Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2016
65
187
33
44
Hvala @Stipe & @Himalaya Gold :thumb:

Pitao sam jer nisam bio siguran da li BioBizz donosi nesto extra osim toga sto je organsko, mislio nesto tipa ukus i slicno. Nisam u tripu organsko i tako to, pa cu se onda ipak "castiti" velikom bocom Hesi Boost-a & SuperVit-a, posto mi te dve stvari najbrze idu, sve drugo ostalo vise od pola. ;) A BioBizz probam kad steknem malo vise iskustva. ;)
 
20.08.2016
65
187
33
44
@Stipe , hvala.

Da, koristim sve (u startu onaj grow deo sam nesto manje jer gajim automatike a zemlja kvalitetna pa su me tako savetovali) ali su ove bocice od bloom-a i supervit-a dosta male u odnosu na ostale pa najbrze i idu. :) A inace sve radim po tablici koju sam dobio uz paket tako da nema problema. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
26.04.2016
4
1
3
Koristim Platinium hranjiva: Rhizoponics, Humic Fulvic, Organic Grow, Super Boost, Organic Bloom, Resine, Seaweed Xtract, Doctor plus(Ca Mg...), Doziranje po Platinium tablici najniže preporučene vrijednosti ( pa i nešto niže).Nemam sa čime usporediti jer je prvi grow ). Zanima me kakva su iskustva sa tim hranjivima. Pozdrav!
PH-Down_1383854066.jpg platinium-nutrients-engrais-humic-fulvic-booster-5l.jpg platinium-nutrients-engrais-seaweed-extract-500ml.jpg platinium-nutrients-organic-bloom-5l.jpg platinium-nutrients-organic-grow-5l.jpg platinium-nutrients-resine-plus-250ml.jpg Rhizoponics_1383853745.jpg Super-BOOST_1383854941.jpg
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Hoću da kupim Hesi Bloom Complex i Phosphor plus za cvijetajuću fazu, a u radnji iz kojhe bih naručio ima Hesi pro-line bloom i Phosphor pro-line...
Kakve su razlike? Ili su to neki modni detalji... ;)
Zna li ko?
 

Monty_Python

Aktivan Član
25.03.2014
71
261
53
Hvala...
Još jedno pitanje. Kupih neke Hesi proizvide i kad sam stigao kući vidim da Hesi Boost jedini nije imao zaljepljenu foliju ispod čepa. Od svih proizvoda samo on miriše na neki fini slatki sok. Može li mi neko ko je koristio Hesi Boost napisati jel fino sladunjavo miriše ili mi je trgovac podvalio neki negazirani sok :) Nisam voljan probavati:confused:
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ma mora imati foliju,ja sam skoro uzimo citav set i bile su folije na svim bocama.
Da je igdje falilo vjerovatno bi vratio,jer svako gnojivo koje sam koristio je imalo tu foliju i nije bzv tu :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Pozdrav ljudi da li je dobro gnojivo plantella plava za orhideje za- cvjetanje,a zelena plantella za rast?
plava za orhideje je ok ali bolja ti je za cvijetanje plantela cvjet +alge pise na njoj stara crvena bocica a nova je smeđa i ta plantela list i ima dobra plantela koja se moze davat u vidu stimulansa za korjen kao rootboost i biljnih vitamina zove plantella Vita to i melasa ti je moja preporuka ako ces ic sa plantelom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Hvala na odgovoru znači ovo sto sam ja napiso nije loše plava i zelena plantela .
uredu je zato sto je plava plantela za orhideje relativno slicna plantelli za cvijetanje ova za cvjetanje je doduse bolja ali moze i plava proci ,a za vegetaciju da zelena ako je vegetacija duza mjesec i pol dana i biljka potrosi hranu iz friske zemlje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mino