Helooou again :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2008
29
37
13
37
Dakle,

vjerovali ili ne, prošlo je 10 godina od početka mojeg zadnjeg grow-a, koji je bio pracen ovdje na forumu pod ovom temom -> https://www.vutra.org/threads/prvijenac-400w-hps-agro-domaja-vulgaris.2690/

Malo mi je smješno osvrnuti se na to, pod drugačijim uvjetima i naravno životnim okolnostima/sazrijevanjima. Pogotovo kada gledam na link koji sam stavio gore, vidim totalno drugačiju osobu. U zadnje vrijeme opet pratim, lurkam, osluškujem i gledam. Vutra je definitvno lifestyle, makar i inkognito. Žao mi je samo što sam u međuvremenu dao alkoholu da prevlada nad absolutnom prirodom, no trudit ću se u idućem periodu to prevladati. Iako sam totalno siguran lik kada je riječ o poslovanju, projektima i slično, bolnu točku nalazim u ispušnim ventilima vikendom i porocima, kada se vraćam prirodnom "sebi" i svojim nesigurnostima. Too much stress to handle. U svrhu oslobađanja stresa najavljujem novi grow u skoroj budućnosti i to ne zbog krajnjeg ishoda, već zbog uzgoja kao takvoga :)

Čitamo se
 
15.04.2008
29
37
13
37
@PowerSeed U zadnjih deset godina radio sam na sebi, no na drugačije načine. Pičio po karijeri i slično :) Sada je sve klapnulo na svoje mjesto. Konačno mogu predahnuti i usporiti. Nikada mi growanje nije sišlo s uma, dok pušenje je. Nakon godina konzumacije skužio sam da me baca u inertnost, pa do nekakvih bad misli kad god bih zapalio. Godinama ne pušim aktivno, već periodično. Sa sazrijevanjem otkrio sam i dodatne medicinske pogodnosti ove predivne nam biljke i to u smislu otkalnjanja bolova u ledjima pa na dalje. Svako proljeće se sjetim kak bi popikao nekaj i tako faking deset godina je prošlo :) Sad sam spreman. Oko sjemena se još troumim, no to je za zaseban topic. Imam dva-tri dobra spot-a za popikat... Bit će ovo jedno predivno ljeto