Jel i vi dobijate neželjene privatne poruke ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Tarki je napisao(la):
brijem da nisam jedini koji je ovo dobio...
aj bar je cijena u redu :D

moramo bit malo kvarni da se zastitimo od slične bagre pa smo podatke o njegovom tragu proslijedili muriji
e sad kako će on znati koje policajac :icon_lol:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
Pozdrav frende sta ima novoga kod tebe i dodaj me na msn .
frende?????????
:pat:
e a ko je taj opce?jel to neki provokator ili pandur?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
He vidim da je banovan ovaj zagreb frend.

Tražio me msn, ja pito šta će mu, on reče kao daj msn pa ćemo pričat ja reko da ne dajem to nepoznatima.
Ak je to onaj isti lik što prodaje 50g onda bome neće dugo proć do njegovog članka u crnoj kronici.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Javio ja jučer Weedranu pa ga on banovo, to je bio nick Faker
A ovaj danas što me msn žico je good ZG frend i neko i njega banovo, pretpostavljam nekako da je isti ovaj lik od gore.

He ali uleti lika su mi totalno jaki, ko da smo se družili nekad i ne vidjesmo se

Pozdrav frende sta ima novog kod tebe ?

ako imas MSN ajde me dodaj: [email protected]

:s un2:

E gledam sad po pm-ovima svojim i skontam si da ovaj faker nije banovan
Uglavnom eo poruka pa ko hoće neka mu sudi:icon_lol:

Faker123 je napisao(la):
pozz ;) ako si u zg i ako ti treba po 50 g za 1400-1500 kn javi dati cu ti ja broj od jednog decka roba je vrhunska 0g sitnog javi ako si zainteresiran ... dati cu ti njegov mail

vidim da svi vi u zg preskupo placati :))
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
Originally Posted by XXXXXX
pozz ;) ako si u zg i ako ti treba po 50 g za 1400-1500 kn javi dati cu ti ja broj od jednog decka roba je vrhunska 0g sitnog javi ako si zainteresiran ... dati cu ti njegov mail

vidim da svi vi u zg preskupo placati :))

ovo mozemo otkrit ko je
ljepo uzmeme neko njegov mail, preko emaila se dopisujes s njim,saznas mu ip adresu,saznas preko ip adrese di zivi(ako znate kako ),i neko ko je blizu provoza se samo autom, pogleda kucu da vidi o cem se radi :)
inace placam 1600 za 50 sta je uzas
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Evo još jedan
ultramarin plava
odma na kilo

stanga je napisao(la):
E zanima me te tvoje biljcice oce sta od tog bit na prodaju jel to sativa
mix od green house seeds vidim da bi to sve trebalo bit u redu i ak bi prodavo kakva
bi cijena bila na vece pola ili 1 kila

50k Eura......oš neš?:2flip:
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
kad sam bio mlad i neoprezan, i bilo mi dosadno pa sam na chatu pitao dal ima neko iz zagreba ko zeli spalit joint samnom, javio se neki reper i nasli smo se, upoznali i spalili joint i srecom sve je proslo ok... sto ocu rec bio sam mlad i neoprezan.. tak da su sve te poruke vjerojatno od nekih ocajnih klinaca koji neznaju gdje nabavit.