*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Nemoj nista unositi u tent die ganda el mos samo probleme donjet, nego pošto si ih presadio ili posadio u taj solidno veliki pot nebi trebalo manjkat im hrane, bilo bi bolje da si dao plantelu cv nego list da potaknes cvjetanje i stvaranje plodova, ako je to bio cilj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ćyro

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
804
5.613
233
Dalmacija
E znam ti si mi odma pao napamet :p valjda ce bit jos koji suncan dan ;)

@h0nda i jesam dao cvijet zadnju dozu sad pred 4-5 dana. Bas da potakne cvat :) samo neznam sad dal da nastavim sa cvijetom ili da idem na list posto vec lipo cvatu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Primotali report IMG_20231023_124500.jpg
Konacno docekao da i oni udu u ciljnu ravninu :) otkad sam ih posadio vukla me ogromna zelja za testiranjem. Truba zdimljena ,piza ispecena ,cjeli arsenal ljutih umaka i paprika spreman. Pa krenem sa jalapenom ,ubrzo prelazim na rocoto red large koji je ove god bolji veci i deblji neg ikad, zatim je na red dosal ovogodisnji zuti bubblegum koji nije ni blizu hot kakbi treo bit vec ima do 200-300somova te bi ga svrstal ispod habanera, onda white habanero koji mi je jedna od top 5klssika i neki standard za rekreativne uzivaoce ljutog. Zalijem malo tekucim jogurtom cisto da oblozi zeludac i dalje po redu thor thunder nesto ljuci od h prema pol milje super isto, sljedeca na redu bhut jolokia peach i sad je tu ljutina vec ozbiljna ali znam sta ocekivat i nije prvi put tako da prolazi bez suza stucanja i ostalih nelagoda ,kadse receptori naviknu na tu kol kapsaicina osjeti se fini citrusni okus i klasicna aroma okus paprike. Sad je ostao samo primotali za kraj, paprike ne jedem sa sjemenkama niti zvacem cjele nego fino doziram pa tako i primotali udarim na pola i kud puklo. Znaci doslovno nisam ni zagrizao ljutina je daala naslutiti da bi moglo biti veselo, u glavi vrtim sadio ju skupa s scorpionima jolokiama i ekipom do milje mora i ova bit plus minus. Minute 3prolaze sad bi vec treo proc val al se to ne desava suze mi krecu ko na kraju onog filma notebook kad gledam sa zenom dok se ljutina pocinje pretvarati skoro u grceve, zaboravis u tom trenu da te ista pece kolko se pokusavam skoncentrirat da disanje i gutanje sline prode u redu i ne zaleti nest u pluca el ni dobro nikak. Cak je cjela situacija na trenutke i smjesna, adrenalinski val popušta a konacno i heat, primotali bome si opak protivnik! Et ::lulamira:: IMG_20231024_223938.jpg
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
:thumb:još nakon par min komentiram dae ovo naljuce kaj sam probo u zadnjih par god kolko me ljuto sjecanje sluzi, bacam oko na google kad vidim da sam se grdno precjenio IMG_20231024_225715.jpg
Koliko god bio fan chilija ovog cu samo ostaviti u zbirci sjemena a urod podjeliti ovima kojima ništa nije ljuto:D