Improvizirani kutak sobe, do grow boxa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.03.2013
34
102
33
Barba,stvar je u tome da je sam rekao da ne popuši 5g.mislim da forum nije mjesto za laganja i takav pristup.
 

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
nisan se tija misat , ali stvarno niste normalni napadate momka bez razloga ako mu nevirujete ili vam se ne svida tema zaobidite je jednostavno... ja znam da on ne dila ali sta vas boli k sta on radi sa travom,?sta vi radite sa svojom ? ... nisan jos vidio da nekom drugom ovako serete kad dobije i puno vise... to koliko je dobio je istina i znam da ne laze jer znam momka osobno i mogu slobodno rec da je trava bomba,iskreno meni bolja od moje, svaki put je ubio grow i za pola vas a i mene je ode doktor a vi sto ode serete ste samo ljubomorni sto morate napravit 3 growa da bi toliko napravili, e to je drugi par postola...
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Pravila foruma su jasna i jadranko nemoj bzv da se kocoperis!
Mogo je otvoriti dnevnik i pokazati sta zna ali ne sa 2x600 i 20 biljaka


16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 različitih odraslih ženskih biljaka (maksimum, i to nikako više od 5 na istoj fotki). Ovo se pogotovo odnosi na outdoor uzgoj. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jadran-kush

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Ljudi. Shvatite da pravilnik nije napisan da bi moderatori i admini hranili svoj ego, vec zbog dobrobiti svih kako bi forum ostao online za sve nas. Shvatite da kada ne bi bilo pravilnika, da bi nas vjerovatno vec davno ugasili. Shvatite da na ovaj forum dolaze i mladi i stari, bolesni i zdravi.... trazeci pomoc i ne moraju citat prepucavanja o kolicini marihuane i komercijali...
Shvatite da moderatore i administratore boli ona stvar koliko vi sadite i koliko skidate iza svojih 4 zida ili u outdooru dokle god se pridrzavate pravilnika.
Kada bi forum poceo tolerirati takve stvari, organi reda, a i drugi bi nas poceli dozivljavati kao forum koji propagira komercijalni uzgoj, udruzeni kriminal ako je vise od jedne osobe...i jos hrpu drugih ruznih stvari i to nikako ne bi bilo dobro, pogotovo ne za ozbiljne ocajne ljude koji su dosli potraziti zadnji spas na ovom forumu ;)


uz tocku 16

4. Pišite kvalitetno i ozbiljno
Ne pišite poruke nepovezano, tek da i Vi nešto kažete! Ako tražite pomoć, budite precizni. Izložite tačno šta očekujete da se dogodi, šta se u stvari desilo i iznesite sve relevantne detalje. Ukoliko odgovarate na nečiju temu ili pitanje, odvojte nekoliko minuta i dobro razmislite šta ćete napisati, proverite da li ste zaista u pravu i imate li dokaza za svoju tvrdnju. Ne zbijajte šale kada tome nije mesto na ozbiljnoj diskusiji (a najčešće nije). Budite spremni da stojite iza svoje tvrdnje.

9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!

Zabranjeno je psovanje i korišćenje vulgarnih reči!
Zabranjen je svaki vid diskriminacije članova i omalovažavanje njihove inteligencije ili sposobnosti, kao i uznemiravanje, pretnja, uvreda, kleveta ili sramoćenje drugih članova foruma!
Poštujte druge članove foruma barem onoliko koliko želite da drugi poštuju vas!
Nemojte pisati post za postom, probajte prvo da editujete postojeći (opcija Urediti (Edit), dole levo u vašem postu)
Molimo članove da se ne mešaju u posao moderatora i administratora, takvi postupci će biti sankcionisani nepovratnim kaznenim poenima.
Moderatori i Administratori imaju pravo i obavezu, čak i bez obrazloženja, banovati/udaljiti učesnike sa foruma ukoliko ocene da je njihovo ponašanje/postupanje neprimerno i da nije u skladu sa pravilnikom Foruma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.