Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala Vutraši.:sun2: Kad van se sviđa, evo još jedna koja mi je doma i čeka neko vjenčanje, rođendan ili niku drugu prigodu za poklonit. Mislin da nema lipšega poklona od onoga u kojega si uloži vrime, trud i pokloni ga nekome od srca.:djede::rasta:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Vrhunski su ti radovi, pogotovo ova zadnja, svaka ti čast
worship.gif
.
Trebaš ti malo otplivati s tog otočića u špici sezone pa malo turistima to prodavat, siguran sam da bi se razgrabilo za dobre pare ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala ekipi :vutra: a sad malo filozofije :)poop:) ranojutarnje. Odma jutros nema max tv, nema interneta, zove ovaj, zove onaj,:eek: aaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!!!!! Nervozaaaa!!??? I onda mi padne napamet Balašević (jedan malo dosadan sa njim ali Čovik zna šta govori) i pjesma Slow motion u kojoj govori
" možda i nisam neki biser ali sam barem svoj režiser, sam za sebe smišljam zaplete i kraj "
Vođen tom mišlju nabacio smješak, zamotah trubu, pogledan vanka i zaključin " a vidi lipega dana ".
Keep on smiling!
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Penta kralju ruku svojih,svaka ti čast na rukotvorinama,sa tim se čovjek rodi,želim ti još puno kišnih dana da hi pretvoriš u ovakve stvari,kapa do poda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala drug! Ali ima ode pravih umjetnika koji su malo zakazali zadnje vrime. Možda i ova opča nestašica ima ništo s tim:(. Doduše mene najviše iznenađije činjenica da ove moje gluposti niko čita. Možda je ova tema zaslužila malo veče nego " Bog, ja san ( taj i taj ) i gudbaj. Ovo je valjda najbolje misto za to a ne da teme stoju otvorene godinama a niko ih ne čita.
Evo opet kenjan gluposti, tovar stari:djede:.
Živi bili pa visili šta nam sutra nosi.:let:
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
A zašto ne bi čito,pa ti si frend sa otoka,volimo našu vutricu i pričamo se,nalazimo zajednički jezik i tako to.Zar to nije bit ovog foruma,upoznavat ljude svih profila pa ko voli nek izvoli?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Strašno me ovo sad muči (neču moč zaspat) i zamoli bi moderatore da iz moga odgovora na temu Cannafest Prague izbrišu riječ "promilitarističkim" jer mi strašno smeta, nisan tu rič nikad koristi i neču. Neman ništa protiv nikoga, poštujen svako uvjerenje, vjeru, boju kože i virulencije u međusobno poštovane različitosti.:( Jedini kriterij koji uziman u obzir kod ljudi je poštenje, sve ostalo nije bitno.
Nadan se da če te mi uvažit ispriku, kad san skuži šta piše opcija "uredi" više nije bila dostupna.
Stari:djede: tovar plača danak neiskustvu s modernom tehnikom.
Još jedanput Sorry, ne ponovilo se
Sad ču glupan dobro pazit:upiii:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
imas srece da niko nije komentraisao, tada ne bih menjao. sledeci put procitaj sta si napisao pre nego kliknes na Objaviti odgovor. kad objavis mislim da imas mozda minut da editujes, al nisam siguran, tajming definisu administratori
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala. Ali moga je i oti "uredi" bit dostupan malo duže, posli 15minuta ga nije bilo.
Jbg svaka škola se plača ali dobro je ispalo.
:zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Baš ništo mislin o temi Cannafest Prague 2015 koja se pretvara u raspravu di je bolje potrošit 900e osim u Prag. Svak ima svoje gušte, interese, potrebe i želje. Ako iden nikud di mi se ne ide ali je tamo jeftinije onda nisan ostvari ono šta san želi. Rade se ja potrudin ili pričekam godinu pa iden tamo di če meni bit lipo (strpljen, spašen). Uspoređujemo kruške i jabuke. Provuklo se odma malo negative kroz temu ali valjda tako mora bit dok stvari ne sednu na svoje misto. Šta se tiče love fali je ko i svima ali ču dat sve od sebe da mi se ostvari želja pa da opet iden u Prag na Cannafest:spliff:.
Ovo je samo moje razmišljanje, ne mora ga niko uvažit, samo mislin da je rasprava o lovi nepotrebna i da možemo pozitivno razgovarat na tu temu jer ja brojin dane kad ču krenut. A može se i otvorit tema "Imam 900e di da otputujem?"
