Growroom by stoner (Critical jack & Critical+) :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li treba skloniti temu

  • DA, u suprotnosti je sa pravilnikom foruma

    Votes: 9 18,4%
  • NE, nije u pitanju komercijala samo su mu potrebe velike

    Votes: 40 81,6%

  • Total voters
    49
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Hello boys and girls :)

Nisam bio neko vrijeme na forumu pa eto da se javim i ja malo .
Vidim da se i forum malo usminkao nadam se da jos ima tko od poznatih
da popratimo ponovo moj mali kutak hehe


New setup

15m2

3x400W + 1x600W

Ventilacija : Vent RVK 750m3/h sa termo i speed kontrolom + Starfan 30 cm metalni + Aircool Klima

BioCanna Gnojiva

Potovi 30L Tvrdi Pvc

Medij mix zemlja coco i perlit u omjeru (33/33/33)

Genetika upitna :/ popusio sam thripse hehe ali da ... Critical Jack i Critical+ by Dinafem pretpostavljam klonovi su u igri ;)

Ovako je to pocelo :)
WP_20140522_20_32_29_Pro111.jpg
WP_20140610_11_18_32_Pro111.jpg


Jos malo slikica Vege i flower ...

2jfjcx3.jpg

2mobd5l.jpg

5aez4j.jpg

2n0o6ly.jpg

rh3mom.jpg

2n0o6ly.jpg

311tbex.jpg

51d54k.jpg
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Sad je trenuto 3/4 tjedan floweringa , temperatura je 26 kad su reflektori upaljeni a kad su lights out oko 23 . Malo sam se prekalkulirao sa vegom pa im sad vec pomalo fali dusika jer obicno i stavim zemlje malo pa racunam sa njom u vegetaciji no ovaj put sam duze vegetirao biljke pa eto malo je usfalilo ... no ne zamaram se previse iskreno... Ph se drzi oko 6-6.5 sad je vec lagano i Booster dosao u igru tako da sad postaje najsladje i najzanimljivije .
Moze to sve naravno uvijek bolje i sa vise opreme no ima vremena :)
e da i jebuckaju me lagano thripsi al i to drzim pod kontrolom ajmo rec sa Neem oil -om makar trebao bi mi i sami Neem jer za one koji neznaju Neem ide u dve komponente Neeem kao caj i neem kao ulje Neem caj ubija a neem ulje radi film koji je otrovan insektima po biljci pa ih odbija .
a sto se tice sorti Critical Jack i Critical+ to cemo jos vidjeti ...
Nisam bas ljubitelj uzgajanja sativa dominant biljci pa ce sljedece bit vjerovatno mostly indica .
Stay tuned ;)


pa cek kaj su to nova pravila :/
a u ***** sad sam i diler pa daj ne seri haaha .... nis brisi onda jebemu misa

EDIT : a steta bio bi ljepi dodatak forumu :/ al pravila su pravila jbg

nis mozete me pratit i na https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=102215 brijem da cu tamo nastavit za koji dan samo temu ...
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Izgleda to lijepo i bogme si dobro box :rofl: opremio.Ali..... neznam kako spavaš s obzirom na sve te elemente spojene na žicu i mogučnost da nepozvani pokucaju na vrate glede potrošmje.To troši ko omanja tvornica :ludaci_lol:
Narvno želim ti uspješan i sretan završetak, ali ja kad sam vidio set-up već me "strah" :shit: svaka čast.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
potrosnja nije velika tipa 2.6 kw sve zajedno kad se zbroji a jedna klima za stan ti trosi od 3kw pa na do 5.5kw a kad tu dodas i ves masinu i pecnicu i sva svjetla koja imas inace popaljena po kuci ukljucujuci i kompjuter cije napajanje troci u prosjeku 400W itd ... nitko ti to ne gleda samo plati racun i vozi :)
a ne plasim se previse jer ne dilam i nisam diler pa me to ne sekira toliko ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Purepleasure4life

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jbga Stoneru, znaš i sam da se na balkanu ništa nije promjenilo, pa tako i na forumu pazimo na veličinu setupa. Prošli put je prošlo ono sa 3x600 jer je forum bio manje posjećen, ali sad ipak imamo skoro 40K članova. Žalosno, ali tako to ide...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: huana.meri

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Stoner je napisao(la):
pa cek kaj su to nova pravila :/
a u ***** sad sam i diler pa daj ne seri haaha .... nis brisi onda jebemu misa

EDIT : a steta bio bi ljepi dodatak forumu :/ al pravila su pravila jbg
frend, da ne bude zabune, ja nista nisam napisao a ne da si diler, samo sam stavio link koji stavljam svakom ko radi sa vise od 15 biljaka ispod vise od 1kw a to na linku bas nije novo, napisano je 2007 godine ;) kao sto vidis, nisam sklonio temu, a nije ni kolega zlo. ne znam sta da ti kazem...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ma zajebajem se ja nisam ni rekao neg velim kak je to tam sroceno hehe
ak mislis da ugrozava forum svakako obrisi ja prvi potpisujem :D

