kasni outdoor 2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
drugari danas su moje biljkice dobile pojacanje, krajnje neocekivano. neki ljudi sa foruma znaju pricu kako sam pre par nedelja dok sam bio u sumi, video klinca iz kraja sa balonom vode. instant mi je sinulo da mora da ima biljke. onda sam ga pratio, i uhvatio na prepad kako zaliva 2 biljkice, auuuuu da ste ga samo videli, pobeleo ko krec bio :))a i ko ne bi. kad se povratio, ja ga umirim, kazem da sam ja ko mladji gajio to..... i posto su njegove biljke bile samo vrhovi, kao lolipoping da im radjen, da bih mu izvukao malo vise, odradim ja njima Lst, i fino se razgranaju.

da ne duzim, mali dobio pre par dana posao na brodu nekom, 6 meseci, i rekao da uzmem biljke, jer on nece biti tu.

ja fino da se ne bih cimao na 2 razlicita brda, odem iskopam ih danas, i presadim kod mojih curica. samo me brine dok sam ih nosio u dzaku, buseni su se raspali, i ostale su samo sa korenovima, presadio sam ih u finu usitnjenu zemlju, dobro zalivenu, i dobro sam ih poprskao vodom po liscu da ih osvezim. od vadjenja do sadnje je proslo max 1 sat. sta mislite, ima li nade da se prime, i sta bih mogao da preduzmem da se ne osuse?
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
al si sretan ko ker. to se i meni desilo prosle god.morao sam ih prenositi bile su 1m isto ostalo na korenu zemlj reko gotove su kad bile smorene do jaja 5 dana i kad se podigli listovi zategli ko pracka nista nediraj

nek si zalio sad 4 dana nazalivaj krenuce to

sretno
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
sretan ko dete u prodavnici slatkisa :))) samo steta sto su u pocetku zapustene, bile bi bas dobre. al dobro, i ovako ako bude, bice 15tak 20 po komadu, samo neka se one meni fino prime :))

sad sam se slatko smejao, kad se setim kakvu je facu mali napravio. on zaliva, a ja se prisunjao sa ledja, uperim mu telefon u ledja i dreknem, NE mrdaj, policija!! mislim da mu srce stalo. bas sam i ja zao
 

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Imao sam u proslosti iskustva sa presadjivanjem biljaka u kasnijoj fazi razvoja.Ako ,,obesi" lisce i pocne da se susi,pokusaj da joj naprvis hlad,znaci potpuni hlad,napravi neku vrstu suncobrana (ja sam radio tako sto sam na jedan kolac duzine 1.5 m nanizao papirne dzakove)da je sunce uopste ne greje bar 3-4 dana.I prskaj po liscu vodom,ali samo uvece.Mada ni sa ovim sto sam napisao nisi 100% siguran,ali kazem,meni je uspevalo.Srecno:sand_play:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ako bude što od toga svakako ga moraš dobro počastiti da mu vratiš barem dio za te biljke...
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
to svakako metalni, ali je on sam rekao da nece nista, jer bice 6 meseci na brodu, i nada se da ce imati prilike da po lukama gde budu pristajali proba nekih finih hashihseva i sl :)))
vrag mali, cega se setio
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
drugari zbog ozbiljnih porodicnih problema nisam bio u mogucnosti da obilazim biljke 10ak dana. i one su uginule usred nedostatka zalivanja. jako mi je tesko, ali sta je tu je, pretrpeo sam mnogo vece muke ovih dana pa me evo zivoga. jedva ali sam ziv
molim da se ovaj dnevnik zatvori