Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Imam ja jedno pitanje mozda bas nije tema pogodjena , jel probo ko gajit autose bez gnojiva?? Citam malo strane forume i neki tvrde da ako je kvalitetna zemlja da se autose uopce nemora gnojit...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.818
2.698
Weed California USA
Plantella vrt je ok uz zelenu i crvenu. Eko rast sam koristio, ok je jedino za mijesat u zemlju inace ima previse silicijevog dioksida koji napravi "pokrivac" na zemlji i dosta ga je tesko zamutit sa vodom jer pada na dno ko pijesak. Nist posebno. Ostalo nisam probao ali netko je koristio zeljezo kad je biljka pokazala da ga fali.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sandalwood

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ok, nista normalno kod mene u selo nema osim nekih domacih proizvoda, e sad, sta sam nasao i bio primoran da kupim; floraline, kao uvoz iz nemacke, 666 npk, ali manijak nisam bas gledao sta pise ali je namenjen za palme i ostale zelene biljke... prevarilo me ono "grun" GRRRR, nece smetati da dajem u vegetaciji barem?

http://www.schmees-kosmetik.de/blumenduenger.html

na sajtu je 646 odnos npk.
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Da li je itko koristio tekučinu iz kućnog kompostatora za gnjojenje biljćica? Znači,pri raspadanju organskih ostataka u kompostatoru stvara se tekučina koja je navodno za poludit.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ima li itko iskustva s Aptus Regulatorom? Na webu piše da je organsko gnojimo..dal je ok miješati ga s biobizzo? Piše da se koristi odvojeno i daje posebno od ostalih gnojiva što se tiče miješanjau istu tekućinu ali mene zanima dal se može koristit u Bb..
Prošle godine san koristio Aptus regulator i Bio Bizz Grow tokom vegetacije, ne u cvijetanju, nije bilo nikakvih problema. Biljčice su bile zadovoljne. Isproba san paket Aptus gnojiva i bilo je zadovoljavajuče iako meni malo komplicirano. Prijatelj je isproba Aptus All in one u indoru i moglo je bit bolje.
 

Bulletin

Aktivan Član
21.05.2013
118
383
63
Wonderland
Pozdrav svima,
Spremam se u novi grow ovih dana (bit će i dnevnik) i htio sam malo spomenuti AN pH Perfect liniju gnojiva sa čijim informacijama muku mučim neko vrijeme. Odradio sam nekoliko dobrih growova u zemlji, sada se odlučio na coco coir i pH Perfect Sensi COCO grow i bloom (najnovija serija), da se proba. Ima li tko od vas iskustva sa točno tom serijom gnojiva, znači COCO izdanje, ne klasično hidroponsko ph Perfect, nego ovo novo i kakvi su dojmovi? U planu je i Voodoo Juice + Big Bud kada dođe vrijeme.
Svima gud lak i hvala unaprijed na infu :)

za pocetak da uzmem pola doze zajedno sa super vitom sta mislis o tome i kasnije u 7moj da ubacim P+
Nemoj pratiti čiste brojeve, gledaj kada biljka uđe u preflower fazu i tada lagano kreni sa bloom gnojivima, ja sam imao Auto Ultimate (Dutch Passion) koji je prekršio sva pravila uzgoja i brojeva na tablicama :)))) P+ počni ubacivati kada headovi već budu formirani, onda ih "pumpaj" sa P+ i gledaj kako se debljaju :D
 
Poslednja izmena od urednika:

dragan1985

Aktivan Član
15.08.2014
129
313
63
:zvezda::Imam pitanje bilje mi u cvjetanju 20 dana sad mi ponestalo top maxa od boibozz,znači ostaje mi još samo bio bloom od biobizza dali mogu da uz taj biobloom koristim green sensation od plagrona a da sta ne sjebem?
 
19.04.2015
25
6
3
35
Interesuju me vasha iskustva sa ''SUBSTRAL'' Mineralno Gnojilo?
Da li ste ovo koristili celu sezonu ili samo prvih par meseci?
Koliko (Ml/Lit) prosecno po jednoj biljci ste dozirali? ''SUBSTRAL'' Mineralno Gnojilo.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Čini mi se da je to za vege fazu. Doziranje ti piše na poleđini na etiketi. Aj slikaj stražnju etiketu pa stavi, da vidim npk omjer.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ukucas substral gore u pretragu i selektujes da ti pretrazi samo ovu temu, ima na jedno 12 mesta pa mozes videti sta se pise. koristite se pretragom
 
19.04.2015
25
6
3
35
Od februara do oktobra jedanput nedeljno,od novembra do januara jedanput mesecno 1 zatvarac (spoljni deo ) na 2 litre vode za zalivanje. sveze zasadjenu biljku prvi put prihraniti tek nakon 3 nedelje.