Iluminati vladaju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.02.2014
28
44
13
Evo sve o Rothschild familiji u crticu ( traje 30 min. , ubrzajte video na 1.5 i pregledajte trajat ce 15, vrijedi pogledat, iznosi smrtno tacne statisticke podatke, i iznosi saznanje zasto je ubijen Thomas Jefferson )
https://www.youtube.com/watch?v=tGk5ioEXlIM
Zamislite, kad god bi bio neki rat , npr. Engleska- Francuska , lideri obje strane su bili clanovi Rothschild familije, i oba lidera bi profitirali od toga .

Neko je pitao ko su iluminati, oni su trenutno svi svjetski lideri , putin,merkel,obama itd.. , ali ne samo oni, nego i svi ostali uticajni ljudi svijeta kao i najbogatiji ljudi svijeta.
Kontrolišu svijet ( novac,banke,medije i ostalo je doslo samo od sebe )
Un,Unicef itd.. sve njihove marijonete s kojima rade sta god hoce

Mislim da je dosta toga povezano i sa židovima.
Cola i svi ostali najjaci svjetski brendovi su zidovski proizvodi, a evo nesto sto je rijetko ko znao sigurno...
2iktauv.jpg

Kad se okrene naziv i cita s desna na lijevo kako arapi citaju, pise jasno : Nema Muhammeda, Nema Mekke.

Evo jedan zanimljiv podatak. Muslimana ima 1 milijarda 200 miliona ( 20 % sv. populacije )
Židova 14 miliona ( 0,02 sv. populacije ) ( 1 milion ih zivi u Manhatenu ;) )
Muslimani imaju 7 nobelovaca dok židovi imaju oko 100 .
Ovim hocu da kazem da su nas prije svega preuzeli znanjem , pa onda svim ostalim.
Preuzeli su nas, upravljaju nama, vladaju nama, i tu se više ništa ne moze uraditi...
Sve što je imalo valjalo ljudima je odavno uklonjeno,izbrisano...

Ima dosta toga da se sazna al sve je to tuzno i najbolje je da covjek nista i ne zna al sta je tu je :(

Plan unistenja obitelji od strane svjetskih lidera ( novog svjetskog poretka )

"U Norveškoj djeci u jaslicama čitaju bajke o princu koji se zaljubio u kralja".
 "U Švicarskoj dječake treba dovoditi u vrtiće u haljinama".
"U Danskoj na stupovima stoje oglasi: "Iznajmljuje se konj zbog intimnih odnosa".
"U Njemačkoj u jednom gradiću legalno funkcionira 10 zoo-bordela".
"U Americi se provode izbori ljepote među transvestitima-dječacima od 6 godina".
"U Kanadi su legalizirani eksperimenti na djeci: sterilizacija, lobotomija".
"U Švicarskoj je 30 000 djece oduzeto tradicionalnim roditeljima i već predano istospolnim".
" U Norveškoj će se u školskom programu za prvašiće pojaviti predmet "incest".
"U Kanadi je pedofilija – službeno priznata seksualna orijentacija".
 "2013. god. su u svim školama u Francuskoj zamijenili "dječake" i "djevojčice".
"U Nizozemskoj legalno postoji stranka pedofila, a također je prisutna i infantofilija, onosno odnosi s novorođenima.
Onda Hapr sistem, koji krivim za nedavne poplave na balkanu što su nas spopale, GMO hrana ( ko ne zna neka se obavezno informiše ) , patentirane bolesti koje se namjerno stvaraju, Chemtrailis, i sve ostale nesrece ovog svijeta.

Ja sam još dosta mlad al znam nekad past u bedak zbog ovog svega, al eto tješim se time sto govorim sebi da je svijet u banani od kako postoje prve zajednice ljudi, da ne kazem civilizacije i drzave.

Walt Disney- također židov ali i pedofil , evo šta on radi i dobro razmislite o ovome
https://www.youtube.com/watch?v=fKmqMd1FQG8

Nešto za kraj, ja bi vam preporucio svima da se dobro informisete koji su to zidovski brendovi i strogo ih izbjegavajte, ucite sebe kako bi svojoj djeci pruzili bolje sutra, ucite ih moralnim i ljudskim vrijednostima JER KAKO JE KRENULO LJUDI MOJI VUTRASI, TO CE IM BITI MOZDA JEDINO STO CE IMATI .

