Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pozdrav dobri ljudi! Evo malo o meni u svrhu upoznavanja sa ekipom na vutri. Živim na malom otočiču i ima nas oko 5-6 povremenih stanovnika. Bavim se uzgojem organskog povrča za nekoliko restorana i vutre za osobne potrebe. Vutri sadim 20+ godina, nekad s više a nekad s manje uspjeha, uglavnom sam zadovoljan. Za stranicu mi je reko prijatelj. Pratim več godinu dana pa sam odlučio da vam se pridružim jer koliko god sadio uvik se nešto novo nauči a ekipa sa vutre ima puuuuuno dobrih savjeta. Niko se nije pametan rodio!
Želim vam još puno godina druženja i isto toliko vutre za podimit!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dobrodosao :)
Wilson_The_Volleyball.jpg
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Je malo nelogično ali ovako- u osobnoj je navedena adresa tog malog otočiča, moj život je tamo. Radi drugih obaveza ( starci mi žive na otoku, oba 75+, stara ima reumatski artritis a stari pun energije radi sto poslova odjedanput totalno neorganiziran i stalno treba pazit šta radi) ne mogu bit stalno prisutan na otoku a da mogu nebi ga napušta. Ljeti je prevelika gužva da bi se moglo uživat ali je zato zima nešto sasvim drugo. Večinu godine ipak proveden tamo. Sorry ako je bilo malo zbunjoze valjda san uspi malo pojasnit situaciju. Toliko za sad, pozdrav ekipi.
Adio i stojte mi impio!

PS nemojte mi zamirit ako nešto krivo radin ili loše napišen, totalni san tukac za komp, sama prijava na.:vutra:mi je bila naučna fantastika. Hvala na razumijevanju.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
super,postavi mapu ili neki kompas da znamo kako doci do otocica.ili daj makar neke orjentire ima ovde dosta starih izvidjaca,pozzz brate i dobro dosao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Nikako mi se čini da je ovo dobro misto za izrazit sebe, svoje zanimacije i nike gušte u svrhu daljnjega upoznavanja sa dobron ekipon. Evo malo moje zabave za vrime kišnih dana. Nisan umjetnik i ne smatran se takvim zato su slike ovde jer su ovo stvari za moju dušu sve šta napravim na kraju poklonim meni dragim ljudima. Ništa nije za prodaju. Pogledajte, prokomentirajte i Nadan se da če van se svidit. Pozdrav, biće toga još kad uslikan a iman neke u izradi samo nikako da padne kiša.
E da, za stare izviđače, povremeno kad je lipo vrime ugledn:
42* 23' N
16* 15' E image.jpg image.jpg image.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.