Green party

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Eo 3 kusha onaj najveci je puko po pola ali je uspješno zakrpan nemojte zamjerit ma da nisu navedeni u dnevniku cisto da vide neki da i bez puno ulozenih novaca mozete dobit dobre biljoze znaci samo iskopane rupe nožem toko da sam ih presadio iz saksija gnojene samo koprivom rezultat če mo vidjet u 10 mj eo slika sutra kacim one dvje sto vodim dnevnik :skot:: DSCN3210.JPG
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
Pozdrav ekipa eo obecani slika nisam stigo juce pa sam danas bio dobile dozu svaka po 100 ml plantele kao i zadnji puta gnojim ih svaki sedam dana planiram polako povecavat svako zaljevanje plus 35 ml ona druga slabije cvjeta ali stigne ova je malo pozurila :p ako ko ima šta za nadodat svaki savjet dobro došo !nisam ih uspio slikat zaj nestanu mi u kadar a i sunce je loš digitalac pa kad budem jednom išo kad nebude sunca potrudit cu se da ih slikam zajedno ubiti velićine 2,5 m visine mada je nebitno :DDD DSCN3213.JPG DSCN3214.JPG DSCN3215.JPG DSCN3218.JPG
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Lepe biljke :)
Seci svaki budjavi deo i oprezno,zagledaj ih svaki put.
Zato ja svima pricam da raskrce sajt,ako vec pada kisa i vlazno je bar im obezbedi dobru cirkulaciju vazduha,znaci sekiru ili srp u ruke i seci okolno rastinje sto je nize moguce.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal