kako pocet 1 dio unutrasnje uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.07.2012
2
0
0
38
Pozdrav ,, ja sam vec 10 dana na forumu i nemogu nigdje naci pocetak unutarnjeg uzgajanje tj PC grow box ,,
interesujeme koliko dugo biljka mora biti u vegetaciskoj fazi , ja kako sam skotno da je to ovisno koju velicinu boxa imas ,,
znaci jel kad mi dostigne velicinu koju ja zelim jel onda prelazim i fazu cvitanja ili ,,
interesuje me jeli tacno da je u fazi vegetacije 18/6 svjetlo mrak ili treba biti drugacije , i faza cvitanja jel moze ici na 12/12 svjetlo mrak ,,
interesujeme faza cvitanja , kada znam da je doslo vrijeme da se uberu hedovi ,, i nakog koliko vremene u fazi cvetanje se pojavljuju hedovi ,,
to je ono sto sam probro informacija u zadnjih 10tak dana
ovo mi je prvi moj grow indor i inace grow jer mi je dosta vise kupovanja skupe ali lose trave ,,
bio bi zahvalan kad bi mi neko mogo dati savjete i pomoci , a vidim da znate veoma dobro o indoor grow
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Kažeš..vec 10 dana a?...i ništa?

Evo ovako biljka može biti u vege fazi koliko ti hoceš to je faza u rastu biljke gdje je svijetlo duže od 12-13 sati pa biljka razvija listove i tako to a ne cvijeta...znaci da pojednostavim biljka nemora biti u vege fazi...može biti ali nemora kontaš....tocno to kad dostigne velicinu koji ti želiš pukneš cvijetanje...ili 12/12 od starta samoga odluka je samo tvoja...

12/12 je režim rasvijete koji se preporucuje za cvijetanje a 18/6 za vegetaciju znaci 18 sati svijetla a 6 sati mraka...vege faza...12/12 cvijetanje...

Vecina biljaka cvijeta 45-60 dana znaci nakon tog vremena gledaš da bereš headove
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Zlo i naopako je nešto omekšao,e da je meni neka vlast....Sve bi ja to po kratkom postupku...Zavoleo sam ovaj forum i počinjem da GUBIM ŽIVCE....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.