Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Neznan očeš mi virovat, ja san se zadnji put u moru okupo pred nekih 4-5 godina. Neman volje plivat. Stalno san po moru, liti, zimi, moči me more i kiša, to mi je dosta.
U ravnicu san bi u vojsku i slažem se potpuno, ja san jedva izdržo. A da očeš čovika kamenom gađat, nemoreš, nema kamena. Ali svakome je njegovo drago.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Dobro jutro prijatelji,nije lako ne.Lomilo se noćas,glava ko dinja i sad bi bilo jupi da se ima što :joint2:,zavidim balici što ovako izvadi i bira što će ali neka,nema veze.Polako,bit će pa ću se i ja jačit.Meni je drago zbog svih vas,jutarnji smireks i dan može počet.Ja sad idem malo :plac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
hehe i ja sam se okupa u moru prije par god a evo gledam u njega,da nas nema trebalo bi nas izmislit...
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
To se čeka! Da se svi raspištoljimo posli berbe :makaze::spliff:
Al če bit veselja!
A di češ :plac: od nedije, ni red.

E bravo Cvjetno društvo, obično me pitaju " a koji je tebi?" Eto bar me niko razumi. A i to pri je bilo samo da bi opro brod, da ga ne moran navlačit na žalo.
 
Poslednja izmena:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Parim oči,slina na usta,zamišljam ukuse kad gledam što sve prezentirate pa što ću nego plakat.Džepi bi vjerovatno lupo nekoga,ja sam više miroljubiv tip.Vidiš da mu sad i ravnica nešto....što ti ja znam....valjda ne odgovara,pa mu smeta sol....

Ima li koji meteorolog koji zna nešto o tome.Kad će sunce,kad će prestat ovi vjetar.Ovdje u mene jučer prvo lajt bura,pa oko ure(što je rano) puhnuo maestral i dobro digo more,da bi poslije puhla tramuntana,pala noć ništa.Bez kapi vjetra.Gledam danas oblačno i u šiloku.E pa ja ne znam više........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Kad zapuše tramuntana, bacin ja malo umore, ti dočekaš. :D
A Paranoju, meni se čini, ne muči vrime nego nestašica:(
Neka njega, neka nas, neka svakoga.
Gre na boje!
Ma i ode vrime miša, reka bi Vakula " vrime ka sendvič, po red od svega ". Nema pravila više, vrime se prominilo. Jbg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Volim ja Džepija,malo ga upalit jer me baš nasmije kad je od volje.Što taj napiše,ma ne bi ja to smislio za 7 života.Ma super se balica skupila ovdje u tebe,mi lajk a lot
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Eto vidiš kako je lako spojit različite ljude, a svi se kapimo.:)
To je njemu samo umjetnička kriza, mora malo odmorit, a mi ga nadujemo.:D
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
To znači da skijanje ne dolazi u obzir.:razvaljen:: Sve more ali to ne.
Ma to ti ko plivanje ili voznja bicikla.
Makar... nacuo sam da u ne tako dalekoj proslosti, barem za lucane, bila je sramota kupati se u moru a samim time i naucit plivat :eek: .navodno ni Marco Pollo nije znao plivat iako je bio veliki moreplovac
dok bicikle su, skoro pa iskljucivo koristili skovacini(info. iz Velog Mista) tako da...
Da zakljucim , ako odlucis naucit skijat(ja instruktor) , bit ces ili novi Shumaher ili Alberto Tomba :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Nego kako, nije me bilo uru vrimena ,vi se raspričali
Ma ja cu samo 2-3 rici nevolin ni ja snig vlažno zima i sklizavo???
Ocemo li se nać ,vjerojatno kako stvari stoje ,bar ovde ,ocemo ali pomalo ima vrimena do tad , a plivanje ha ha ,e da je moć kako san pri zna :maska ,peraje neki mali nožić ,malo krene i krenit s jednin pomidoron , s južne strane pomalo ,ronit do besvijesti ,škrape,grote,sike,izgrebanih ruku ,ranjenih kolina sist na sliku izist koje morsko joje,poma s soli iz škrapice,onako na kantun,uz more se osušit ,pa opet i opet,,, ajmeeeee. Ko nije prova nezna sta je to
Ovo me malo odnilo, predivni joki momenti u mom životu davno je to bilo
A mi svi ovde kod pante doma ,ranco,cvjetni,Paranoja,super ,koliko nam triba ,napravili smo forum u forumu ,fali nam Power ,i jos koji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Nije da mislim nego znam a i Pant će se složit samnom,da su u ovu njegovu temu svi više nego dobrodošli pa ko voli nek izvoli
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Alberto Tomba i bolje :zvizd: Može, ako češ ti naučit vozit brod. Ne po bonaci. Kako se ono reče, za društvo se i pop oženi.
A danas ti sramota ne se kupat u moru, ali ja i dalje ne vidin u tome gušt. :gled:

Tako je, Rancero, povikaše seljaci!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and Rancero

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Eh vozit nista lakse ,pod uslovom da je pucina u pitanju . Gumenjak od 4,5m i 100ps.motor (isprobano).
Ali jedriti po jacem vjetru .... e to je vec umijece :respect:. A tek pristat na molu... zahebano.
Sjecam se da su Ivanisevic ili njegov stari zajahali pristaniste sa njihovom jahtom o_O
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Da se razumemo... ja nijesam oduševljen morem zato što Ja tamo pičim samo ljeti, a tada je prevruće !!! Inače obožavam da se kupam, plivam, praćakam... pogotovo u rijeci, gdje ima brzaka .... i stijena okolo odakle mogu da skačem, kako na glavu, tako i na noge :) Bio sam i ozbiljan ronilac na dah, prije nego sam prešao granicu života i smrti ! Bilo kako bilo, rijeka i selo su moje ostrvo, moj OTOK ;) Jedva čekam da ponovo podjem, a ovo što je rekao brat Luđak je ... :respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ko da ja rečen, skijanje, neš ti, kreneš nizbrdo.:p
Ne, ne! Kako rekoh, ne po bonaci. Zimsko doba, pučina i loše vrime.;)
Po muci se poznaju junaci.
Ok ako ti mene možeš naučit skijanje preko lita dok nema snijega.:D
Ma Shumaher se zajebo, vozio pre sporo, nije čovik naviko i eto ti.
A Ivanišević dobro igra tenis, a loše vozi brod. Ali po tom pitanju, Kerum je legenda.:fuck:
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Jahorina,zima,snjeg pada,na Želja pa na vrh,pa do dna na Praću,dvosjed uzbrdo pa Rajska dolina topli čaj uff ja bi opet,davno,davno je to bilo,super sjećanja iz djetinstva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and Pantagan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.