iskusni,pomozite!!novom groweru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ma mislilo se na obavezu, ne samo na zalivanje ali sad kad čitam ispalo je da treba zalivat svaki dan. moje loše slaganje rečenica. mada, po ovim vrućinama i na mistu na kojem ja i one žive to i nije daleko od istine.
a zemlja kupovna, za cvijeće, ona što kao ne treba gnjojenja 6 miseci ali isto joj dodaš tu i tamo.
 
28.07.2008
27
0
0
36
od kad sam prije koj dan stavio pnk 11-11-35, narasle su sad su oko pola metra,razlistele se-lisce je tamnije ,da ju nastavim zaljevati tim gnojivom???!(sta jos mogu kupit da ako to jos mogu napumpam cvjetove do kud mogu ic ? )

p.s.nagodinu cu se vise potrudit i vise ulozit u zemlju i sjeme..al plejs cu zadrzat jel je pre brutalan

p.p.s. hvala na iskrenim odgovorima :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a dzaba ti sve kad ništa nisi naučio
opet tražiš na tacni

pročitaj nešto !!!!!

ako nastaviš sa tim gnojivom stalno da zalivaš jer ti rastu
ima brzo da blacky vunu predeš
a jel znaš zašto ?
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
dobro ti balkan smoke govori, nećeš bit ni prvi a nažalost ni zadnji koji je u iskrenoj želji da učini dobro, učinio qovno!kako pjeva hladno pivo?ako je jednom premalo, zajebi ih, uzmi duplo?.mladi groweri, ako piše na gnojivu pola čepa na dvije litre, to ne znači dva deca direkt pod biljku.ovo sad nema veze direktno s tobom ali kako je krenulo to je to...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Puno si mi nešto pametan deda,nego reci mi kako to
da ne vidimo tvoje pametne biljke plodovite nigdje,a?
Ne mislim ništa loše al ne volim kad neko počme da
pametuje bez barem par slikica iza sebe.
 
28.07.2008
27
0
0
36
neznam,pretpostavljam! AL TI MI SIGURNO NECES RECI-zasto?
zato jel hoces da proucim sve na forumu jel je to prije spomenuto........jesam bar sad u pravu??!
al ja stvarno nisam nis lose mislio samo sam htjeo olaksat stvar sori!
 
28.07.2008
27
0
0
36
1. u postovima prije pise da N(treba biti nizi) P(treba biti nizi ) , a K(treba biti visok) u fazi cvjetanja
ja imam npk 11-11-35, u cem je roblem onda kad je N,P nizi od K????????????????????????????????


2.sta sam i se ja balcan_smoker-u tak zamjerio?-kad namjere nije bilo!
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
rotflmao :)))
dobro ti balcan kaze... Ima stvarno jako puno toga lijepo objasnjeno..

takodjer nemoj pisati nebuloze tipa "narasle su pola metra otkad sam ih zalio prije par dana" kao sto si vec napisao :)

imaj strpljenja, procitaj vecinu toga sto ovdje pise i to primjeni i rezultati nece izostati, makar apeliram na tebe posto sam zakljucio (mozda pogresno) da si mladji od 20, okani se tog posla.. barem zasad
 
28.07.2008
27
0
0
36
narasle su sad su oko pola metra..................sto bi znacilo da su narasle u koj dan 10cm
sad ti nisi cito sve,na pocetku pise da su oko 40cm!!!!!!!

a boze kakveveze imaju moje godine,a da i fulo si!!
 
10.07.2008
13
0
0
35
GreenMan je napisao(la):
Da li je moguce da si posadio 20 biljki a da neces da procitas ni uputstvo za pocetnike u kom ti sve lepo pise?!?!

