*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Vjerujem ti za Venus Power, u vrtnim centrima su uvijek neke izmucene i polu zive : ) a idu minimum 10-15 eura komad tako da cemo vidjet : ) a posadit cu u kvalitetnu zemlju i nadat se najboljem, samo da nakraju ja ne zavrsim loveci muhe da joj trpam u usta. A ostavit cu jednu sebi a ostalo cu podjelit. Djelim non stop neke biljke, evo proslo proljece nakon 3 godine brige rodila mi Aloe Vera oko 20 komada djelim sakom i kapom, imam ih doma jos jedno 10 i jos 5 komada izlaze iz zemlje. No dobro da ne offtopicarim previse, definitivno ce biti veselo ovo proljece sto se tice biljaka i paprichica raznih. Aloe veru cu uskoro poslikat pa napravim temu da je pokazem ili cu naci vec neku gdje cu je pokacit, bas je mrcina.

Kad sada trenutno kod mene nema nikakve marice u igri pa onda moram nekako ljecit ovisnost o uzgajanju : )
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma bezveze pikno neku sjemenku i za 3-4 dana izrasla bez germinacije predivna sa debelom stabljikom. Kad oce oce :)

Medjutim morao sam je iscupat takvi su zakoni...nazalost. Da ne bjezim u offtopic previse one paprike sto sam narucio jos nisu proklijale ma ni krenule. A one powerove za 2-3 dana zabole se u papir jedva sam ih iscupao kolika im klica bila. I to iz osusenih paprika. Nema pravila.

Edit: Ova tema postaje toliko popularna da ne bi bilo lose i pokrenut neke dnevnike. Ima nas bas dosta paprikasha :)
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Prije par dana sam dobio sjemenke Trinidad Moruge Scorpiona i sad sam primjetio da ima dosta loma sjemena.Postoji li mogućnost da odlomljeno sjeme pusti klicu ili ipak da malo proberem sjemenke?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Presadjuj to crni poweru. Meni otkako su paprike usle u kucu ima milion malih musica. Ne ne milion je mali broj. To su one kada ti voce istruli na stolu. Samo sto ih privlace paprike kao trulo voce...nemam pojma koliko vidim golim oko ne diraju paprike a ubijam ih rucno :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
Imo ih i ja u boxu, unio ih sa malim limunima koje sam stavio na grijanje. I meni izgleda ko vinske musice.
Ne rade nikakve probleme, a mos ih rijesit sa onim ljepljivim muholovkama. Samo stavi preko zemlje jer tamo obitavaju :)
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
a.jpg
a1.jpg

Evo da i ja stavim svoje.
Na prvoj slici je Habanero(lijevo)na praznom mjestu bi trebao biti Golden Habanero a iza je zeleni Jalapeno.
Na drugoj slici je Cayenne Pepper.On me je ugodno iznenadio po pitanju klijanja.Sjeme nabavljeno preko MES-a.:banana123:

U ovoj maloj bijeloj kutijici je jedan Choco Habanero.
Slike ostalih kad malo porastu.
 
Poslednja izmena: