*** Hot 'n' Chili ***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
e stigoh :) trebalo bi da moze sve isto kao i sa vutrom, uobicajena dostupna gnojiva. ne vidim na fotki dobro da li je burn, trebalo bi videti zajednicku fotografiju, ako je to krenulo kod svih sumnjam da je burn, u svakom slucaju vidim da su u malim posuidicama i ne znam koja je zemlja, ja moje trenutno drzim u florabelli za cvetajuce biljke, al sad ce ih prebacim u "zelenu" florabellu, malo kontra al nece smetati :) ako su ti paprike u kupovnom humusu za cvece savetovao bih da presadis u nesto kavalitetnije, il bar taj humus pomesas sa zemljom iz krticnjaka. prati situaciju i ako se prosiri odmah presadjuj, mada bi i ovako mogao da ih obradujes, sad si bar iskljucio mogucnost burna od sijalica ako si ih malo odmakao pa ce za koji dan sve biti jasno
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Narucujem:

Pink_Tiger_chilliseeds.jpg


Nista od tajgera narucio sam:

Devil’s Tongue Chocolate
Habanero Chocolate
Holy Mole
Carolina Reaper
Explosive Ember
Black Pearl



black pearl je cool :)

black-pearl-49-2.jpg


black-pearl.png
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
fin izbor, nemam zamerki. ja sam prosle sezone radio black royal i vise sam nego zadovoljan, super rodila, odlicno izgleda, vrlo vrlo ljuta i fino ukusna, drzao sam u zardinjeri biljku uz tabasco i little elf. imam jos par original menki, stavljam ove sezone obavezno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ovo proljece imam u pripremi bar 5 sorti ljutih papricica sto smo izvadili sjemenke iz zivih pa da vidimo oce li uspjeti, Sorte : scotch bonnet, fireflame i jalapeno. Vidit cemo oce li biti sto od toga :D prije 2 godine sam imo jako lijepo uspjelo, ali ove obicne sorte vulgaris i napali su nas spider miteovi pa smo morali sve ubit ; ) ove godine cemo ih cjepit na vrijeme.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
da, prosle godine sam i ja moje morao jednom spricat tokom vegetacije, krenule neke bubice sumanuto, jbg. ne volem hemiju al jedino efikasno ispadne. probao sam ranije sa nekim homemade mix-om spricati al nije pomoglo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer