Kako sacuvati par grama dzeje da se ne osusi brzo ?

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients
15.02.2021
2
4
3
26
NEPOZNATA
Cao svima,kao sto naslov vec glasi.
Zanima me kako vi cuvate par grama vutre ?

Probao sam sve moguce verzije od vakum kesica do teglica...Obicno zavrsim petardu sebi i bukvalno mi se posle 2 dana u teglici na temperaturi oko 15 stepeni osusi....Probao sam i na sobnoj temperaturi da cuvam,cak sam probao i na temperaturi oko 10 stepeni...skoro isto...
Procitao sam na nekom stranom forumu da treba dodati po bukvalno 1 kap vode na hed da "cuva vlagu"....eh sad ne mogu verovati nekom liku sa foruma sto stoji pod nikom LORD OF ZORD.....imate li neki savet ? POZZ :):):spliff:

• Love
Reactions: grouchy

Alien OG

₿ → ☾
Poznanik Foruma
13.09.2019
687
4.075
163
Moram priznati da sam se i ja pitao, ali curao sam og kusha doslovno godinu dana i nije se nikad sasusio da bude onako kao barut suh. Uvijek kad sam ga mrvio imao je jos tu ljeplivost po sebi pogotovo kad se smrvi onda je bas imao i miris i svjezinu. Nemam pojma, drzim u vitrini u mraku, gdje nikad nije vruce, pa mozda zbog toga.
Edit: Bas sada razmisljam dali sam lud ali znam po trudnoci od zene da je trajalo najmanje 9mj i da su bile fine nakon toga, a onda sam se sjetio rqs bloga gdje sam citao o tome pa i oni kazu sto duze, to bolja kvaliteta “Your flowers will continue to increase in quality for up to 6 months of curing”

Poslednja izmena:

sone1

Coco Chanel
14.12.2019
243
1.078
143
al sad vam ozbiljno kazem da sam imao problem sa jednim poklopcem, od 3 tegle u jednoj mi je jako padala vlaga, uglavnom da li je bio kriv ili pogresan korak navoja, otkud znam, kada sam ga zamenio prestalo je ;)
pa ako se nekom desi da ima na umu :)

• Sviđa mi se
Reactions: dzidzo

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.207
6.256
258
Mlecni Put
nema suvoce u debelom crevu!
Nemoj sada da ti pisem zatvorske trikove... mada, moze bit' problem ako je u tegli.. smiley9934
Ako ni to nije problem!!!... e onda u tu teglu stavi jos komadic jabuke, sto drug venlo kaze! :puuuh::
(shiiit, udomi unutra i 5-clanu porodicu iz sirije...i naplacuj kiriju!)

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
770
2.197
163
30
Amsterdam
Ima da se kupe one teglice sa polugom ili nekom vrstom osigurača pa vazduh ne može da uđe ni da izađe, to bi ti rešilo problem definitivno.
iu
iu