*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
u zemlju se ne mesam jer nisam koristio brill, a sto se tice velicine, imam ja manjih pa se nadam da cu brati sa njih, jedino sto mislim uzeti magmu pa presaditi sutra u nju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ja ovu brazilku moram izvuci do kraja makar zavrsavao u boxu :) a jos jedna tek izviruje
P5260052.JPG
Description
A very beautiful and flavorful Brazilian variety. This unique plant taste just as wonderful as it looks, the purple/pink color pods ripe to a distinctive peachy-creamy color over an extended growing season. The plant is very tall, setting purple crunchy purple pods that can be eaten fresh at any stage. The hot-very hot pods have very strong aroma that lasts in the mouth for long periods of time.

a tu je i black royal, jedna jedina koju takodje moram dovesti do kraja, nemam tog semena i ova je jedna od dve koje su nikle kod prijatelja iz moje paprike. znaci, moram je zavrsiti ove sezone
P5260053.JPG
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
upravo stigla tura semena porucena iz holandije, dve sedmice je putovala i postaru sam platio 1e za nesto, verovatno carinski pregled jer je otvarana i ima pecat da ne podleze carini. stigle 4 sorte sa leve strane + 2 kesice gratis, vrlo sam zadovoljan i nosim odmah na klijanje. za ovu sezonu dosta porucivanja, vise sam nego zadovoljan sortama koje sam nabavio ove godine, kako od holandjana tako i od finaca. preporuka :)
P5270057.JPG
jos jedna roxa u kolekciji :sun2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
samo nek se bori. ja od ovih sto su kasno stigle ne ocekujem previse, al bar koji komad na kraju da imam i skroz na skroz zadovoljan. moramo se razmeniti, ja sam ga dobio kao poklon i sad tek vidim kada si spomenuo choco da sam ja dobio white :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo
14.05.2015
115
229
43
Pozz ljudi, ja sam moje lutke uneo unutra posto nocu temperatura pada i do 6 stepeni, ipak super ispalo sto ih nisam presadio u bastu nego u saksije. Prosto mi je neverovatno kojom brzinom rastu, prestao sam sa prihranom pre mesec dana i nebi im davao vise ukoliko ne vidim da im treba. IMAG0791.jpg IMAG0792.jpg IMAG0794.jpg