Edit : Dosta zastarila tema a to ne smije biti tako
http://www.novi-svjetski-poredak.com/ Ako nekog zanima vise o tom .
Oni su i krivi sto na svijetu postoji jos losa trava, sto je nelegalna... zato im ***em mater
 
28.05.2014
42
78
18
qmica je napisao(la):
...Ja sam još dosta mlad al znam nekad past u bedak zbog ovog svega, al eto tješim se time sto govorim sebi da je svijet u banani od kako postoje prve zajednice ljudi, da ne kazem civilizacije i drzave...
Necu da te pitam koliko godina imas ali definitvno se slazem sa tobom. Po sebi znam da ne utice dobro na ljudsku psihu samo saznanje da nas neko kontrolise a tek da su to tajne organizacije i da hteli ili ne hteli mi smo deo sistema. A jos teze dodje to kad shvatimo koliko smo glupi,meni je zao sto uopste ljudski rod postoji. Bar bi planeta zemlja bila zdravija,ako nista drugo. :)
Problem je sto postaje sve gore i gore,e tek to me jos vise ubije u pojam. Jedino sto sam shvatio da cu morati da idem protiv njih,pronasao sam nacin ali nije siguran,postoji ogroman rad koji me ceka i mora biti uradjen a opet postoji rizik. Naravno ovo pricam za odvajanje od sistema koji mi je nametnut,ne pricam da cu da povedem ljude u rat. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ma de,to je do jaja :)
Cekajte da nas pocmu sa dronovima karat :)
Uglavnom bit ce gore hahahahahahahaahah,hebiga

P.S. izvinjavam se na izrazima :)
Kontam,da sam ja iluminat,jos bolje guster onaj...
Da bih zadovoljio svoje gusterske prohtjeve,moram kontrolirati 100 sela u Africi,sva sela i gradove u Hrvatskoj.
Madjarska je kod jednog drugog iluminata,inace mog dobrog druga,Meskalita.
Pa jel vi znate koliko mi imamo posla dok to sve nadgledamo !!!
Jedva ufatis vremena za pljugu.
Tako,da...nije lako ni iluminatima.
Imaju svoje armije podanika koje sprovode u djelo njihove gusterske prohtjeve.
Alo to je pun k posla :)
 
13.02.2014
28
44
13
Trenutno jedina svijetla tačka koja postoji protiv njih je pokret anonymous. Clan moze biti svako, ko god moze doprinjeti radu bilo koje vrste smatra se anonymousom . Ne mogu pasti jer nisu nikakva organizacija nego ideja. Uspiju karnut cesto iluminate iznoseci razne tacne informacije o nekim stvarima i desavanjima ali ipak, mozda 99 ljudi prihvati ono sto im serviraju zidovski mediji.

Evo objasnjenje za srušeni boeing iznad Ukrajine. Preslušajte pa procijenite sami da li je taj avion sasvim slucajno oboren ili su vise sile u pitanju, tj. jesu i to ova bagava bankarska familija
https://www.youtube.com/watch?v=f1UxhXxlpSg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ono što neki zovu Illuminati, drugi zovu multinacionalnim kompanijama. razne naftne kompanije, proizvođači oružja, farmaceutske kompanije, Monsanto, DuPont i slični. ogromni lobiji koji novcem kontroliraju političare i ubacuju svoje ljude na razne pozicije i preko njih formiraju sebi povoljne zakone kojima iz ljudi izvlače (imaginarni) novac i rade robove od nas.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Naravno ovo pricam za odvajanje od sistema koji mi je nametnut,ne pricam da cu da povedem ljude u rat. :D
Sve stoji,ali sto bih ja volio ovo da izvedem toliko jako da ja nemam rijeci.
Mislim,ajd neka masa radi sta hoce,ali ja hocu da ne budem dio te mase. Radite vi sta hocete (ovo sad generalno govorim,ne mislim na vas forumase nego na svijet) ali pustite mene na miru,necu da imam nista sa sistemom. Niko mene nije pitao da li to meni odgovara. Nema nista gluplje kad mi neko kaze da vecina odlucuje.
Zasto bas mora vecina biti ta koja nesto odlucuje? Zar to ne bi mogla biti lancana reakcija? Kao jedan rekao ovo pa ajd da ispadnem pametan i ja cu tako. I onda se skupi vecina ovaca. Sta je onda sa ovima iz manjine? Oni,kao nemaju pravo glasa.
I ovo sto nece da nam legalizuju vutru je zato sto iluminati lako mogu doci u situaciju da pola svoje moci izgube. Krenimo samo od nafte bez koje trenutno ne mozemo zamisliti svijet. A nje polako nestaje. Vutra kao biogorivo treba biti na prvom mjestu. Da ne govorim o farmaceutskoj industriji.
Nisam bas ostao u okviru teme,ali malo sam generalizovao.
Sory na tome.
:spliff:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
problem je u tome što postoje mehanizmi kojima se kontroliraju ne samo tvoje navike, nego i tvoje misli, osjećaji, itd.
ako odeš u kupovinu i koristiš kartično plaćanje, ostavio si slobodan prostor za kontinuirano praćenje tvojih životnih navika. to je najjednostavniji način za prodavanje raznih marketinških trikova.
problem nastaje u onome što ne shvaćamo, što mislimo da je naše, kao na primjer misli i osjećaji. Naravno da nismo u potpunosti robotizirani, ali uzmi na primjer subliminarne poruke koje nam se šalju putem medija. Postoje razni načini pomoću kojih sustav tebe navodi da o nečemu razmišljaš, odjednom sve više ljudi o tome razmišlja i odjednom to nešto postane predmet naše želje ili si umislimo da je to nešto naša potreba, ali zapravo to nam je nametnuto suptilnim komunikacijskim kanalima.
da ne govorim još o nekim drugim krajnostima... više ništa nije sigurno, ni zrak koji udišemo, ni voda koju pijemo.

