Kako potaknuti biljku da bude ženka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.09.2015
33
24
8
27
di ste ekipa zanima me sto mogu napraviti sa biljkom ako ispadne muška (mudonja) sjeme sam nasao u nekoj ulicnoj unknow sorti imala je oko 5 grama cjeli head i velika smrdljiva stabiljka koju mi je uvalio imala je barem gram ali roba mi se svidjela pa me zanima koja je mogucnoat da ispadne biljka muska, iako bi htio zensku, dal je moguce sto raditi na biljci da ju potaknem da bude zenska, ako ispadne muska kad ju je najbolje ubrati jer sam cuo da u ranoj fazi cvjetanja ima dosta thca ove godine imam samo jednu biljku i strah me da ne bude muska zato mi je potreban svaki dobar savjet sto napraviti s biljkom ako je muska i dal je moguce potak uti je da bude zenska
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jeli de mi reci, kad žena ostane trudna, i na ultrazvuku kažu da nosi curicu jel postoji možda neka metoda da to žensko dijete u trbuhu postane muško? E ako to uspješ onda ćeš i od muške biljke dobit žensku. Kakvo branje muške biljke, šta bi ti pušio kad nema cvijeta, muda možda? Nema tu thc-a, od muške možeš samo plesti šešire ili izrađivati metle, ništa drugo. Jel ti znaš uopće da se od kanabisa puši samo sušeni cvijet, muška ga ne proizvodi.
Trebaš malo prelistati teme za početnike, bar osnove o tome kako funkcionira biljni svijet. Malo vodiče za početnike prolistaj, i kad vidiš koju si glupost pitao sam ćeš se sebi nasmijati ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and t@mara
27.09.2015
33
24
8
27
Pitam jer sam cuo da PH moze utjecati na spol biljke, a sto se tice muske biljke sadrzi malo THC-a zato pitam dal se isplati napraviti ulje ili nesto od biljke a ato se tice NoJokea proizvodi cvijet ali je pun sjemenki i najebes se s ciscenjem toga ako i oces pusit to moras odvojit pun ***** vremena da te usrane sjemenke povadis ali su hedovi ako jih mogu takno nazat pre sitni zato pitam jel moguce napravit bubble hash ili nesto od toga po pravilu se muska ne pusi al to mi je jedna jedina biljka ove godine zato pitam sta mogu s njom
 
06.04.2016
10
9
3
kakve ti gluposti ispitujes pa to je strasno, sjedni kraj "njega" pa popricajte da promjeni spol :)
 
06.04.2016
10
9
3
Postavljas glupa pitanja, imas trazilicu na forumu pa upisi MUSKA BILJKA, nema u sebi udio thc-a a i ako ima nemos se "opaliti" sa njom. Mozes kuhati caj ako ti se svida okus ali pazi da ne pohermis ;)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hejjj prijatelju...nije to Hejt :)
Ali nemožeš ispravljati nekoga tko zna šta priča...i tvrditi da si upravu.
Ne...muška biljka nema cvijet koji se može konzumirati a još manje ima sjemenke ;)
Ti očito pričaš o oprašenoj ženskoj biljci...sorry :)

Edit: A za pomoć oko snalaženja na forumu i bilo šta sa ti treba,evo slobodno piši meni preko poruke i rado ću ti pomoći :)
Da ne spamamo više ;)
 
Poslednja izmena:
24.04.2016
41
84
18
39
Nekim ljudima kad kliknu na google ocito izbaci website has been blocked...
Postoji opravdan razlog...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
covjek je upoznat da zenska biljka moze pohermit i dobit muske cvjetove ne znam sta ste legli po covjeku pravite se pametni dajte mu direktan odgovor i zavrsite.
muska biljka ostaje muska sta god joj radio.
dok zenska moze biti ili samo cvjetovi ili cvjetovi i muski organ sto se desi ako biljka dozivi ogroman stres ili se ne obere na vrjeme.

i no joke ima dosta zivotinja i biljka gdje spol nije odreden oprasivanjem nego vanjskim uvjetima tokom rasta npr kornjace krokodili zavisno od temperature dok se jaje razvija dobit ces muzijaka ili zenku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Whoopex
24.04.2016
41
84
18
39
Da al pitanje je jasno i toj kornjaci... Kako potaknuti biljku da bude zensko...ne pravimo se mi pametni nego za takva pitanja postoji nesto sto se zove trazilica...sati proucavanja o vrsti biljke kao sto je cannabis o osnovama biologije biljaka a tek onda doc na forum i postavit suvislo pitanje.
Sorry frende al nemogu sutit kad vidim hrpu postova koji su zavrsili u rubrici Graveyard...pitam se pa jel moguce da netko napravi profil i postavlja retardirana pitanja i ocekuje suvisle odgovore.
A sta ocekivat na prvi post nakon registracije...
kako da posadim?
Dal da gnojim " palentom " il kokosjim govnima?
Jednom sam vario i nakon toga aktivno vario u petak...znaci poceo sam aktivno varit...WTF WTF WTF?!!!
Kazem sreca da postoji rubrika graveyard inace da je po forumu svugdi takvih likova po temama forum bi bija za qurac... Ovako kad mi se smije otvorim yard pa se nemogu iscudit kolikih raspona IQ ima medju skupinom koja se deklarira normalnima.
I nema ti argumenata i obrane za takva sranja.
Barem danas u doba di je informacija o bilo cemu dostupna na par klikova misem netreba se ic registrirat po forumima i pitat takva banalna sranja...
Sorry frende al nemogu se poput tebe spustat na taj nivo i branit takve likove...pljucam po svojoj inteligenciji vec i ovim sta ti ovoliko objasnjavam sta bi sam treba zakljucit...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pitam jer sam cuo da PH moze utjecati na spol biljke, a sto se tice muske biljke sadrzi malo THC-a zato pitam dal se isplati napraviti ulje ili nesto od biljke a ato se tice NoJokea proizvodi cvijet ali je pun sjemenki i najebes se s ciscenjem toga ako i oces pusit to moras odvojit pun ***** vremena da te usrane sjemenke povadis ali su hedovi ako jih mogu takno nazat pre sitni zato pitam jel moguce napravit bubble hash ili nesto od toga po pravilu se muska ne pusi al to mi je jedna jedina biljka ove godine zato pitam sta mogu s njom

eo bez hejta :D. Samo želim da obratiš pažnju na to što pišeš. Usput muška biljka ne proizvodi cvijet pun sjemenki, polupao si lončiće. Kao što rekoh muška biljka nema cvijet nego "muda" odnosno jajašca. Cvijet pun sjemenki nije muški, nego cvijet ženske biljke koji je oplođen od strane muške. Muške ne rađaju sjemenke, isto kao što muškarci ne rađaju djecu. Znači sve što si naveo su neistine, i zato nebi bilo zgoreg da osnove biologije prolistaš nanovo. Reći da muška sjemenka ima cvijet pun sjemenki je isto kao i reći da je čovjek sa pivskim trbuhom trudan.