Toliko, nemojte mi šta zamirit, meni je stvarno tamo bilo lipo.
Pozdrav:vutra:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
niko tebi ne zamera drug, ali ja zivim od para koje zaradim radeci posao u struci, a ne prodajuci vutru. moja mesecna plata nije 900e i licno zaista razmisljam kada i gde cu da ih potrosim. znam ja sta je gust i licno volim gustati, al boravio sam u pragu i sa 300e za 7 dana i nauzivao sam se mogu ti reci odlicno. poenta je naci najoptimalniju opciju za provesti tri dana na tom festu, za sto manje para, a ti ponesi vise pa ces vec lako tamo da ih potrosis, za to ne treba neki talenat. niko ne bi verovatno spominjao tih "900e" da clan koji je pokrenuo temu nije napisao:"Smještaj 45 -50 € , jelo i pice 100, ulaznice i gust 100 na dan X3 dana -+put --- 800-900€ svaki". na ovo bih i ja odreagovao jer u pragu mozes da se smestis i za 25e pa i manje, a za jelo i pice ti svakako ne treba 100e na dan. i mogu jos dodati da sam se uvek bolje provodio po npr. jeftinim hostelima nego fensi skupim apartmanima i hotelima, licno mi je veci gust otici vozom u hostel nego kolima u hotel, a prosao sam i jednu i drugu opciju. ono sto ja vidim je da kada se predstavlja tako nesto, treba izloziti najjeftiniju proverenu opciju, pa da se da malo nade i za one sa manjim budzetom, jer ovako kad neko pogleda i na kraju vidi cifru od 900 moz odma ladno da odustane jer tih para nema. cak i kada karte uzimas ili smestaj trazis, obicno se pise vec od ili start from... dakle krece se ponuda od najnizih cena, pa se ti onda uklapaj vise i skuplje shodno onom sto imas i planiras tamo ostaviti. eto, bez zamerki, samo moje vidjenje stvari i teme i te potegnute price o parama
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Opet smo na kruške i ništo jabuka. Ni moj buđet ni toliki. Ako je bilo neprimjereno stavljat cifre, valjda se to moglo obrisat.
A u Prag san bi i sa 200DM i bilo mi je dobro. Isto tako san imo sriče bit u Prag sa 1000e u džepu i bilo mi je lipo i ugodno ali san isto misli kako bi bilo dobro vratit se doma a ne potrošit sve. I jesan. Stvar je samo u temu da ne žalin za tom potrošenom lovon.
I još jedna stvar, radin fizičke poslove tipa polje, građevina, gradim suhozide ljudima, Itd. Svaka para koju iman je pošteno zarađena. Nikad u životu gram vutre nišan i nebi prodo, a moga san i to onda kad mi je trebalo.
Mislin da bi sad trebalo prestat s ovim i preč na malo lipše teme. Evo jedna :lip je dan a sutra zove kišu i ja ga iden iskoristit.
Pozdrav ekipi:respect:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
skroz se ja slazem sa tobom, a mislim i da se razumemo. jedino to jos da razjasnimo sto se tice brisanja, ja kao moderator ne brisem nista iz tudjih postova ako nije bilo krsenja pravilnika, a u toj temi ga nije bilo pa verujem da ces me razumeti, sve sto mogu je kao i drugi, da iznesem svoje misljenje po pitanju napisanog. ajmo uzivati u danu. idem okupati psa, nek on uziva jos vise ;)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Oooooooohoho! Evo san dobi 101. like i to ni manje ni više nego od Power Seed-a!!!! E Judi na ovo san ponosan. Hvala drug i sve pet, svi smo ovde radi iste stvari. Je ima koja slika tvoje živine? Ja iman jednu mačku, svinju debelu, kojoj je, pas mater:mad:, boje nego meni. Možda i ubacin koju sliku. Peace!
PS pri 10-ak godina san imo par tovarih ( magarci) ali radi drugih obaveza moro san ih dat. I njima je bilo boje nego meni. Ni to za mene, previše se trudim da bi njima bilo dobro pa se naradin ka konj.
Živi bili i veseli!
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Dela čovječe, pričaj nam kakva je hrana na tom tvom ostrvu... oreš li vrt,ako da šta stavljaš u njega... imaš li svoj maslinjak... ličiš li na Robinzona, imaš li Petka.... itd itd

Lov, ribolov... upražnjavaš nešto od ovoga.... imaš li pčela.... pfffff što mene sudba ne pobode na neki dobar ajland :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.