hitno pomoc crvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.04.2010
33
0
0
46
nemam ja te uredjaje kako moze da se pomogne neako drugacije posto to sa limunom nisam mislio da radim ja sam to cuo a niko mi nije reko da je probo
kako da ih nateram da se nakostresi
sto se tice sunca mislim i ja da je sto vise to bolje al reko aj da probam i to
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
moj bed onda sto se :sun2: tice. A ocito nije problem ni u prezaljevanju ako se i dalje nepodizu listovi. Jedino preostaje to da su ti biljku crvi shebali ili joj fali nekih hranjivih tvari u zemlji..Pogledaj malo po forumu, vjerujem da je netko imao slican problem..Mozda bi trebao prihranit biljku sa necim za fazu cvjetanja.. Pricekaj jos da ti netko iskusniji odgovori..Ovo je samo moje misljenje.. Sretno! :sun2:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Naravno.... sunce i biljke volim porediti sa ljudima i novcem.... nikad dovoljno...!!!

Od sunca joj ne može biti gore, samo bolje i bolje... sve brže će ići, i zacijeljivanje (ako je oštećena nešto) i sl. Previše je 3L vode svaki dan. Kao što Lucid reče, vidi dan dva - bez vode... i kad je zaliješ, vidi kad joj se dižu listovi (ako u tom trenutku onda je to TO ) jer veoma brzo će ona pokazati svoje "zadovoljstvo" preko listova (u par minuta - bukvalno) ;)
Imaj na umu hemiju, jbg... možda to je "handri"... jeil gnojio ikako? koliko je voda "tvrda" (ph)? - sve to utiče na njeno "raspoloženje".

P.S. I kad je sve u redu, kad je super sve... donji listovi (obično veći oni) ne dižu se kao gornji... tako da donje listove ne gledaj...