samo još nešto apropos teme, dajte ljudi, pa nemojte toliko drvljem i kamenjem po židovima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pustinjak

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Nisam zidov,da ne bi sad rekli da ih nesto branim,ali stvarno i ja procitah u temi da su oni u prvom planu.

No,zelio sam reci ovo,a tice se onoga sto kazes za subliminarne poruke. Ima i toga,ali uglavnom ljudi ovaca. Nisam ja lik za sisanje,ali me sistem navodi na to. Ja sam mislio na totalno otcjepljenje od sistema. Naravno,ostao bih samo kod moralnih zakona tipa,ne ubij i ne ukradi,a sve ostalo bih po svojoj volji i zeljama.
Jeste da govorim o necemu trenutno nezamislivom,ali zar to nije ona stvarna sloboda covjeka?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: botanicarsamja

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
nije to nezamislivo, ali čini mi se da je izvedivo pod određenim uvjetima ili da preoblikujem ono što želim reći (ako sam dobro razumjela tvoj post), da bi bio neovisan o sustavu trebao bi biti neoženjen, bez djece, bez posla, zdrav i sposoban preživjeti od onoga što sam proizvedeš i što ti majka priroda daruje.

edit: samo još nešto u vezi datuma koji se plasiraju na internetu, a vidim ih i u ovoj temi, a tiču se datuma "osnivanja" iluminata. i za masone i za iluminate vezuje se koliko vidim 18. st.
trenutak kada sam shvatila da su informacije (a informacije su moć ;) ) koje nam se plasiraju u knjigama i virtualnim prostorima jedna obična LAŽ, bio je kada sam u jednom antikvarijatu u Njemačkoj držala knjigu iz početka 17. st.
U tim starim vremenima, nakon izuma tiska naravno, nije bilo puno tiskara i nakladnika, bilo ih je nekoliko, ali ekstra poznatih i svaki je imao svoj prepoznatljiv način rada, ali i simbol po kojemu se razlikovao od nekog drugog tiskara. Dakle, ta knjiga je pored imena tiskara imala ni manje ni više nego tipične geometrijske simbole i slova slobodnog zidarstva. ;)
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
nije to nezamislivo, ali čini mi se da je izvedivo pod određenim uvjetima ili da preoblikujem ono što želim reći (ako sam dobro razumjela tvoj post), da bi bio neovisan o sustavu trebao bi biti neoženjen, bez djece, bez posla, zdrav i sposoban preživjeti od onoga što sam proizvedeš i što ti majka priroda daruje.
Ja samo zelim da ne budem dio sustava/sistema i da radim ono sto mi se prohtije ali pod uslovom osnovnih moralnih zakona. (u ovo spada i to sto si navela ali nije neophodno)
Po meni je to sloboda koja nam je data rodjenjem. Sve ostalo smatram nametnutim bez moje volje i odobrenja. Niko me nista nije pitao. A jos moram raditi onako kako mi vecina govori. Pa ne bih rekao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put
14.02.2015
9
12
3
sto god sam vise na ovom vutra forumu vise sam razocaran, toliko poremecenih temi i glupih zamaranja
oke, znaci vako:
sta bi vi uopce htjeli, koji je vas cilj u zivotu, aj zamisli te si u glavi da st otvarili cilj i zelju jesi li zadovoljan?
ljudi zele tu neku slobodu, pa zar je nemate? sta bi vi da budete sami u svijetu, sta koji k ?
vratimo se na nesto sto nije bilo toliko davno, komunizam , nije vam valjo (msm nisam tad ni zivio,al vidim da ljudi seru i o njemu), nema vise komunizma opet ne valja!?!?!?!!?
