indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.11.2012
0
0
0
29
Imam samo jedno pitanje , da li se oseca miris biljke tokom uzgoja? ;/ Pitam da me ne bi izvalili moji :D
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
i odma temu otvori ....imas hrpu mjesta gdje to mozes pitati i gdje je napisao nema potrebe otvarati nove teme za to ....da... osjeti se miris , sto si bilize kraju to je jaci.pogledaj si malo dnevnike uzgoja primjetit ces da u svakom ima price oko mirisa ;)
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
naravno da se osjeti miris biljke :)) osjeti se ako uzgajas bilo koji cvjet tako i cannabis samo cannabis ima najintezivniji i po meni najbolji miris od svih biljaka ,no da ne duljim kupi si karbon filter 125mm i vent 125mm i neces imati problema ! http://www.nehydro.com/product_images/pics/ProFilters-500.jpg imas raznorazne velicine ,zavisi o kakvom prostoru se radi i velicini prostora ..Zna se desiti da biljke ne mirišu tako intezivno ,ali sve indike pretezito imaju opor i jak miris koji se osjeti bez filtera gadno ,kao da imas u sobi 1 tonu trave, ali one masne friske i posebne :D ..
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nemogu ja bristi ....ali ima ko moze uz ljubavnu cestitiku ;) ...listaj malo ,citaj i vidjet ces da ima jako puno toga sto te zanima :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.