Kako platiti seme keshom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.08.2014
34
20
8
Narucio sam seme od Banke SensiSeeds ,poslao preporucno 12 tog ovog meseca.Pratio sam posiljku gde je izmenicna u Beogradu posta prosledila dalje za Holandiju vec 13 tog.Danas proverim profil na sensiseeds my order gde pise da jos cekaju kesh.Meni je prvi put da kupujem seme od njih i zanima me ,koliko vremenski traje procedura tj kada bi trebao dobiti seme?
 
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume
pozz ljudi..sve je to ljepo i bajno ali uvjek postoji ali.. dali je mozda tko narucivao sa nekog dobrog seeds banka u kojem je slao novce poštom preporučeno ili preko IBAN a da mu je sve ispalo kako treba.. može neki predlog ako imate iskustva sa takim seeds bankom
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Zašto ponavljaš pitanje u više tema? Jesi li ti možda onaj od jučer, što ne čita odgovore i spama samo okolo? Jel moram bit grub?
http://vutra.org/threads/pravilnik.10131/
7. Ne budite nestrpljivi
Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više od deset (10) dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.
 
22.12.2014
18
24
18
Đungle i Prašume

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.457
163
Narucio sam seme od Banke SensiSeeds ,poslao preporucno 12 tog ovog meseca.Pratio sam posiljku gde je izmenicna u Beogradu posta prosledila dalje za Holandiju vec 13 tog.Danas proverim profil na sensiseeds my order gde pise da jos cekaju kesh.Meni je prvi put da kupujem seme od njih i zanima me ,koliko vremenski traje procedura tj kada bi trebao dobiti seme?
Ja sam im slao pre desetak godina , pravili se blesavi , kao nije stiglo tralala ...