gadafi (krediti bez kamate, besplatna struja,voda,grijanje itd, onda ides radit poslje skole, ukrades zvaku pobije ti cijelu familiju bla,bla,itd itd.. ) kolko je bio dobar tolko je bio i los (znam da je imo dosta bolestan um sto se tice sex-a msm nemogu se tocno sjetiti al valjda je mastrafio i muskarce i zene) ...ista prica o hitleru....i ISTA JEBENA PRICA O ILUMINATIMA...... kolko su dobri tolko su i losi al jebeno stvarno neko treba upravljat svijetom, neko je glava tvoje kuce, neko je glavni u drzavi...ljudi nama treba neko glavni i gotovo... po meni iluminati idu samo za novcima, kolko ja znam nisu nikoga ubili, silovali, u nasem slucaju hitler presto brojat poslje milion....et sta da vam kazem nista na svijetu ne traje vijecno, tako da nece ni iluminati, sine moj dode sljedeca generacija i njega nezanim sto njegovog tatu zanima, tako da oladite malo gledajte svoja posla,cuvajte svoje najmilije, a iluminati ako su zlo znate da dobro uvjek pobjedi, evo vam takoder jedna slika, BAJO KEEP CALM AND JEDI BURAMIJU BRATEEEEEEEEEEE!

moze, gasimo internet, gasimo tv, gasimo mobitele, nema sporta, nema mode, nema muzike, radia , odricemo se para, iluminati vise nepostoje, bacamo auto itd itd...
ishodi: ljudi zive ponovno u spiljama, ratovi su nam jedina zanimacija, oremo sa volovima, sto posijes to i jedes.....
jel moze taki zivot, CARE?
nije spam!


Edit: postovi spojeni jer pašu jedan drugom kao Ivica i Marica.
VenloNL

 

Prilozi

  • 10003111_1494800710784528_3974521444687808018_n0001.jpg
    10003111_1494800710784528_3974521444687808018_n0001.jpg
    20,1 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Općenito,svi vladaju na nekakav način :D nečim.
Dio koji malo vlada(mi sa dna površine naše kugle),misli ... ovi poviš mene,tetku im iluminatsku ,nebi htio biti iluminat al' smeta mi što su 'oni' ilumainati i što me handre ... a neće da se jave da znam kog da napadnem :)
Općenito,zahebana su vremena ... valja gledat opet malo krompira posaditi ove godine... dok se smije još.Valja zaraditi za malo hrane i to je to.Nema šanse da dođemo do njih,hehe
Neznam zašto ne legaliziraju marihuanu u Hrvatskoj npr.Mislim da bi to pridonijelo boljitku.
Ja bih s apetitom radio još više.Sad derem svaki dan po 10 sati i svaku drugu subotu :D
Eto,gospodo Iluminati,ako čitate :vutra: razmislite o ovoj ideji. :spliff:
 
14.02.2015
9
12
3
iluminati su ti kao kriminalci , a ne sto vi pricaju sotone hahahahaah
nehandre te nego eto, prevarete te na vrlo jednostavan nacin
ako su toliko zlo sigurno postoje neki ljudi sto se bore protiv njih, nebrini :D
a nas je posao da uzivamo u zivotu i slobodi malo radimo, napravimo nesto od zivota, i eto sto kazes posadim red krompira, red cannabisa ahhahaah :D
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Iluminati su probrana ekipica koja kuži spiku kako zavaljat ljude da budu poslušni i da ne preispituju previše, da šute, trpe, rade. Oni to rade jer znaju psihologiju mase i savršen alat za to je PRopaganda. Iluminati namještaju sve, od političara do tv programa do vijesti u novinama, računa za struju, gorivo i sve što ima veze s parama i programiranja javnog mijenja. Oni su glavna struja oni rade kaos i u njemu stvaraju red. I onda vidiš što svi drugi rade, to sve ti nema smisla i vidiš koji bijedni životi - ljudi rade ko stoka za siću, svi u dugovima i oni i njihova djeca, život se svodi na posao i spavanje. Imaju monopol nad resursima pa cijene idu u nebo, imaju medije i političare. Oni ne žele da ti uzgajaš svoju hranu niti bilje, oni ne žele da misliš za sebe nego gledaj što drugi rade i ako ti radiš drugačije bit ćeš lud. To su iluminati. In Chaos Ordinem
Ja preporučam - misli za sebe i sve proispituj, ne vjeruj pričama drugih stvaraj svoju priču! :)
Peace
Boz :sun2:
 
