Kako da kupim sjemenke? - Soma Seeds -

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2024
12
9
3
25
Jutro. Bio je pošćar i donio poklone :D

HAUL REPORT:

5G - naručio 3, dobio 6!
Somango Auto - opet naručio 3, dobio 6 B)
Lavender OG - Poklon od drugara, 5 sjemenki!!!!

Mislim da report govori za sebe, ljudi rade sa ljubavlju i što se mene tiče njihova sam mušterija sve dok postoje <3

Stealth je dobar, stiglo u BiH nakon tačno 15 dana od uplate. Jedino mi je žao što nisam u normalnoj državi, pa da mogu dobiti i originalno pakovanje :(

Hvala Soma, radujem se sljedećem putu!!!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.076
15.600
358
i dalje nikakav odgovor od Some, dat cu covjeku 48h pa cu napisati update ovdje. @jajce ja nisam imao popusta, valjda bude neki gratis B)
Nisi imao popust,jer nisi ukucao kod. Piše na beneru gore Vutra30...
Rekao si dat čovjeku 48h i onda si to ovdje napisao,šta nisi to trebao nakon 48h napravit. Da čitate temu kako treba,sve piše i Soma uvijek ubaci više sjemenki, pogotovo kad se nešto dogodi. Meni se u jednom drugom dučanu dogodilo,da koriste Yahoo,a ja gmail i iz nekog razloga,ti mailovi im idu u spam. Treba poslat mail i pričekat koji dan,pogledat da možda u državi iz koje naručujete bio praznik ili nešto sl.
Nemoj ovo shvatiti krivo,čisto sam napisao,da bude na vrhu stranice,jer bu netko tražio,a stvarno sve piše!

Sretno s uzgojem,dobri strainovi:thumb:
 
19.04.2024
4
9
3
57
Pozdrav, da li neko zna da li status narudbe ostane na "processing" nakon uplate. BTC sam poslao prije skoro 10 dana, transakcija je uspjesno prosla, a status narudbe je i dalje na "processing". Poslao sam somi mail, ali mi niko nije odgovorio nakon 7 dana pa me cisto zanima da li neko zna je li ovaj status standard. P.S. uopste me nije strah da je neki scam, samo bi volio da mi potvrde da su dobili BTC, pa nek salju kad im je zgodno. Hvala unaprijed.
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
787
5.530
233
Dalmacija
Bas je stigao s puta i danas su na nekom eventu. Sutra ce provjerit i javit al vjerujem da je sve ok. Javim ti ovdje sutra negdje popodne sve. @dajMeNemoj
Usput, nemoj klikat na “reply” opciju gdje citiras moj post da ne krsis pravilnik. Ako odgovaras na post koji jenodmah iznad, samo dole u dno stranice i pisi, kao ja sad npr.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic
19.04.2024
4
9
3
57
Prije ovog sam napravio jos 2 accounta i sistem me automatski oznaci ko spammera bez da sam ista postao, vjerovatno jer sam koristio yandex mail, i onda je ovaj treci account bio doslovno daj me nemoj zajebavat :) Hvala ti puno legendo, sjetim te se na berbi :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
@dajMeNemoj
nije problem u vise accounta nego ip i mail ocito
ip zemlje di si kreirao account nije isti od ip s kojim postas pa vraca na autorizaciju.
...ako postas sa USA vpn-a, baca nam post na autorizaciju. (content ID i user registration ID nisu iz iste zemlje)
.... a yandex i .ru ne pomaze uopce posto imamo spam navale na forum i vecina dolazi iz RU pa je blacklistano.