Tko je taj Soma?

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
488
2.962
141
Ja nažalost nisam neki vizuelni artist, ali jesam muzičar 20+ godina, tako da sam na brzinu sklopio jednu traku danas :)
Obzirom da sam morao konvertovati video (streamja dozvoljava do 50mb), to je uticalo na kvalitet a naravno tu je i neizbežni watermark konvertora :D praštajte ako ste praštanju skloni, a nadam se da će vam se svideti pesmica :wave:

@Somaseeds made this track earlier today in honor of You and your late friend Joe (I still remember the first time I tried Lavander OG, that was unbeliveable !) sampled some guitars (Miroslav Tadic) and played/arranged everything else myself. Hope You'll like it :)
Peace brother!

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Kakva ekipa. Kakvi radovi! Jos malo više od sat vremena i počinje glasanje. Glasanje ce početi u 00:00:01. Link na temu gdje

Do 23:59:59 možete sudjelovati u nagradnoj igri.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and Perke94

Bizzzo

Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Sonetovim radom zatvaramo nagradnu, a otvaramo glasanje :)

• Sviđa mi se
Reactions: kiseonik and Dzofo

Alien OG

A Bear in the Land of Bulls
Poznanik Foruma
13.09.2019
1.098
6.842
258
Uff, Somango pineapple i True OG izgledaju opakoo dobro, mother plant od 2008 :eek:
Mogu samo zamisliti kakva je to bolesna genetika. Mislim da mi je to must buy za sljedeci grow, ustvari siguran sam u to.

Bizzzo

Urednik
Moderator
11.02.2008
5.397
20.508
1.218
vutra.org
Imaju i starije mame :D Lavander je show :) doduše, ima ga u tragovima skoro u svim strainovima kao i Amnesia. Osobno za sada mogu svjedočiti na 2 straina, Lavnesia je definitivno jedan od slijedecih klasika. Doslovno sam je naopačke zatrpao kad sam pokušao izvuci iz onog Fabric pot-a. Išla sa 27 na 16. Topirana 6 puta. I ne ferma. Usporila je samo na temperaturu. Uglavnom, drago mi @Alien OG da je nesto od programa Some našlo mjesta i na tvojoj listi :)

Alien OG

A Bear in the Land of Bulls
Poznanik Foruma
13.09.2019
1.098
6.842
258
Ne samo da je naslo mjesta, nego sam se toliko nabrijao da bi sada narucio i odradio grow :D
Svaki OG Kush koji sam uzgajao je bio drugaciji fenotip a to mi je bezveze.
Dok kod Some dobijes provjereno sjeme od opake mother plant koju su Soma i ekipa izabrali kao najbolju. Meni je to sve sto zelim cuti.

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
1.423
10.723
358
Imao sam dvije sjemenke od Somanga,obje su dale identične biljke sa minimalnim razlikama. 2 puta sam ju klonirao i nikakvih problema od početka do kraja. Jako tvrdi vrhovi,među tvrđima,a pred kraj krene sa crveno-ljubičastom bojom. I dosta brzo joj pistile postanu naranđaste. Opisao sam ga u temi,ali klijanje odlično, genetika stabilna. Ne mogu reći,da mi je to najbolji strain,ali u prvih 5 sigurno. Čak sam negdje i napisao koje su ostale 4,ali to su minimalne razlike!
I ono najvažnije, sigurno nisam dobar grower kao Soma,tako da za 20-30 godina uzgoja,mogu pisat o genetici:)