izgled (skin) foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

McNesto

Aktivan Član
30.03.2016
104
521
93
Stvar ukusa, ovo je više onako moderno digitalno meni osobno se sviđa a i vutra radio radi :clap::. Ne znam kako je na iphoneu ali na androidu treba okrenuti mob da se vide poruke i obavijesti.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Meni se ova tema uklapa u koncepciju cijeloga racunara. Sve mi je u dark temama.

Neki smajliji su izmjenjeni, a neki fale. Nema onog najcesce koristenog, green face.
 
21.01.2014
91
158
33
Na mobilnom trenutna verzija radi mnogo bolje. Svi treba da imate mnogo bolji, brzi i pregledniji forum. A sad vizuelno boje slova i ostalo cemo polako sredjivat.

Ne znam kako je na iphoneu ali na androidu treba okrenuti mob da se vide poruke i obavijesti.

Što se mobilnog tiče samo ovo sa porukama i obavijestima da se riješi na neki način i to će biti odlično. Da se ne mora slidati desno za one koji surfaju vertikalno. I to je moguće samo na homepageu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Prvi tren je bio šok, pa sam kao i redovno išao na fuckcombustion i kad sam se vratio na vutru već sam se naviknuo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ja tu nis ne kuzim, a i oci mi ubija.
kako dodem do svih subscription-a koje imam na temema? ne nalazim ih nigdje u postavkama?

edit: dobijam stalno poruku od browsera: "this website (www.vutra.org) attempted to extract HTML5 canvas image data, which may be used to uniquely identify your computer. should tor browser allow this website to extract HTML5 image data?"

koji vrag je to i ocu izgubit neku funkionalnost foruma, ako mu stavljam stalno "not now"?