13.02.2014
28
44
13
sto god sam vise na ovom vutra forumu vise sam razocaran, toliko poremecenih temi i glupih zamaranja
oke, znaci vako:
sta bi vi uopce htjeli, koji je vas cilj u zivotu, aj zamisli te si u glavi da st otvarili cilj i zelju jesi li zadovoljan?
ljudi zele tu neku slobodu, pa zar je nemate? sta bi vi da budete sami u svijetu, sta koji k ?
vratimo se na nesto sto nije bilo toliko davno, komunizam , nije vam valjo (msm nisam tad ni zivio,al vidim da ljudi seru i o njemu), nema vise komunizma opet ne valja!?!?!?!!?
gadafi (krediti bez kamate, besplatna struja,voda,grijanje itd, onda ides radit poslje skole, ukrades zvaku pobije ti cijelu familiju bla,bla,itd itd.. ) kolko je bio dobar tolko je bio i los (znam da je imo dosta bolestan um sto se tice sex-a msm nemogu se tocno sjetiti al valjda je mastrafio i muskarce i zene) ...ista prica o hitleru....i ISTA JEBENA PRICA O ILUMINATIMA...... kolko su dobri tolko su i losi al jebeno stvarno neko treba upravljat svijetom, neko je glava tvoje kuce, neko je glavni u drzavi...ljudi nama treba neko glavni i gotovo... po meni iluminati idu samo za novcima, kolko ja znam nisu nikoga ubili, silovali, u nasem slucaju hitler presto brojat poslje milion....et sta da vam kazem nista na svijetu ne traje vijecno, tako da nece ni iluminati, sine moj dode sljedeca generacija i njega nezanim sto njegovog tatu zanima, tako da oladite malo gledajte svoja posla,cuvajte svoje najmilije, a iluminati ako su zlo znate da dobro uvjek pobjedi, evo vam takoder jedna slika, BAJO KEEP CALM AND JEDI BURAMIJU BRATEEEEEEEEEEE!

moze, gasimo internet, gasimo tv, gasimo mobitele, nema sporta, nema mode, nema muzike, radia , odricemo se para, iluminati vise nepostoje, bacamo auto itd itd...
ishodi: ljudi zive ponovno u spiljama, ratovi su nam jedina zanimacija, oremo sa volovima, sto posijes to i jedes.....
jel moze taki zivot, CARE?
nije spam!


Edit: postovi spojeni jer pašu jedan drugom kao Ivica i Marica.
VenloNL
Brate spominješ smjene generacija, Gadafija,spominješ ratove,spominješ hitlera .
Jel znaš da ove iluminatne porodice postoje i opstaju vec hiljadama godina. Jel znaš da ista porodica koja je finansirala hitlerova djela danas upravlja federalnim rezervama,bankarstvom i svim ostalim? Jel znaš da je svaki rat prouzrokovan zbog njih? Jel znaš da je Gadafi ubijen zato što nije htio naftu placat u dolarima?
Nije to ni toliki crnjak još, posebno ne na našim prostorima al bože moj, vrijedi imat neka saznanja i pratiti šta se dešava na našoj Planeti, npr 100% je da je svaki 2000-ti na balkanu cuo za naziv gmo, a svaki 1000ti zna reci sta je . 1% ljudi ima više novca i uticaja od nas 99% i trenutno su po teniskim turnirima i po 2000kruzera koji kruze svake sekunde svijetom, kazem o5 nije toliki crnjak zivi se i ovdje ko da ništa nije ali se živi u najvecoj prevari u historiji covjecanstva htjeli mi to priznati il' ne.
Poz i živio ti meni