Dakle ja nemam reci.

to nije ništa
ja sam posadio 250 semenki pa isto nisam znao ništa, do sad sam se naučio puno i sledeče godine idem sa pravim znanjem u botaniku
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
ti da si posadio 250 semenki,ne bi sedeo ovde i razmenjivao znanje i iskustvo,nego bi imao pun*urac posla oko njih i bio bi neki zesci lerdi i pun kesha pa bi te bolelo uvo za nas ovde koji se patimo da dokazemo da smo sasvim normalni ljudi,samo sto smo obelezeni sa velikom manom u drustvu,imamo veliku strast za kanabisom(neko voli vino,pivo,rakiju,gudre raznih sorti,ja(mi) volim(o) kanabis...
a ova tvoja(vasa) izjava mi lici na provokaciju sa namerom da se dileri i strastveni kanabis lover-i stave u isti kos..e tako!!!​
 
10.07.2008
13
0
0
35
Melange Reflections je napisao(la):
ti da si posadio 250 semenki,ne bi sedeo ovde i razmenjivao znanje i iskustvo,nego bi imao pun*urac posla oko njih i bio bi neki zesci lerdi i pun kesha pa bi te bolelo uvo za nas ovde koji se patimo da dokazemo da smo sasvim normalni ljudi,samo sto smo obelezeni sa velikom manom u drustvu,imamo veliku strast za kanabisom(neko voli vino,pivo,rakiju,gudre raznih sorti,ja(mi) volim(o) kanabis...
a ova tvoja(vasa) izjava mi lici na provokaciju sa namerom da se dileri i strastveni kanabis lover-i stave u isti kos..e tako!!!​
a joj nisam kao prvu znao za ovu stranicu. dobijo sam đabe semenke kao prvo. i sa prijateljem sva dala pola pola u jednu veču škatlu
samo za tako bezveze.
nisam tu ništa loše mislimo prema forumu ili članovima
i od njih mi jih je uspelo samo 40. pojeli so jih neki puževi nešto ušušilo i tako, i nisam nikaka diler.jedino što sam voli jest da kad bi ušo u onaj dio šume je da bi video svugde travu:D. drukčije namam pojma o travi .sve sam naučijo na tom forumu
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
EcoonE je napisao(la):
a balcane... pa mora sa necim pocet!
jel?

prvo prestani post za postom da pišeš

drugo ne možeš da počneš na polovini posla da razmišljaš i od polovine da učiš

kapiram vas ja
kažu vam korov raste đe bačiš
pa jel tako ???

mirda svjecki mega care svaka ti čast čoeče
od 250
40 uspjelo

aj sad rečite jel bi vam bolje bilo da ste pročitali vodič za početnike nego tako da se smarate
bili bi godinu napredniji
ovako kaskate i svi vam se smiju
:facesjump:u ta ta u ta ta :hehe:

a balcan babaroga ka i uvjek jel
 
28.07.2008
27
0
0
36
nisi balcane babaroga ....a ovi koji se smiju ,pa nek se smiju,ja to radim sebi ne njima...
a sljedece sezone cu se vise potrudit ,brinut od pocetka ovo je bio prvi ne najslavniji pokusaj al ne i zadnji!!
covjek uci dok je ziv..aj!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ja sam isto kad sam počeo sadio masu sjemenja,znao sam se čudit kakve sam onda imo sreće...nisam pojma imo o sađenju ali skoro sve je uspjelo od sjemenja!
Sjećam se jedne godine da sam imo masu sjemenja,i sve posadio u zemlju u bašći i otišo sa starcima na more na nekih mjesec dana!
Zamislite sliku kad sam se vratio...dolazim u bašću i bio je mrak i svijetlio sam s mobitelom kad odjednom primjetim biljke na sve strane,bilo ih je preko 100 komada,ali kad su narasle nekih pola metra stari je kosio bašću s kosom pa ih je sve posjeko
Sjećam se ko jučer kako sam skuplju stabljike u nadi da ču se napušit jer nisam imo pojma o dimu pa sam mislio da se i onake mlade mogu pušit...a je... to su bili dani!!!