Improvizirani kutak sobe, do grow boxa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Dobro ja se ispricavan forumu sta san reka da je billo 950 na 600w na pocetku ovog posta di san postavia upit da neko da ideu za napravit dodatni boks , sta niko nije .
Ako se neko od vas nebi tia pofalit sa tom kolicinom ispod 600w onda neznam.
Dnevnik sam vec jedan vodio , bez da me itko zamolio :D
Samo vi mislite sta ocete , nije ovo pravi put da kad ides nesto ode rec da ispadas ovakvi i onakvi.
Meni bogami nefali nista .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jadran-kush

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
nije ovo pravi put da kad ides nesto ode rec da ispadas ovakvi i onakvi.
Molim te budi direktan i reci sta mislis? Mislis da je neko ljubomoran na nekoga?
Skino si 900grama vutre a sad ides na to da poduplas to sve,planiras skoro 2kg marihuane popusiti?
Ja mislim da ovo nije za vlastite potrebe i da ti se jednostavno osladilo pa ajmo to sad poduplat,mislim nije to nista lose i to je u nama svima samo sto to neko moze kontrolirati a neko ne
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Nekad nije stvar što kažeš nego kako to kažeš. Što se tiče količina, to je sve uvijek relativno, tj. koliko se tko drži standarda što se tiče sušenja i trimanja. Mislim ako je to takvo kao na slikama mjereno onda je to nerealno, jer grane se ne puše koliko ja znam.
I ne kužim kak ti nije paranoja govoriti da si dobio tu količinu i onda još namjeru i nadu za duplo toliko u slijedećem growu :crazyd:

o.t. kak to misliš gurat obje opreme dok jedna ne krepa? Mislim što ako krepa dok traje grow? Bacit ćeš biljke iz jednog boxa ili kaj?
 

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Neko drugi ode ima problem ne ja.
Ja mislin da ovo nije prvi grow s dvije lampe na forumu.
Doslo je do toga da vi meni govorite i nagadate staja zelim s jos niti ne dovrsenom travon? Sta ako sve propadne ? Kad neko drugi s foruma uvati g/w nepise se ovako .
Haha umri cu od smija, na forumu od zizi ides trzit savjjete za istu , dobijes dvosmislene za temu nevezane odgovore.
Publicenemy nesekiraj se brate zanam ja trimat susit i vagat travu :D to.mozda neko od vas vaga mokru travu , kod mene se susi najmanje 6 dana.
Hahaha koja pitanjaaaa,ako nesto krepa sidnes u auto i kupis sta to fali :D
A kako nije paranoja vama svima?
U istim govnima smo suvremenici moji trava je jos uvik liegalna ima ti 100g ili 100 kg .
 
20.03.2013
34
102
33
Jednostavno je.1.5g/w sa automatima?iskreno,ne vjerujem ti.A drugo,ne vjerujem ni da pušiš 5g svaki dan.nemoj se ljutiti ali tražio si da objasnim ;)
I nije isto 100g i 100 kg.ni ovdje niti na nekom drugom mjestu
 

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Hahha koja ste vi lomedija od likova, to je zato jer neznate :D
Virova ti nevirova svi pojmovi u vezi vutre su relativni , moze mene uvatit sa 2kila suve a moze tebe sa lampom od 250w i biljkon pred harvest i pisat ti 5kg :D
Kolioo ja pusim kome je darujem i sta radin snjon nebi tria bit vas problem :D
Dajte jos prejaki ste
 

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Ma ubiti izbrisat cu ja sam cilu temu , aj ko vas jebe , jebe vas i vas forum i vasih 0.5 po watu. Ti ces se meni ode igrat boga nekoga ladan tus ma nabij se
 
20.03.2013
34
102
33
Tvoja oprema x 1.5g/w podjeli sa 365.ako ne pušiš 5g po danu onda dilaš.ako ne dilaš onda lagiš za 1.5g/w.sa time se vraćamo na moj prvi post.Šta radiš,koliko dobivaš i daješ ne tiče me se.ali nemoj raditi budale od ljudi.sam biraš svoj put.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ja često popušim 5 grama nedeljom...:razvaljen::
Elem, razgovor u ovoj temi je dokaz da je komunikacija pipkava rabota i da neke bezazlene priče i dobre namere usled nerazumevanja mogu da eskaliraju u neprijatne rasprave, a da od svakog smisla naprave cirkus.
S jedne strane, njegovo je pravo da kaže o svojim poduhvatima, a sad da li preuveličava ili ne, to moj problem nije. I dok su stvari u okviru pravilnika ne vidim razlog da bilo ko bilo kome šta dokazuje. I ja volim da se pohvalim ako je fino rodilo...eto od poslednje sam dobio...zaboravih sad, hehe ali suština je da se raspravljate oko gluposti.
Iskulirajte, sujete u džep, rizle na sto...pa ko šta ima:spliff::D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Ahill

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
kad je vec osla ova tema u groblje,da se malko raspisemo :D
elem ja sam danas preko 10g zdimija i mogu rec da sam razvljen,al motam jos jedan pa kud da puklo.... ne vidim o cem pricate ili ono cija su muda veca kako kaze kolega @rKj420 :vozdra: sve dok je u okviru pozitivnih vibri,nema ni vidiku problema... heheh sto scedo reci,a da... nesto krenulo toplo vreme ove nedelje,takoo najavili,brrrrrrrrr,ko da se medjedi poceli budit po planina :D :D :D :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.