Jeli pusite duhan/cigare sa vutrom, zasto ne-zasto da

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.12.2020
8
1
3
33
Ja ne pusim sa duhanom il cigarama, srce mi lupa ko ludo od te kombinacije, samo cistu derem sa hemp wrapom, omotan u raw papiru da bolje gori
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Ima pravo 0Marac0 kad se navikneš na blunt bolji je od jointa:thumb:. Jedno vrijeme sam motao samo bluntove i stvarno sam uživao u njima, popušio bih ga solo samo tako...i tako sve dok mi jedan dan nije utrnulo pola jezikasmiley9934, to me tad isparanoiralo i vratio sam se jointu:D. Sad kad vidim ovaj fini blunt od kolege dođe mi da odem kupit bluntove.smiley9934 A zna se, joint mora bit krcat sa vutrom, ono tek toliko malo duhana i obavezno slojka.:djede::D
 
Poslednja izmena:
03.12.2020
8
1
3
33
Ima pravo 0Marac0 kad se navikneš na blunt bolji je od jointa:thumb:. Jedno vrijeme sam motao samo bluntove i stvarno sam uživao u njima, popušio bih ga solo samo tako...i tako sve dok mi jedan dan nije utrnulo pola jezikasmiley9934, to me tad isparanoiralo i vratio sam se jointu:D. Sad kad vidim ovaj fini blunt od kolege dođe mi da odem kupit bluntove.smiley9934 A zna se, joint mora bit krcat sa vutrom, ono tek toliko malo duhana i obavezno slojka.
Jesi dero ulicnu kad ti je utrnilo, ja sam bio ulicnu prije neg sto cu u restoran sa frendom i oba dvojici pola lica utrnilo ko zna u sta je bilo umoceno, u jointu je bilo.

Da i srce mi je bilo 150 bpm
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.601
358
Od mentolnih oče jezik, da utrne. To sam već čuo!
Naručujem iz Njemačke, ove od hempa, mada su slatkaste, dok ne odstoje. Najbolje su mi od tabacca, ali onda ih ne mogu platit preko paypala, jer je duhanski proizvod:D. Hemp može:)
Meni služe, da zapalim sa društvom, a da se ne vidi djika, jer sve babetine oko mene. Pokvareni telefon, bolji od 5g mreže, a i brži:)
Ovako misle, da ih i sam blunt pukne, a kakva je uličarka, idu doma na koljenima:)
Druga opcija je kupit jeftine cigare, bez onog plastičnog filtera i iznad pare ju lagano odmotat. Meni je to tri puta jača pljuga, a i draži mi je okus!
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Imam doma cigaru od 20 eura, uvoz, ostavio neki lik u uredu. Zapalio sam jednu, spusio pola, opralo me u pm u glavu,tlak,zeludac. Nije to za mene.

Nekako si gruntam da bi ova druga mogla pasti za blunt, dok uhvatim volje to odmotati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
206
1.896
183
33
all around the globe
U pocetcima sam duvo sa duhanom, jbg makar nikad cigare nisam pusio. I to je bilo vrijeme samo pusit da se napusis. Ali zadnjih 4-5 god samo cistak i slojka, nije mi vise na prvom mjestu biti samo napusen, sada mi je najbitniji okus i miris pa tek onda rad pljuge. Ja ne znam bil ikad mogo vise pomjesat sa duhanom mislim da bih se ispovraco odmah. A sta se bluntova tice jedino back woods blunt, ovi sa okusom su zesci otrov.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
mislim da bih se ispovraco odmah.
Palio sam cigare 5 godina, međutim već skoro 4 godina ne pušim i nekoliko puta mi se desilo kada naletim na neke drugare koji purnjaju više duvana nego vutre u džointu da mi se od cima odmah baca pegla, tako da te razumem u potpunosti. Zavisi dosta i od duvana, rizle i trave, ako je trava jače arome i može da prođe, ali ako aroma duvana preovladava u buksni to je definitivno znak da ga ima previše.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ma uzimam ove skuplje, jer su bolji, naravno. Prednost Puablo ili Suavage. Valjda sam dobro napisao, ali teško je do njih doći.
Lucky je isto dobar, iako košta oko 60kn koliko se sjećam. Trenutno imam neki Amber, 30g je oko 45kn, i čist je solidan.

Nisam ni ja neki pobornik duhana, ali kad mi se puši uz neko piće - onda bez beda stavim 50:50 i uživam u dimu. Uopće se ne nerviram, bitno da je meni dobro.