Ima li netko ovdje tko zna napraviti intro za youtube?

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
02.05.2016
85
208
33
Dakle kako i sam naslov kaze, trebam nekog da mi izradi intro za youtube, odlucio sam da izadjem iz ormara i napravim edukativno growerski kanal, no medjutim trebao bih intro a moji frendovi me zavlace vec dobrih mjesec i pol i nikako da ga dobijem, a materijala za objavu imam za iducih 20 videa, pa ako bi se nasao netko ovdje ko bi htio pomoci bio bih vrlo zahvalan

Sviđa im se: misko123 and sale82ful
02.05.2016
85
208
33
Ovakvi introi nisu za nest tipa ovog mojeg, trebam nesto obicno i logo, da je jednistavno sa malo rijeci i onda da dodje logo tipa ovog

Il da raste konoplja pa za svaku granu dodje neki termin iz uzgoja itd i na vrhu logo bez ovakve lude muzike i blicanja :) da bude u duhu edukacije i growanja

02.05.2016
85
208
33
Za nase podrucje, cilj je da educiram ljude o konoplji, smecu sa ulice, uzgoju, izradi vlastitog ljeka..... Znaci edukacijsko uzgajivacki kanal, bez napusavanja i blebetanja gluposti pol sata videa a samo ne o onom o cemu trebam ko dosta stranih kanala...Muziku nemam jer opet ona ovisi o tome kako intro izgleda

Sviđa im se: Herb Gardener
02.05.2016
85
208
33
Jedino sto nisam dao je ime kanala, sve ostalo je tu, trazim da mi se izradi intro onako ili slicno kako je meni u glavi il kombinacija autorovog na moje ideje. muzika ide prema intru, ne mozes staviti tehnjavu dok u intru raste biljka npr. Tj mozes, ali nema smisla jer intro postaje smece

Na linku što sam ti dao možeš odabrati bilo koji template I rihtati ga sebi po želji (veličina sova, okretanje, boja, muzika,pozicija..)
Pošalji mi ime YouTube kanala u poruci i sutra ću ti to napravit..

Sviđa im se: sale82ful