FOrum na prvom mjestu i tocka ma brisi bacit cu radje link sam negdje i bok .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ako neko drugi ne skloni temu mozemo probati demokratski, stavicu anketu na dva dana (48h) i po isteku ce tema biti zatvorena dok ne vidimo sta dalje


edit

stavljena anketa, zamolio bih clanove da se izjasne
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
hahaha zakon si :) samo da napomenem da sam medical user oni koji su me licno upoznali znaju da ne serem mogu reci samo da sam imao strasnu traumu glave te sam ostao sljep na jedno oko i bez osjeta mirisa a u dalje detalje nebi ... paradoksalno je sto vec 9 godina uzgajam i sto nikad nisam pomirisao odnosno osjetio miris svoje trave hehe
 
13.02.2007
44
23
0
brajo nebi tio nikome solit pamet ali to je previše kažeš da si medical user a uzgajaš dva straina koja nisu medicinska i još ta dva straina su jedni od top yieldera za uzgajivanje. neznam priča ti je nategnuta, nek forum odluči.. pozz
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
fbasdt.jpg

250qvf5.jpg

25kklxf.jpg

2copmhx.jpg




sto se tice strain-a nisam bas imao na biranje al to sam vec napomenuo u par postova prije ... da preferiram indica dominant strainove koji su naravno bogatiji sa CBD i CBN kanabinoidima ...
biljki nije puno samo tako izgleda. 20 biljki stvarno nije puno po mom misljenju i to je uvijek bio neki moj maximum kroz ovih 8 godina sto sam na forumu i pisem tekstove te share-am pokoji dnevnik u nadi da sam nekom pomogao ...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
svida mi se i vidi se da znas sta radis, ali sumnjam da je ovo za osobnu upotrebu,,osim ako radis grow jednom godisnje, a po slici na icmag-u

63295tlocrtkz6.jpg

bi rekao da stalno vrtis, i to nemoze biti za osobnu upotrebu da ga *ebes pa ni za lijecenje,,,al opet ti neces dici iz ovoga ni pola kao neki iz svog outdoora..


i nemojmo biti govnari pa nekim clanovima koji imaju po duplo vise biljki gledati kroz prste, a s nekima odmah "na lomaču" to nije u redu..i smatram da bi se pravilnik trebao odnositi na sve clanove ovoga foruma,, s druge strane..vjerujem da nitko nije na*ebao zbog foruma bas zato sto se drzimo tog pravilnika i clanovi nemaju neke megalomanske pothvate sto se tice kolicine i mislim da bi tako trebalo i ostati, poz svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kapela

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Herr Žika je napisao(la):
... uzgajaš dva straina koja nisu medicinska...
Kaže tko? Critical+ je meni osobno jedan od top 3 medicinska straina. Briga me što drugi kažu, za moje tegobe je bila odlićna :) S obzirom na opis Stonerovih problema, rekao bih da nam pašu slićne sorte.

Ne branim nikoga, jer i meni je ovo malo 2 much, ali ajde, ljubav prema growanju nema granice ;) I ja bi da mogu :icon_lol:
 
11.05.2014
28
14
0
ako je ovo za osobne potrebe onda sam ja slon,moze bit da i je,ako odradi ovakav box jednom godisnje
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Ja takoder mislim da je ovo ipak malo previse, 15m2.Gajim simpatije prema tebi i svima ostalima vrijednim i aktivnim clanovima kpji su pridonijeli forumu u smislu sadrzaja,al mislim da je ovo protivnu pravilniku, s tim da ne mislim da si diler.
Ja sam recimo za to da se tocno odredi za indoor, koliko je dopusteno svijetla.Neznam recimo do 800w il do 1kw, pa vise nebi doslo do ovakvih 'nesporazuma'..Al u svakom slucaju, sretno s growom i terapijom!
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Osobno isto nisam za nikakvo razapinjanje bilo koga, a pogotovo za osobe koje to koriste u "medicinske svrhe" i postoji stvarna potreba korištenja božje nam biljke, jer je alopatska medicina od puno slučajeva digla ruke i te osobe i nemaju drugog izbora te je dobro da su našle neka riješenja koja im pomažu i koja im odgovaraju.
Tako da nisam zavidan nikome tko zna,može,hoće i mora se baviti takvim rješenjima za svoje probleme, a vjerujem da i poneko sastrane uživa na obostrano zadovoljstvo kao potrošać "božje biljke" s obzirom na potrebe te se osobno i nama pomoglo na naćin da nam je netko donirao potrebno s obzirom na ine probleme.Uvijek bude "malo" viška za pomoći nekome. :respect:


Ali suglasan sam da bude kako nalažu pravila i vodstvo foruma, ali da budu onda za sve ista bez iznimaka. :respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.