds : White Magyc x 2 RQS : Special kush x 1 Gnojivo: Za vegetaciiju: gnojivo od koprive i još nešto što nanjušim u dućanu nisam se jos odlucio ma da se i i kopriva prošle godine pokazala jako dobrom ostajem pri tome ako bude kaki promjena bit če te obavješteni Cvijetanje : Hesi bloom koje stize kroz par dana Biljke su izasle iz zemlje drugi dan zivota sutra stavim fotke toliko od mene za sad nadam se da mogu raćunat na pomoć kad zapne svaki savjet i primjedba dobro došla :D :D :D
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Hvala ! čuj prosle godine se pokazalo sasvim okej jedina greška bila nestrpljivost bilo je kolicine i vise nego dosta jedino nestrpljivost i susenje sam ujebo nisam imo di bilo sve brzinski al šta je tu je budemo vidili kako če to ic neaš frke :pPPP
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Florasan zemlja dosta loše drži vlagu. Mislim izgledaju biljke u njoj Ok i fino napreduju, al kad usporediš sa biljkom posađenom u nekoj kvalitetnijoj zemlji onda vidiš da ustvari i nije tako bajna. To ti velim jer sam imao prošle godine istu sortu sjemena jednu u florasan a drugu u terra brill pa sam radio usporedbe.
Nek ti je sretno ;)
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Financija šefe jbga za sad ce mo tak pa šta bude bude! potrudim se da izguram to vec nekak da donekle bude okej :)
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Eo neka fotka danas im je 9 dana special kush ispo iz igre mislim na životu je ali izbacujem ga iz dnevnika razlog je taj što ču mjesto njega ubacit neki autos pocetkom šestog mjeseca toliko za sad dok malo ne DSCN2004.JPG porastu :D
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Ovako imam jedno pitanje malo su mi listovi kao žućkasti vidi se razlika spram ona dva white magica ovo je specijal kush pa me malo brine di sam zahebo zemlja ista one dvje su okej ali ova mi je malo bljeda pa da vidimo u čem je problem ? DSCN2139.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ovo sad sto pokazujes nema nikakav problem. Zamotaj tu posudu s necim sto nije prozirno. Posadio si direkt u tu teglu ili si presadjivao? Reguliraš PH?
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Neizgleda bas da umire sam me malo brine što je svjetlije boje ! obljepito je tamnim selotepom ,imala je presađivanje iz male posudice ali pažljivo nevidim da je doživila kakav šok a ph ne neam ph metar :/
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
moguce da joj zemlja ne odg ili je jednostavno takva, u svako slucaju kontroliraj ph par iducih zalijevanja dok ne odneses na sajt, ovako malu biljku ni slucajno ne zalijevaj s 2 litre vode tek onda moze doci do problema. izgleda oke jedino sto je malo svjetlija, ne mora znaciti da je problem ;)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Ja tu ne vidim nikakav problem za sada.Noviji, mlađi izdanci biljke su u pravilu malo svjetliji.Ako vidis da se stanje stvarno pogorsava presađuj, ali za sada je ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Junky Blow

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Poz ekipa dns je biljkama 17 dan nema greške za sad ! neplaniram ih gnojit dok ih neprenesem na sajt a to će bit za jedno tjedan dana taman dok još malo porastu da ih puževi i ostali grickavci nemogu tak lako popapat :pPP I imam jedno pitanje dvoumim se oko nekog topinga bar jedne ma da to nisam nikad radio pa svaki savjet dobro došo za koji toping se odlućit ;) DSCN2160.JPG