Kako doci do pravog novca !!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Demijann

Banned
Banovan
12.11.2011
2
0
0
27
Pozz ko bi hteo da zaradi pravi novac,nije prevara naravno neka se javi na pm ili neka me doda na msn ***************Garantujem vam da je moguce zaraditi samo treba vremena sa tim ne bi ovde postavio link
da ne boijem ban...

BAN! z&n
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nepotrebno otvorena tema... vjerujem da svi znamo kako doci do "pravog" novca...
ili taj nas novac nije pravi, a samo ti znas kako doci do pravog ili?
objasni malo tu sistem kako ide taj pravi novac :icon_lol:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
hehehe,evo sistema razvijenog jos krajem 19 veka....
covek je objavio,iliti 'pustio buvu' kako mi to kazemo,da je zaradio milion funti sterlinga vrlo brzo,i da je spreman SVAKOM da otkrije tajnu,za simbolicnih 10 funti.
dakle,vi njemu u pismu 10 funti-on vama u pismu kako da brzo zaradite gomilu para....
narod se popalio,covek je primio nekoliko hiljada pisama(a u svakom po 10 funti)
nije ga mrzelo
lepo covek seo i napisao odgovor svakom 'uradi isto ovo sto sam ja uradio'
a zatim otisao do birtije da trosi novac iz pisama

lol


true story!
 

Demijann

Banned
Banovan
12.11.2011
2
0
0
27
i ne trazim sada od vas da mi pratite novac nego samo se registrujte preko linka za tu stranicu i sami zaradite ja vam pomognem objasnim vam kako da radite vi zato se registrujete preko mene : )
 
22.08.2012
14
6
3
38
nema lakog novca...osim ako ne kršiš zakon hmmm...dovoljno je na tražilicu upisat "laka zarada" i izbaci 150 stranica gdje svi nude najlakšu i sigurnu zaradu
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
kako vrijeme prolazi,
lova me ne nalazi,
prije mi je mislit dala a sad više ne

kasno nocu ustajem,
brigama se predajem.....

hej živote,teško ovo jebote,
mani me se živote,

ti ga nabijem!!!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ja sam cuo da, kad posadis 20e i zalivas u vegetaciji sa vodom ph 8,00 i prihranjujes sa 12-14-16 djubrivom ,a ono ispadnu 'butke' novcanica.....znas kak'e....
da se use..s...ma idi....
jos kad bi mi neko preporucio cime da djubrim u zadnjoj nedelji cvetanja....cuo sam da ima neka fora,sve se pretvore u Bin Laden novcanice(500e-svi znaju kako izgleda,a
niko je nikad nije video)....e to je 'pravi' brzi kes...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
KorinaST je napisao(la):
nema lakog novca...osim ako ne kršiš zakon ...

ma ima,ima..otvoris nalog na nekom poker sajtu(da ih ne reklamiram sad svi znaju koji su),dobijes od njih dzabe kredit od 20-50 dolara(koje naravno ne mozes da podignes,dok ih ne obrnes na 100),onda se primis kako ti dobro ide jer si na sitnim stolovima uzeo 10-20 dolara,pa pocnes da igras velike uloge gde,gle cuda,sedi gomila ajkula koje prosto OBOZAVAJU takve papane,i od onog 'hej zaradio sam 50 dolara juce na pokeru' dodjes do onog 'hej...jel' ima neko da pozajmi pare,moram vracam neki dug'- muahaha

NEMA BRZOG NOVCA BEZ CIMANJA.TACKA.
NEMA BRZOG NOVCA PREKO NET-a A DA NIJE SLANJE REKLAMA/SPAMM. a to je burazere,LOSHA KARMA !!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.