ima li tko ...

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
266
9
0
44
www.magicatmint.has.it
... što prikladne mjuze za gljive i ayahuascu (za uspješnije shamaniranje/transiranje) - a da nisu 'svemirci' :D (psytrance i ostala brija)? Nemojte me krivo skužit, obožavam dobru peglu, al to znam i sama naći, bar nje ima i q..cu - dragi štrumpfovi, ako tko ima što dobrog didgeridooa, shamanskih chantova, afričkih bubnjeva ... molim vas, okačite štagod!

Evo nešto što smo Hasan i ja dugo tražili, i jedva našli na nekom ruskom siteu - ona diiiivna stvar iz Blueberryja koju pjeva stari Indios ... enjoy it! ;)

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

P.S. eee ili ako imate bolivijanske kak'e, pan-flute đir ... za pozitivne vibre uz prvu kaffu, umisto kekAsa :D

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.811
66
73
E preporučio bi ti bend Hedningarna počeli su kao čisto akustični folk a onda kasnije malo zabrazdili u neo-folk ja ih stalno slušam a ipak sam ja Šaman.
Posebno preporučam album kaksi!
Ja sam našo preko eMule-a a ak nenajdeš reci pa ću ti uploadat

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.811
66
73
E ovo sam čuo što si stavila mal mi je preminimalno štajaznam mogo bi ti i dead can dance preporučiti oni su vako dosta poznati ali dobri su i mislim da bi ti se svidjeli skini si to

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
839
90
0
39
ja ti imam svasta nesto fino, upravo ovo sto ti trazis... muziku koju ja "konzumiram" u posebnim prilikama...mislim da bi ti se svidjelo. napravit cu ti spisak neki i poslat na PM, jer nazalost nemam DSL pa ne mogu da okacim nigdje za skinut...nazalost :( poslala bi ti par DVD sa muzikom sto da ne :) ILI nadem ti torrente toga svega pa skidaj...

napravim spisak pa ti vidi sto nemas ja ti saljem :)

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.956
5.738
258
Čikago, USA
www.vutra.org
[SIZE=-1]Urbs - Toujours Le Meme Film (cjeli album je dobar)

Nema nesto pretjerano bubnjeva i to ali je totalno pozitivna muzika. Sto znam imam jos toga masu mada ja nisam za upadanje u trans nego bas onako pozitiva zeshca.

[/SIZE]

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
266
9
0
44
www.magicatmint.has.it
Puno puno fala, Šamane (e da, je minimalistički malo: ja sam uzela zdravo za gotovo da si pogleda film, u kom slučaju bi te stvar sigurno naježila, manje bi iša za tim minimalizmom...): skinuć(em)o - znam ja da si ti šaman, ue-heee :)

Vutragenjo, fala i tebi, uzdam se u tvoj ukus: skinut ću, naravno ;)

I - (šećer) za kraj :D - RedSh, fala ti puno puno pa se čujemo još i trampimoooo :thankyou:

Bravooo dragi ljudi - tenks ;)

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.811
66
73
Ajd javi kad skineš hedningarnu kakvi su ti ja sam ih tu malo okolo pušto ljudima i svidjelo im se pa tako a za dead can dance kažu da su jako kvalitetan bend ovo ono dosta su oni popularni ali meni su onako u redu za poslušati
E da i imam jop jednu preporuku nije baš šamanski ali predobar folk-ambient tako nešto ti je od pjevača i gitarista iz death metal benda Nile Karla Sandersa album se zove Saurian meditation i meni je predobar stalno ga slušamo, onako lagan je s egipatskim instrumentima i sve skupa jako zanimljivo i opuštajuće da čovjek ne povjeruje tko je to sklado(poslušaj nile pa će ti biti jasno koja razlika)

sepia

Banned
Banovan
30.11.2007
4
0
0
36
Ja bih ti preporučio finski progressive neofolk bend Tenhi, i njemački neofolk Neun Welten.
Mogu se oba čuti na myspace-u.