Ima li hleba bez motike?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Bilo bi dobro da se samo na clicksor registrujete sa pravim podatcima. Cisto radi izbegavanja problema prilikom dizanja novca ako ga zaradimo :)
A te HTML kodove ne morate kopirati u kompletnu skriptu nego ubacivati kao gadzet.

Kada udjete u vas blog, imate sa leve strane opciju "Izgled"
Odete tamo i imate kako izgleda sajt i mozete birati gde cete dodati banner vas.
Screenshot 2016-01-07 23.51.00.png
Otvorice vam se novi meni gde cete uneti skriptu koju ste generisali sa Clicksora, unesete naslov, sadrzaj sacuvate i to je to :)
Screenshot 2016-01-07 23.53.57.png
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
adfly banuj veoma brzo kad koristis botove ako isti ip u roku od 1 dana klikne 5 puta gubis sve pare.
ja sam naso jednu stranicu davala je dollar na 1000 klikova digo sam jedno 20$ za 10 dana ali su je malo sada unapredili pa je teze botove ubacit.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
power moras ti gledat reklame da bi imao minuta na hitleapu.
evo i ja sam napravio napatio sam se dok sam skontao sta treba pa cemo vidit oce mi koji pogled past imam hitleap sa 50 000 minuta dok sam varao na profitabilnijem modelu.
pocelo je nakon pola sata 1 pregled :D

predlog napravi dva hitleap jedan nek bude ref drugom i onda ovaj ref puni minutama malo ce ti se ovaj prvi punit imas lagani bonus klikova
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
tvoj pc mora gledat hahaha al vise potrosis struje nego sto zaradis ako palis pc samo radi ovoga.

nego koliko sekundi moras stvatiti na hitleap da bi mi prihvatio kao pregled?imam 2000 pregleda na blogu a samo 2 na reklamama :/
 

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Jbg ne ide... :( A taman sam se ponadao. Ovde kod nas se kaže da ono što počneš raditi za Božić to ćeš cele godine raditi, a kako sam juče još izvukao i novčić iz pogače (što mu takođe dođe kao dobar znak) baš sam se ponadao hlebu bez motike ove godine! :)

Hvala @cerak1000 na tome što si se baš potrudio da nam svima utrpaš koji dolar u džep, ali nešto nam se ne da izgleda... Mada moram priznati da mi je lakše kad vidim da nisam jedini koji se muči bez motike. :D

Ja sve odradih kako piše, al' na kraju ne vidim nikakvu reklamu u blogu. Danas sam opet nešto petljao, ali ne vredi... Nastavljam da pratim temu, pa možda na kraju i skontam.

Btw, pitanje za kraj, tj. kad na kraju zaradimo ogromne pare i dođe do toga da ih treba podići: Ima li neko info kako ide sada to sa Paypal-om u Srbiji? Znam da smo svojevremeno bili jedina država u Evropi, a u društvu sa Avganistanom, Belorusijom, Mijanmarom, zemljama Bliskog istoka i nekim egzotičnim ostrvima na kojima ovo plaćanje još nije zaživelo.:crazyd:
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
@21 gram
povežeš devizni račun s peypalom i na banku sam pošalješ kad hoćeš i koliko hoćeš ako trebaš keš, ma da ja uglavnom koristim za online kupovine semenkica opreme i kojekakvih zajebancija za grow, kako nebi diro već jako slab kućni budžet. Ukoliko ti je potrebna pomoć možeš me kontaktirati u pp.

tvoj pc mora gledat hahaha al vise potrosis struje nego sto zaradis ako palis pc samo radi ovoga.

nego koliko sekundi moras stvatiti na hitleap da bi mi prihvatio kao pregled?imam 2000 pregleda na blogu a samo 2 na reklamama :/
nije fora klika na reklamu impresije reklama se takođe plaćaju Screenshot (35).png
u toj kvaki leži zec nije potreban klik, a ako ga bude stim bolje
moj graff na google analitici uvek je ovakav 24 sata dnevno i kad je uključen hitleap i kad nije
Screenshot (34).png
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 21 gram

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
kako ide sada to sa Paypal-om u Srbiji?
radi najnormalnije, dizao sam je nedavno sa pp na devizni pa onda u banci kes na ruke, doduse ne u dolarima nego u evrima al ne bunim se :) nastavicu i ja da pratim temu, al da nesto vidim hleba od ovoga, bas i ne vidim. i posto me sve skupa ne zanima previse, a ipak me zanima, ako neko zna nek samo napise koju korist konkretno imaju ti sto te placaju i koliko konkretno na ovaj nacin mozes zaraditi mesecno i za koje potroseno vreme za kompom. pa da onda podvucem crtu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 21 gram

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Ima kruha bez motike, ali nema nista na brzinu i bez ozbiljnog rada i ucenja, posao ko i svaki drugi. Po meni to je prevelika tematika da se uopce spominje na vutri, postoje forumi samo za to, stoga guglajte ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
slazem se deni, al covek drugi put pokrenuo temu, pa reko ajd da probam da vidim o cemu on to prica. i slazem se da nema nista na brzinu al da sad jos pravim virtuelne masine, i ne jednu nego 5 il 10, pa da dodatno glumim referala referalu od mog referala i sl. hvala. ako cu se zezam i dalje mi je lakse da povrmeno kliknem dok sam online na par otvorenih tabova i sakupljam satoshije, pa sta se skupi za pola godine ide na vutra btc racun ;) a to ide lagano i sigurno 2016-01-08_132652.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
virtualnu masinu napravis jednu a onda je samo kloniras kako god ja hteo ljudima da objasnim kako da skidaju pare, i da ostvare dnevno po 50hiljada poseta blogu sa reklamama al nema veze radi mene se moze i tema odma zaključat.

@Fenix94 hvala kad si se potrudijo malo još pojasnit ljudima gde sve mogu kopirat kod oglsa , ma da je fora sto najvise 3 možeš postaviti u gadžetima, i u svakom postu po 3!

Motika mi je nekako prihvatljivija mozgu. :razvaljen::
to jest, model mog mozga kompatibilan sa motikom. :idea:
žao barbarosa ja je više nikada nesmem dignuti, tako da, šta se da neodbijam!Ove godine vodim i ženu u avanturu da kopa i priprema za outdoor.


* * *
Nemojte pisati post za postom, probajte prvo da editujete postojeći (opcija Urediti (Edit), dole levo u vašem postu)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
E ovako... Uspeo sam!:skot:::skot:::skot::
Malo sam se pravio pametan, pa sam na početku napravio neki dinamičan prikaz bloga, a sad kad sam vratio na normalno, sve je ok, reklame su tu!

Nego sad pitanje, pošto ja ne planiram da zarađujem velike pare na ovome (bar ne za sad, kad me krene možda se polakomim :D), više mi je fora da probam i da vidim da to stvarno radi... mogu li ja umesto tih kloniranja čega god, samo da nastavim lepo da pišem svoj blog :D i da u njega trpam dosta ovih reklama (više od tri koliko je preporučeno)?

EDIT: Evo vidim da ne može više od tri u jedan post na blogu, ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000