I HAVE A DREAM! TANGERINE DREAM by vlacnomoney

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vlacnomoney

Aktivan Član
04.07.2012
77
117
0
42
I have a dream! Tako je govorio Martin Luther King! On je imao san, ja također. Tangerine Dream!
Ah, Tangerine dream. Prva stvar koja mi proleti glavom kad čujem ovo ime je jedna grupa iz 70.-tih godina prošlog stoljeća. Stvarali su vrhunsku psihodeličnu instrumentalnu glazbu. Osjetila naprosto polude i uz dobar dim otkrivaš kozmičke tajne.
Odlično ime za odličan strain!

Tražio sam sortu koja će biti odlična za dnevnu konzumaciju. Na kojoj neću biti zakucan i paranoičan. Tangerine je upravo takav strain. Njeni sativini geni i karakteristike su odlični za radni dan a ne postoji paranoja. No to ovisi od konzumenta do konzumenta. Vidjet ćemo moj slučaj.

Tangerine Dream je hibrid sativine genetike. Dobitnica je Cannabis Cupa 2010. godine. Kako kaže proizvođač vrijeme cvatnje joj iznosi od 80 - 90 dana. Dakle čeka me dug period cvjetanja. Nema veze, uz dobru skrb nadam se da će biti isplativo.

Dakle, sjeme je od Barneys farms Tangerine Dream. U petak 26.04. je stavljena na klijanje. U ponedjeljak 29.04. proklijana sjemnka je zasađena u teglu sa 2l terramagme.
Danas, 01.05. mogu potvrditi rođenje i započeti računati vegetaciju.

1. dan vegetacije
p4210123.jpg


Želim joj dobrodošlicu!

P.S. Sretan 1.maj! Nadam se da nije bio radni! Danas su se jedino roštilji naradili!
 

vlacnomoney

Aktivan Član
04.07.2012
77
117
0
42
A ja se nadao da neću morati o tehnikalijama, he,he..

BOX: kuhinjski element, š45,d50,v70 cm
FOLIJA: mylar silver
LAMPE: 8 x 23W Philips Tornado CFL(1550 lumena) - crvenog spektra
- za ovu ranu fazu 2 x 23W Philips Tornado CFL(1400 lumena) - plavog spektra
VENTILACIJA: - upuh 1x PC vent 120 mm
- ispuh 2 x PC vent 120 mm
- bočno miješanje zraka 1 x PC vent 80 mm

ZEMLJA: terramagma cijelo vrijeme uzgoja uz dodatak glinenih kuglica
TEGLE: za prva tri tjedna plan je koristiti teglu od 2l
za ostatak uzgoja teglu od minimalno 12l a da ne prelazi 1/3 visine boxa
GNOJIVO: Plantela Cvet samo u cvijetanju
Drin folijarno svaka 2-3 dana
METODA UZGOJA: najvjerojatnije Scrog, vidjet ćemo za koji tjedan

Mislim da je to to...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Superiška je to sve, vidi se da si se odlično pripremio i znaš znanje, svaka čast, tako se to radi. Samo guraj i sretno.
 

vlacnomoney

Aktivan Član
04.07.2012
77
117
0
42
Hvala na lijepim željama, vidjet ćemo kako će ovo proći do kraja.
Plan je odraditi Scrog i to na način kako je prikazano na slici
prikazplana.jpg

Nadam se da ću je uspjeti ukrotiti.
Srećom, supruga nije betežna pa će moći vaditi teglu i raditi trening za vrijeme mog odsustva.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Barneys farms Tangerine Dream.
to cu sigurno pratiti Barneys sve najbolje;) .....mali je box i imas zicu u planu.Racunaj na 100 dana cvjetanja od toga sigurno 60-70 dana rasta.Malo sam skeptican kada je Sativa u malom boxu i to pod Cfl-om pod kojim cvjetanje zna okinuti i 10-15 dana kasnije od uobicajenog........tako da sve prognoze oko 90-100 dana cvjetanja padaju u vodu.Malo sam u magli pa da konacno kazem sta sam htjeo...Ja bi Sativicu fino stavio od starta na 12/12 i siguran sam da ce ti biti malo zice jos ako bude 12l zemlje...plazit ce po stranicama boxa. ;) sorry ako sam bio malo nejasan..........i pokusaj izbjeci glinene kuglice
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
23.02.2008
1.048
1.455
188
mrezicu nikako ne stavljaj na vise od 10 cm, ja sam se zaebo pa je prosli put stavio na 15,
sledeci grow je bila na 7 cm i odma se bolje i brze razvijala a ujedno ces imati vise mesta za hedove.