Košarka

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.204
7.166
258
49
Texas,USA
I Srbima, odlično so igrali, na kraju sam mislio, da će pobjediti. Pa Jim koncentracija pala zadnjih par minuta.

• Sviđa mi se
Reactions: :)DJONI(:

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
202
356
63
38
Dobra tekma, Slovenci odigrali turnir iz snova! Srbija dosla u sastavu u kakvom je dosla, odlicno igrala i stigla do finala, rekao bih ne moze bolje ali eto par napada razlike je trenutna realna slika...da smo dosli u ful sastavu..da baba ima qrac bila bi deda :) cestitke slovencima!

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.783
8.641
298
brateeeeeeeeeeeeeeee

Rasel Vestbruk, aktuelni MVP NBA lige, nalazi se na korak do ispisivanja novih stranica istorije najjače lige sveta.
'Brodi' je prošle godine postao prvi igrač posle Oskara Robertsona, posle više od pola veka, koji je regularni deo sezone završio sa tripl-dabl prosekom.
Neverovatne partije donele su mu zvanje najkorisnijeg igrača sezone i mesto pored čoveka pod nadimkom 'Big O', a sada mu, na jedan meč do kraja, nedostaje tačno 16 skokova kako bi ponovo bio trocifren u tri različite statističke kategorije.
Prethodne noći, u ubedljivoj pobedi Tandera nad Majami Hitom, uhvatio je 18 lopti, pa će 11. aprila protiv Memfis Grizlisa imati šansu da postane prvi pojedinac ikada koji je dve uzastopne sezone imao tripl-dabl prosek.
Trenutno, posle 78 odigranih duela, ima 25,6 poena, 10,1 asistencija i i 9,8 skokova po meču.

06.02.2018
136
249
43
Sramotno je koliko je kosarka postao nebitan sport u Hr, toliko zavidim Srbiji sto prati kosarku, voli i posjecuje, kod ns je kosarka u rangu pikada postala, prije par dana sam citao nekakvo ispitivanje javnog mijenja o sportu i kosarka je na istom mjestu kao i skijaski skokovi, jbt.
Da nema Zadra koji je jedini grd koji prati i zivi kosarku... Ne bi ni novine visepisale o njoj.
Zalosno ali jbg. Nogomet je preuseo sve, cak i djeca iznadprosjecne velicine radije izaberu neki drugi sport nego kosarku.
Ugl. Raspisao se ja, Amnezia radi.
A Drazene, R. I. P.

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.783
8.641
298
e pa kad je tako...

Selektor muške seniorske reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević objavio je širi spisak reprezentativnih kandidata za Svetsko prvenstvo u Kini.

Miloš Teodosić
Stefan Jović
Vasilije Micić
Ilija Đoković
Stefan Pot
Nemanja Nedović
Bogdan Bogdanović
Dragan Milosavljević
Marko Gudurić
Branko Lazić
Aleksa Avramović
Dejan Todorović
Vanja Marinković
Ognjen Jaramaz
Vladimir Lučić
Marko Simonović
Ognjen Dobrić
Nikola Kalinić
Nemanja Dangubić
Rade Zagorac
Nemanja Bjelica
Milan Mačvan
Stefan Birčević
Stevan Jelovac
Nikola Mišković
Boriša Simanić
Dragan Apić
Nikola Jokić
Miroslav Raduljica
Nikola Milutinov
Boban Marjanović
Ognjen Kuzmić
Dejan Kravić
Nikola Jovanović

:D

samo mi nije jasno gde nestade mali nakic?

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and ledeni6

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.783
8.641
298
he, heh... ladno mu ne daju da uzme pare :D

Fiba pretila suspenzijom na OI, Bulut otkazao Amerikance
Svetska košarkaška federacija zabranila je reprezentativcu Srbije u basketu 3x3 Dušanu Domoviću Bulutu da učestvuje na prestižnom američkom takmičenju "Big3" ligi sa nekadašnjim NBA zvezdama.
Najbolji basketaš sveta na draftu u Las Vegasu izabran je u ekipu Bol Hogs, pre nego što mu je Fiba zapretila da će ostati bez nastupa na Olimpijskim igrama u Tokiju ukoliko zaigra u "Big3" ligi, zbog čega se Novosađanin povukao.

jel to ono, necete da me prevarite, koliki je moj deo?
maratonci, film, za mladje.

a ko ne zna o kome se radi